Σχετικά με τον ελληνικό στρατό

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Η λογικη υπαρχει στα κεφαλια, στο χαος που βρησκετε πιο χαμηλα δεν υπαρχει Και μεσα σε αυτην την παρανοια μαθενεις ολα αυτα, καθως αν δεν ητανε παρανοια πως θα τα μαθενες;
Μολις εχω βγαλει το πανεπιστιμιο θα θελω να καν ωοικογενια; Και οπως λες και μονος σου αυτος που δεν εχει κανει στρατο δεν αντιμετωπιζετε καθολου καλα στην αγορα εργασιας, γιατι λοιπον να μην παω; Αν ειναι οικονομικο το θεμα πηγενε σαν δοκιμος να πληρωσε και να εχεις και τα απογευματα ελευθερα...
Οσο για την εμπολεμη κατασταση μην εισαι σιγουρος... εχουμε ξαγριπνη την Τουρκια διπλα και δεν ξερουμε πως θα αντιδρασει αν αποδυναμοθει ο στρατος μας...
Συμφωνω οτι πολυ δεν θελουνε να πανε, αλλα και εγω δεν θελω να παω σχολειο. Το σχολειο γιατι συμφωνουμε ολοι οτι ειναι απαρετιτο καθος μαθενεις πολλα απο εκει, ενω στον στρατο δεν δεχομαστε οτι ειναι και αυτος ενας σχολειο στο βαθος;
Δεν τίθεται καν σύγκριση, αν είναι δυνατόν!
Τι διαβάζουμε δλδ
Το σχολείο θα σε κοινωνικοποιήσει και θα σε μάθει να σκέφτεσαι. Θα δεις και διαφορά σε λίγα χρόνια με το πως σκεφτόσουν και το πως θα σκέφτεσαι τότε.
Ο στρατός θα σε μάθει να τα ξύνεις, συγγνώμη κιόλας αλλά είναι χάσιμο χρόνο. Όσο για το άλλο, αν ο άλλος θέλει οικογένεια γιατί να του φάει ένα χρόνο απ' τη ζωή του ο στρατός; Επίσης για την αγορά εργασίας, δε μίλησα για ανυπότακτους αλλά γι αυτούς που δεν έχουν παρουσιαστεί ακόμα.
Όσο για την Τουρκία, τώρα με την Ε.Ε. τι νομίζεις ότι θα κάνει;

Αυτό ήταν το ποστ που θα έκανα πριν μου βγάλει μήνυμα για αναβάθμιση του vBulletin :P
Κατα τ' άλλα, μου άρεσε πολύ το ποστ του Φούνες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δεν τίθεται καν σύγκριση, αν είναι δυνατόν!
Τι διαβάζουμε δλδ
Το σχολείο θα σε κοινωνικοποιήσει και θα σε μάθει να σκέφτεσαι. Θα δεις και διαφορά σε λίγα χρόνια με το πως σκεφτόσουν και το πως θα σκέφτεσαι τότε.
Ο στρατός θα σε μάθει να τα ξύνεις, συγγνώμη κιόλας αλλά είναι χάσιμο χρόνο. Όσο για το άλλο, αν ο άλλος θέλει οικογένεια γιατί να του φάει ένα χρόνο απ' τη ζωή του ο στρατός; Επίσης για την αγορά εργασίας, δε μίλησα για ανυπότακτους αλλά γι αυτούς που δεν έχουν παρουσιαστεί ακόμα.
Όσο για την Τουρκία, τώρα με την Ε.Ε. τι νομίζεις ότι θα κάνει;

Και ο στρατος σε μαθενει αλλα πραγματα, ισως να μην το καταλαβενεις αυτην την στιγμη, να πρεπει να περασουν καπια χρονια για να το συνιδιτοποιησεις. Στο κατω-κατω δεν γινετε ρε παιδια να ειμαι περιτριγιρισμενος απο ενα σορο φασιστες και στρατοφιλους και να μου τα εμφανιζουν ολα αντιθετα με την πραγματικοτα... Μαλλον λογο ηλικιας οι περισσοτεροι εδω μεσα πιστευουν οτι ειναι απλα χασιμο χρονου, γιατι οι μεγαλητερη σε ηλικια αλλα μου λενε....
Αν ο αλλος θελει οικογενια απο τοσο νεος θα του κανει και ενα καλο ο στρατος, οτι θα πρεπει να περιμενει και να δει αν η σχεση σου με την κοπελα που θελει να κανει οικογενια θα κρατισει, αλλιως αυτος ο γαμος θα ητανε πολυ πιο μεγαλο χασιμο χρονου... Ξερω, ατοπο επιχειριμα, αλλα οπως και να το κανουμε ειναι πολυ νεος καπιος πριν παει φανταρος για να παντρευτει. Και απο τον στρατο θα παρει, οσο και αν φαινεται απιστευτο, εφοδια για να γινει καλητερος οικογενιαρχης.
Οσο για αυτοςυ που δεν εχουν παρουσιαστει ακομα και το προβλημα στην αγορα εργασιας, συμφωνω οτι υπαρχει. Αλλα εφοσων εχεις τελιωσει της σπουδες σου (και μην μου πεις για οσους σπουδαζουν και εργαζονται, για αυτους το εμποδειο δεν ειναι ο στρατος αλλα το οτι ειναι φοιτιτες) γιατι δεν πας φανταρος; Οσο το καθηστερεις τοσο το χοιροτερο για σενα...
Για την Τουρκια, οπως τα βλεπω τα πραγματα ειναι πολυ θολα... Ουτε οι ιδιοι δεν ξερουν τι κανουν. Ας φιλαμε λοιπον τα νοτα μας μεχρι να μπορουμε να ειμαστε απολυτα συγουροι και μετα βλεπουμε, δεν ειναι να στιριζουμε ενα ολοκλιρο κρατος σε πιθανοτιτες και φαντασιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Και ο στρατος σε μαθενει αλλα πραγματα, ισως να μην το καταλαβενεις αυτην την στιγμη, να πρεπει να περασουν καπια χρονια για να το συνιδιτοποιησεις........... Μαλλον λογο ηλικιας οι περισσοτεροι εδω μεσα πιστευουν οτι ειναι απλα χασιμο χρονου, γιατι οι μεγαλητερη σε ηλικια αλλα μου λενε....

2 σχόλια μόνο....

1.Σόρρυ κιόλας αλλά εσύ τα καταλαβαίνεις αυτά τα πράγματα στα οποία αναφέρεσαι στα 15 σου???
2.Το δεύτερο δεν το έπιασα καλά αλλά είμαι 25 και έχω κάνει στρατό,thank you very much.Επίσης αν διάβασες καλά τι είπα (τουλάχιστον εγώ),δεν είπα ότι και τελειώς χάσιμο χρόνου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Το μόνο καλό που σου κάνει ο στρατός ειναι να σου δείχνει απο πρώτο χέρι οτι η ζωή εκει έξω μπορεί να ειναι ωραία αλλά πάντα μα πάντα θέλει να σε γαμησε1 και πιστεψέμε... δεν σ'αρέσει πάντα αυτο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
@alex 1.Δεν τα καταλαβενω απο προσοπικη πειρα, μου τα εχουν πει και τα βρισκω λογικα
2.Αυτο ενοω αλεξ, εισαι ακομα σε μια ηλικια που υπαρχει καπος μεσα σου η επανασταση των νεων, εκανες και προσφατα στρατο και δεν το βλεπεις ακομα απο μακρια για να το δεις απο αλλη οπτικη γωνια

@founes Μα δεν ειπα ποτε οτι ειναι κατι που σου αρεσει. Ο στρατος δεν ειναι για να παμε και να κανουμε και να μαθομε πραγματα που μας αρεσουν. Ισως υπαρχουν καπιοι σαν και εμενα που τους αρεσει (που πιθανων οπως λετε οταν παω να βλασφιμω την ωρα και την στιγμη) αλλα στους περισσοτερους δεν θα αρεσει, ουτε αυτο που λες ουτε τπτ απο τον στρατο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
2.Αυτο ενοω αλεξ, εισαι ακομα σε μια ηλικια που υπαρχει καπος μεσα σου η επανασταση των νεων,

Σε μερικα χρονακια θα σου εχει περασει και θα θες να ξαναπας αλεξ.:P

Btw, ο πατερας μου εκανε στρατο 30 μηνες, αν ειναι δυνατον. Και οχι, δεν εχει αλλαξει η γνωμη του με τα χρονια, ακομα χασιμο χρονου (χρονων?) το θεωρει.
Συμφωνω με Αλεξ, ας ηταν μερικους μηνες, (3-4) να μαθαινουν τα βασικα και να τελειωνει εκει η ιστορια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Σε μερικα χρονακια θα σου εχει περασει και θα θες να ξαναπας αλεξ.:P

Μα με τίποτα λέμε!!!!:D

Εντάξει κάποιες αναμνήσεις που έχω είχαν πολύ πλάκα αλλά να ξαναπάω?Μπαααααα....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Μα με τίποτα λέμε!!!!:D

Εντάξει κάποιες αναμνήσεις που έχω είχαν πολύ πλάκα αλλά να ξαναπάω?Μπαααααα....:)

Ε ναι, προφανως αστειευομουν!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Αντικειμενικά ξέρω πως ο στρατός είναι βλακεία, ότι τρώει χρόνο από τους νέους που θέλουν να ανοίξουν τα φτερά τους.:/: Αλλά σκέφτομαι μεγάλο αριθμό φίλων μου που ωφελήθηκαν. Καταρχάς έγιναν λίγο πιο ανεξάρτητοι, κυρίως αν σκεφτεί κανείς ότι τα ελληνάκια είναι ΠΟΛΥ μαμάκηδες. Επίσης κοινωνικοποιήθηκαν, ήρθαν αναγκαστικά σε επαφή με άτομα που πριν σνόμπαραν, είδαν την αδικία και την μ@λ@κία που επικρατεί και δεν την είχαν βιώσει προστατευμένοι στην οικογενειακή αγκαλιά και εν ολίγοις δεν ξέρω ούτε έναν που να μην γύρισε σε "βελτιωμένη έκδοση"!:D

Για μένα καλή θα ήταν μια μικρή μείωση θητείας (να γίνει 9μηνο που ούτως ή άλλως νομίζω θα γίνει) και αυτό βασικά. Και τώρα βρίστε με ελεύθερα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Ε ναι, προφανως αστειευομουν!:P

Ε,προφανώς το κατάλαβα,κι εγώ αστειευόμουν!:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
@io-io εμενα ο πατερας μου εκανε 36 μηνες, 28 ητανε η θητια και τα υπολιπα φυλακες. Οσο και αν του την εσπαγε τοτε τωρα λεει οτι τον οφελισε, ακομα και οι φυλακες

@ALEX_ Ε ειπαμε οχι και να ξαναπας:P

Ειδατε πως τα βλεπει η underwater που δεν σκευτετε το "χασιμο χρονου" Καλο σας κανει για αυτο καντε μοκο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Ειδατε πως τα βλεπει η underwater που δεν σκευτετε το "χασιμο χρονου" Καλο σας κανει για αυτο καντε μοκο:P

Κρόνε αν η άποψη της underwater είναι σωστή με αυτή τη λογική 2 πράγματα μπορεί να συμβαίνουν...

Ή οι άντρες είναι όλοι βόδια και πάνε στρατό για να φτιάξουν χαρακτήρα και οι γυναίκες προφανώς δεν είναι για να μην χρειάζεται να πάνε ή οι γυναίκες δεν φτιάχνουν ποτέ χαρακτήρα!

Όπως καταλαβαίνεις δεν μπορώ να δεχθώ ούτε μία από τις 2!

Και στο φινάλε φινάλε εγώ πήγα στα 24 μου.Αν περίμενα από τον στρατό στα 24 να με κάνει άνθρωπο ενώ μένω μόνος από τα 18...ζήτω που κάηκα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
@io-io εμενα ο πατερας μου εκανε 36 μηνες, 28 ητανε η θητια και τα υπολιπα φυλακες. Οσο και αν του την εσπαγε τοτε τωρα λεει οτι τον οφελισε, ακομα και οι φυλακες

Να δεις ποσο περισσοτερο θα τον ειχε οφελησει να ειχε περασει 3 χρονια απο τη ζωη του κανοντας κατι χρησιμο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Εποτε,Φουνες, και Αλεξ με καλυψατε πληρως!!!;)
Ελληνικος Στρατος...
Η μαυρη τρυπα πανω στην γη.
Ρουφαει τα παντα....Ακομα και τον χρονο σου.:whistle:

(δεν καθομαι καν να μπω σε ιστοριες απο φιλους-γνωστους-συγγενεις...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Κρόνε αν η άποψη της underwater είναι σωστή με αυτή τη λογική 2 πράγματα μπορεί να συμβαίνουν...

Ή οι άντρες είναι όλοι βόδια και πάνε στρατό για να φτιάξουν χαρακτήρα και οι γυναίκες προφανώς δεν είναι για να μην χρειάζεται να πάνε ή οι γυναίκες δεν φτιάχνουν ποτέ χαρακτήρα!

Όπως καταλαβαίνεις δεν μπορώ να δεχθώ ούτε μία από τις 2!

Και στο φινάλε φινάλε εγώ πήγα στα 24 μου.Αν περίμενα από τον στρατό στα 24 να με κάνει άνθρωπο ενώ μένω μόνος από τα 18...ζήτω που κάηκα!

Βασικά μου βάζεις λόγια και μάλιστα πολλά! Δεν είπα ότι οι άντρες είναι βόδια.:| Ούτε ότι οι γυναίκες δεν είναι. (!!:worry: )Αλλά καθώς οι γυναίκες δεν πάνε φαντάροι δεν μου πέρασε από το μυαλό να κάνω κανένα σχόλιο επί του θέματος. Αλλά μια και το θέτεις (off topic) στην ελληνική κοινωνία οι άντρες είναι πιο μαμάκηδες από τις γυναίκες. Επίσης δεν μένουν όλοι μόνοι τους από τα 18.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Βασικά μου βάζεις λόγια και μάλιστα πολλά! Δεν είπα ότι οι άντρες είναι βόδια.:| Ούτε ότι οι γυναίκες δεν είναι. (!!:worry: )Αλλά καθώς οι γυναίκες δεν πάνε φαντάροι δεν μου πέρασε από το μυαλό να κάνω κανένα σχόλιο επί του θέματος. Αλλά μια και το θέτεις (off topic) στην ελληνική κοινωνία οι άντρες είναι πιο μαμάκηδες από τις γυναίκες. Επίσης δεν μένουν όλοι μόνοι τους από τα 18.

E oxι βρε συ underwater!!!!:mad:
Τι ηταν τωρα αυτο που ειπες...Απαραδεκτο!:tongue:
Τωρα θα παρω τηλεφωνο την μαμα μου, να δεις τι εχεις να παθεις!!!!:tongue: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
E oxι βρε συ underwater!!!!:mad:
Τι ηταν τωρα αυτο που ειπες...Απαραδεκτο!:tongue:
Τωρα θα παρω τηλεφωνο την μαμα μου, να δεις τι εχεις να παθεις!!!!:tongue: :lol:

:redface: :redface: Τώρα μπερδεύτηκα και δεν ξέρω αν μου κάνεις πλάκα ή όχι. Αλλά αυτό που έγραψα παραπάνω το υποστηρίζω με σθένος.:redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
:redface: :redface: Τώρα μπερδεύτηκα και δεν ξέρω αν μου κάνεις πλάκα ή όχι. Αλλά αυτό που έγραψα παραπάνω το υποστηρίζω με σθένος.:redface: :P

Λες να παρω την μανα μου να της το πω βρε συ....φυσικα και κανω πλακα!!!:D
(sms θα της στειλω)
Το εγραψα για να "ελαφρυνω" το υφος του thread.Ειμαι κατι σαν τα gili-diet των thread.:upside:

Τωρα για το αν οι Ελληνες ειναι περισσοτερο μαμκηδες απο τις Ελληνιδες...νταξ!
Αυτο λογικο να ισχυει μιας και οι αντρες εχουν παντα καλυτερες σχεσης με την μητερα απ' οτι οι κοπελες.
Αλλα ειλικρινα προσωπικα επετρεψε μου, να μην πω σε αυτη την διαδικασια, γιατι ειναι ψιλομπερδεμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Μωρέ κατάλαβα ότι έκανες πλάκα στο θέμα του να πάρεις την μάνα σου!:D Είμαι λίγο αργή, αλλά όχι και τόσο.:redface: Για τα υπόλοιπα δεν ήξερα αν κάνεις πλάκα. Τέλος πάντων, σταματώ τα off-topic.:redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αντικειμενικά ξέρω πως ο στρατός είναι βλακεία, ότι τρώει χρόνο από τους νέους που θέλουν να ανοίξουν τα φτερά τους.:/: Αλλά σκέφτομαι μεγάλο αριθμό φίλων μου που ωφελήθηκαν. Καταρχάς έγιναν λίγο πιο ανεξάρτητοι, κυρίως αν σκεφτεί κανείς ότι τα ελληνάκια είναι ΠΟΛΥ μαμάκηδες. Επίσης κοινωνικοποιήθηκαν, ήρθαν αναγκαστικά σε επαφή με άτομα που πριν σνόμπαραν, είδαν την αδικία και την μ@λ@κία που επικρατεί και δεν την είχαν βιώσει προστατευμένοι στην οικογενειακή αγκαλιά και εν ολίγοις δεν ξέρω ούτε έναν που να μην γύρισε σε "βελτιωμένη έκδοση"!:D

Για μένα καλή θα ήταν μια μικρή μείωση θητείας (να γίνει 9μηνο που ούτως ή άλλως νομίζω θα γίνει) και αυτό βασικά. Και τώρα βρίστε με ελεύθερα!:D

+1, καλυφθηκα :)
αυτη ειναι η γυναικεια κι εμενα, αποψη μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top