Βαθύ ντεκολτέ και αδιάκριτα βλέμματα

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
Σκέψου τι θα γινότανε άμα σε άλλο θέμα το φερνε η συζήτηση και 2-3 άντρες λέγανε πως είναι προικισμένοι στο χ σημείο :P

-petros

Να βάλουμε το smilie με το χειροκρότημα, ξέρεις εκείνο που φωνάζει κι όλας μετά!:D

Πας να το μαζέψεις τώρα;:P Καλά, ok, άλλωστε δεν παρεξηγώ εύκολα.

Δεν μετανιώνω για τίποτα, δεν χρωστάω τίποτα, την αλήθεια λέω!:)

Φιλάκι;:clapup:


ΥΓ: Πάω επιτέλους για μάμ μιάμ γιάμ γιάμ!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Σχετικά με αυτό που είπε ο Πέτρος για τα αντρικά προσόντα, εμένα μου έχει συμβεί να πέσει το μάτι μου "κατά λάθος" πιο χαμηλά από τα μάτια του συνομιλητή μου..... Το καλοκαίρι κυρίως, με το μαγιό, θέλεις δεν θέλεις, εκεί θα πάει το μάτι σου, οπότε δεν μπορώ να κατηγορήσω τους άντρες που εστιάζουν σε κάποια σημεία του σώματός μας, κυρίως τους καλοκαιρινούς μήνες (γιατί κορίτσια, είναι γεγονός ότι τα καλοκαιρινά ρουχαλάκια μας, λίγα κρύβουν και πολλά υπόσχονται!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pepper-ann

Νεοφερμένος

Η Pepper-ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Λογικό είναι πιστεύω να μιλήσουν για αυτό το θέμα οι «προικισμένες» μιας και εμείς οι υπόλοιπες...δεν έχουμε εμπειρία σε αυτόν τον τομέα. Τουλάχιστον σε εμένα δεν έχει συμβεί ποτε. Ναι, δεν είμαι «προικισμένη»!:/: :( :no:
Πάνως πιστεύω ότι θα με ενοχλούσε αν γινόταν κατά τη διάρκεια μιας συζήτησης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Εμένα πάντως ποτέ δεν μου έχει τύχει να κοιτάξω γυναίκα πουθενά αλλού εκτός απο τα μάτια όταν της μιλάω:|:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Νομίζω πως σπάνια έχω πιάσει τον εαυτό μου να κοιτάει αυτόματα σε "ερωτογενείς ζώνες" (ένα μπράβο στον Valder που το ανέφερε! ;)) στην συνομιλήτριά μου. Γενικα το θεωρώ ιδιαίτερα προσβλητικό, ιδιαίτερα από τη στιγμή που η κοπέλα που έχω απέναντί μου δεν έχει πρόθεση να προκαλέσει.

Όταν συνειδητοποιώ πως το μάτι μου παίζει έχω την εντύπωση οτι κοκκινίζω γιατί χάνω τα λόγια μου εκείνη τη στιγμή... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vero

Νεοφερμένος

Η vero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Μια ερωτησούλα πως δείχνετε σε μια γυναίκα ότι την θέλετε?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Προσωπικα σε tet a tet με μια κοπελα και οταν μιλαμε (ακομα και οταν παει να γινει κατι) την κοιταζω πολυ στα ματια (σχεδον δεν φευγει το βλεμα μου) και επεισης πολυ κοιταζω το στομα της.
Γενικοτερα εκτιμω πολυ το θεμα "προσωπο" και παρατηρα παρα πολυ τις οποιες κινησεις του,εκφρασεις κτλ κτλ.:redface:
Φυσικα κοιταζω σε διαφορες στιγμες και αλλα μερη και μου αρεσει κιολας (αλλοιμονο) αλλα προσπαθω να ειμαι οσο γινεται πιο διακρητικος.;)
Οσον αφορα το θεμα "μπουστο" ποτε δεν ειχα προβλημα μιας και στην γυναικα που αρεσει το σχετικα μικρο στηθος.Οποτε πολυυυυυυυ σπανιο να καρφωθω σε μαι με το ρετιρε γεματο.(Εκτος και αν μου το φερει στην μαπα.:P )
Αντιθετα...η πισω κινηση....ειναι αλλο θεμα!!!!:whistle: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Ειναι κολακευτικο αν τον τσακωσω να κοιταει μια φορα, ματι ειναι-πεφτει-....στη δευτερη θα τα παρω κρανιο....στην τριτη εννοειται οτι θα μιλαει με .......την πλατη μου!!!

χαχαχα μεεκανες και γελασα....... μονο που αντι να κοιτα την πλατη τοτε θα κοιτα τον κ*λο:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
χαχαχα μεεκανες και γελασα....... μονο που αντι να κοιτα την πλατη τοτε θα κοιτα τον κ*λο:clapup:

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannisvitara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 227 μηνύματα.
μιλούσα με την προισταμένη μου που μου συμπαραστάθηκε σε μια δύσκολη στιγμή και έπεσε το βλέμμα μου στο βαθύ ντεκολτέ της στη χαράδρα. και ομολογώ να πω ότι λίγο ντράπηκα και δεν το ξανάκανα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tharaleos

Νεοφερμένος

Ο tharaleos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
συμφωνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Αν κοιταξει διακριτικα δεν με νοιαζει.. Δεν το βρισκω καν κολακευτικο, το ματι πεφτει αυτοματα εκει.
Αν ειναι επιμονο πραγματικα με ενοχλει οποτε φοραω ΠΟΛΥ σπανια ντεκολτε, και μαλιστα ποτέ ιδιαιτερα βαθυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Εγώ πάλι κατανοώ απόλοιτα τους άντρες όταν κοιτάνε επίμονα ένα ωραίο ντεκολτέ γιαυτό δεν βάχω πολλά μλουζάκια με το στήθος έξω, εξάλου άν δεν δεί το στήθος θα δεί τα πόδια ή ακόμα και την κοιλιά, δεν μπορείς να επιβάλεις σε κάποιον να μην σε βλέπει αφού το βγάζω έξω, απο την άλλη με φρηκάρει το επίμονο βλέμα, καλο είναι να βλεφαριάζεις αρκετά απο λίγο άλλα συνεχόμενα είναι καφρίλα, είναι έστηγκτο των ανδρών να βλέπουν μπουτάκι και στήθος όπως έμφυτο να βλέπεις το φούσκωμα ενώς ανδρι΄κού παντελονιού και ενώς γραμομένου οπισθίου ή στήθους, απλά όλα θέλουν μέτρο;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

coincidence

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Τα προσόντα μιας ωραίας κοπέλας ότι και να φορέσει δε μπορούν να κρυφτούν. Το προκλητικό δεν είναι κατ΄ανάγκη ωραίο η σέξι. Μια κοπέλα που μπορεί να έχει πιο σεμνό, σοβαρό ντύσιμο πιστεύω ότι είναι δυνατόν να τραβάει περισσότερα βλέμματα μιας και θα σε αφήνει να φανταστείς και όχι να στα δίνει στο πιάτο. Αν τύχει ποτέ όμως να θες να κοιτάξεις καλό θα είναι να γίνεται με τρόπο, να μη γίνεται αντιληπτό και χωρίς να νιώθει άσχημα η κοπέλα. Αν τώρα τύχει και το καταλάβει, ας κοιτάξεις να το διορθώσεις με λίγο χιούμορ ή να της δώσεις να καταλάβει ότι είσαι αρσενικό και δεν άντεξες να μη κοιτάξεις! Και ας πεις και μπράβο της! Όχι να φαινόμαστε λιγούρα! Όλα αυτά αλλάζουν όμως όταν ο σκοπός της κοπέλας είναι αυτός και μόνο αυτός. Τέτοιες γυναίκες ας τις κοιτάνε άλλοι!
Αυτά πιστεύω εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Λόγω οτι έχω αρκετά μεγάλο στήθος από μικρή, μου έχει τύχει πολλές φορές να κωλήσει κάποιος ασηναισθητα το βλέμα του πάνω του αντί στο προσωπό μου. Συνήθως δεν παρεξηγούμαι είναι λογικό, αλλά καμιά φορά με έπιανε γέλιο και δεν ήξερα πως να το κρύψω αλλα και πως να αποφύγω το βλέμα του αλλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
Τα προσόντα μιας ωραίας κοπέλας ότι και να φορέσει δε μπορούν να κρυφτούν. Το προκλητικό δεν είναι κατ΄ανάγκη ωραίο η σέξι. Μια κοπέλα που μπορεί να έχει πιο σεμνό, σοβαρό ντύσιμο πιστεύω ότι είναι δυνατόν να τραβάει περισσότερα βλέμματα μιας και θα σε αφήνει να φανταστείς και όχι να στα δίνει στο πιάτο. Αν τύχει ποτέ όμως να θες να κοιτάξεις καλό θα είναι να γίνεται με τρόπο, να μη γίνεται αντιληπτό και χωρίς να νιώθει άσχημα η κοπέλα. Αν τώρα τύχει και το καταλάβει, ας κοιτάξεις να το διορθώσεις με λίγο χιούμορ ή να της δώσεις να καταλάβει ότι είσαι αρσενικό και δεν άντεξες να μη κοιτάξεις! Και ας πεις και μπράβο της! Όχι να φαινόμαστε λιγούρα! Όλα αυτά αλλάζουν όμως όταν ο σκοπός της κοπέλας είναι αυτός και μόνο αυτός. Τέτοιες γυναίκες ας τις κοιτάνε άλλοι!
Αυτά πιστεύω εγώ.

:clapup: :clapup: Πολύ ωραία το έθεσες!!! Το θέμα είναι, τι θέλει ο καθένας,σε συγκεκριμένες στιγμές,από συγκεκριμένους ανθρώπους...

Για μένα τουλάχιστον,περισσότερο ερωτικό βρίσκω το να με κοιτάει ένας άντρας στα μάτια ( στο στόμα ιδίως είναι...:redface: :whistle: ) ουουφ...ζέστη σήμερα...:P :P :P !!!
"Εκεί " είναι η "γλύκα του παιχνιδιού"....σου εξάπτει την φαντασία περισσότερο (ταπεινή μου γνώμη πάντα). Οι "κλεφτές" ματιές και σ'αλλα σημεία...είναι απαραιτητο βοηθητικό στοιχείο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thiresia74

Νεοφερμένος

Η thiresia74 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Αγαπητά αγόρια, μη σκάτε. Εμάς τις γυναίκες μας αρέσει να αρέσουμε και να το βλέπουμε αυτό στα μάτια σας. Προς Θεού όμως πρέπει να αποφεύγονται οι υπερβολές!!!!!!
Είναι καλοκαιράκι και είναι καιρός για όμορφα πράγματα..Όπως ο Έρωτας. Χαρείτε τον!!!!:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
:clapup: :clapup: Πολύ ωραία το έθεσες!!! Το θέμα είναι, τι θέλει ο καθένας,σε συγκεκριμένες στιγμές,από συγκεκριμένους ανθρώπους...

Για μένα τουλάχιστον,περισσότερο ερωτικό βρίσκω το να με κοιτάει ένας άντρας στα μάτια ( στο στόμα ιδίως είναι...:redface: :whistle: ) ουουφ...ζέστη σήμερα...:P :P :P !!!
"Εκεί " είναι η "γλύκα του παιχνιδιού"....σου εξάπτει την φαντασία περισσότερο (ταπεινή μου γνώμη πάντα). Οι "κλεφτές" ματιές και σ'αλλα σημεία...είναι απαραιτητο βοηθητικό στοιχείο!!!
(Συγγνώμη, διέκοψα απότομα ,λόγω ανωτέρας βίας...)

Το ό,τι θα κοιτάξει....κι "αλλού "...., σε ανύποπτο χρόνο,νομίζω πώς λίγο-πολύ όλες το ξέρουμε ( κορίτσια διαφωνείτε...??? )
Και φυσικά "φροντίζουμε", (όταν θέλουμε βέβαια...), να σας δώσουμε και την "ευκαιρία" ( ψάχνουμε την τσάντα μας,επισκεπτόμαστε την τουαλέττα...), το σημαντικό όμως είναι (άποψή μου βέβαια!) , ο τρόπος που κοιτάει κάποιος κι όχι τόσο ,ίσως, πού κοιτάει...
Αλλιώς νοιώθεις όταν σε " γδύνουν" με τα μάτια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ειναι κατι που εχω συνιθισει πλεον.
και ουτε κολακευτικο μου φαινεται, ουτε χυδαιο. νορμαλ.
αν καποιος που δεν εχω οικειοτητα καρφωθει, βαζω επιδεικτικα την παλαμη μου μπροστα και του λεω να ξεκολλησει,απλα. ετσι καταλαβαινει οτι το παραχεσε...
απλα, γενικα δε με ενοχλει. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
λοιπον...
εχω αρκετα μεγαλο στηθος(οχι το υπερβολικο) και ναι αν οχι παντα... φοραω μπλουζα με ανοιχτο ντεκολτε..δε το κανω ομως με προθεση να προκαλεσω... πραγματικα... πιστευω οτι με κολακευει ιδιαιτερα... απλα ειναι το πιο ωραιο σημειο στο σωμα μου και θελω στο ντυσιμο μου να το τονισω(οχι προκλητικα ομως) οπως θα εκανε καποια αλλη κοπελα με τα ποδια της για παραδειγμα... γιατι θα πρεπει το ντεκολτε να ναι προκλητικο και προστυχο ενω η αλλη φοραει τη φουστα-ζωνη και το σορτσακι??
θυμαμαι χαρακτηριστικα ενα παιδι που ημασταν μαζι στα πρωτα ραντεβου με χαιρετουσε κ παντα ασυναισθητα το βλεμα του πηγαινε στο στηθος μου την ωρα που μου μιλαγε... ε λοιπον αυτο το κοιταγμα δε με πειραζε( γιατι εκτος απο το οτι αργοτερα τα βλεπε και πιο καθαρα:P) φαινοταν οτι το εκανε ασυναισθητα και πως δεν ηταν κανενα λιγουρι...
οταν βεβαια μου κανει σχολιο ή τα κοιταξει κανεις ασχετος σα μ@λ@κ@ς και φανει οτι ειναι προστυχο... ναι τοτε εχω τρελο προβλημα...
θυμαμαι ενα λιγουρι στο δρομο που με ειχε ρωτησει αν ειναι δικα μου και η απαντηση μου ηταν: οχι εχω εναν μ@λ@κ@ σα και σενα που πληρωνει για πλαστικες!:redface::P ε δεν αντεξα!!
γενικα ομως το καλυτερο ειναι να κοιτας τον αλλον στα ματια οταν του μιλας και οχι στα προσοντα του!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top