Τρόποι για να δείξεις σε κάποιον ότι τον θέλεις χωρίς να του το πεις!

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Aν ενδιαφέρεται θα βρει κι αυτός θέματα να συζητήσετε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

glitter

Νεοφερμένος

Η glitter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Τοσο καιρο .εβγαινα καθε βραδυ,μπας και τον πετυχω..αλλα τζιφος!
Ωσπου χθες βραδυ τον συναντησα στο κλαμπ.
Μπαινοντας στην πορτα,κοντοσταθηκε λιγο κ πηγε στην παρεα του...
Αλληλοκοιταχτηκαμε αλλα...δε χαιρετισε!
Ειπα κι εγω οταν πλησιασει απτη μερια μου για να παει τουαλετα θα τον πιασω απτο μπρατσο να του μιλησω...
και κεινος...περνωντας απο μπροστα μου ,με το που με βλεπει,αντι να χαιρετισει,γυρναει απτην αλλη....

Κοκκαλο εγω...οπως καταλαβαινετε....
Γιατι το κανει αυτο?Κομπλαρει τοσο πολυ?Γιατι ρε παιδια ?
Τι σκεφτεστε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
γραφω εδω μιας και δεν βρηκα παρομοιο τοπικ (αν υπαρχει πειτε μου)
εμενα ειναι διαφορετικη η περιπτωση μου
μιλαμε (οχι ομως και καθε μερα)
γνωριζομαστε χρονια
κραταμε επικοινωνια και ας εχει ο καθενας ανα περιοδους αλλη σχεση
μου ειχε πει οτι του αρεσα και του ειπα και γω (πριν 2 χρονακια περιπου)
προσφατα που ξαναβρεθηκαμε του ειπα οτι μου αρεσει ακομα αλλα αυτος δεν ξεκαθαρισε τη θεση του
αν και ολες οι κινησεις τους και η συμπεριφορα του δειχνουν οτι του αρεσω ακομα
το θεμα ειναι οτι εγω κολλαω οταν ειμαστε μαζι και μερικες φορες δεν εκφραζομαι οπως θα ηθελα και το εχει καταλαβει
κανει κινησεις αλλα εγω τον προσγειωνω.... ανωμαλα!!!!!!!!
το μονο που εχει γινει ειναι 1 πεταχτο φιλι
και παλι μετα απο αυτο δεν ηξερα πως να συμπεριφερθω
εχει βλεπετε τον τροπο και με κολλαει
απο τοτε δεν πολυμιλαμε
και αν μιλησουμε θα πουμε ασχετα
(αφηστε που νομιζω οτι τα εφτιαξε με αλλη... )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
καί μόνο από τις τρυφερές αγκαλίες που του ζητάω αλλά και του κάνω θα πρέπει να το καταλαβαίνει.. περάν του ότι δεν χάνω ευκαιρία να τον αγγίζω και να τον χαιδεύω...:whistle: να του χαιδεύω-πειράζω τα μαλλιά....τα χέρια... τα δάχτυλα, τα μαγουλάκια, :redface:.. τέτοια καλέ!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Δεν έχω ξαναβρεθεί σε μία τέτοια κατάσταση...

Μου αρέσει ένας φίλος και έχουμε βγει 2-3 φορές μόνοι και εκεί που φαίνεται να ενδιαφέρεται...εκεί δεν γίνεται τίποτα. Γενικά σαν άνθρωπος είναι ιδιαίτερα ντροπαλός και ευτυχώς με την συζήτηση μας εδώ και καιρό έχει ανοιχτεί αρκετά...Τι άλλο να κάνω;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Πιστεύω ότι πρέπει να του μιλήσεις, να του πεις πως αισθάνεσαι για αυτόν.
Θα δεις πως θα αντιδράσει και την απάντηση του και από εκεί θα καταλάβεις τι παίζεται από την μεριά του...

Αλλά για πες μας περισσότερα..γνωρίζεστε πολύ καιρό; Από κάποιον κοινό γνωστό;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μου έχει τύχει να έχω βγει με άντρα μερικές φορές οι δύο μας, να θεωρώ πως δεν μπορεί, με θέλει, απλά είναι ντροπαλός και ξαφνικά μετά από λίγο να μάθω πως έκανε σχέση με άλλη! Κι επίσης μου έχει τύχει άντρας από την φύση του πολύ ντροπαλός (και το δήλωσε και φαινόταν) να με φιλήσει στην πρώτη μας πριβέ έξοδο.
Οπότε χωρίς να θέλω να σε στεναχωρήσω (και μακάρι να κάνω λάθος) μάλλον δεν ενδιαφέρεται.
Αν ένας άντρας ενδιαφέρεται, δεν έχει καμία σημασία το πόσο ντροπαλός είναι, κάνει κίνηση. Αν δεν κάνει.. ε, τότε συνήθως σε βλέπει μόνο φιλικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Είμαστε συμφοιτητές. Τον ξέρω 3 χρόνια και ως τώρα κάναμε παρέα φιλικά τελείως.

Είχα να τον δω κανένα εξάμηνο όμως και τον είδα πριν λιγο καιρό και ξεκινήσαμε πάλι να μιλάμε. Ωσπου ένα βράδυ του είπα να βγούμε.

Περνάμε πολύ καλά όταν βγαίνουμε. Δεν μένουμε ποτέ χωρίς θέμα συζήτησης. Μιλάμε και στο skype αρκετά.

Αυτάααααα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Σε αυτά που λέει η Κωνσταντίνα θα συμφωνήσω...
Αν και λίγο άπειρη στο θέμα "αγόρια" λόγω ηλικίας, πιστεύω ότι όσο ντροπαλός και να είναι ο άλλος, όταν θέλει κάτι πολύ, κάνει "τα πάντα" για να το διεκδικήσει..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Οπότε χωρίς να θέλω να σε στεναχωρήσω (και μακάρι να κάνω λάθος) μάλλον δεν ενδιαφέρεται.

Μπορεί. :)
Συνέχεια το σκέφτομαι αυτό το ενδεχόμενο. Ωστόσο αυτό δεν θα με κάνει να σταματήσω να προσπαθώ. (Βλακεία μου; )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Σε αυτά που λέει η Κωνσταντίνα θα συμφωνήσω...
Αν και λίγο άπειρη στο θέμα "αγόρια" λόγω ηλικίας, πιστεύω ότι όσο ντροπαλός και να είναι ο άλλος, όταν θέλει κάτι πολύ, κάνει "τα πάντα" για να το διεκδικήσει..:)
Άρα αυτό πρέπει να το κάνει η Μάρω μας.
Δε νομίζω ότι ο άνδρας έχει το ρόλο του κυνηγού.
Παίζει και το ενδεχόμενο να μην εκδηλώνεται, αν όντως ενδιαφέρεται, γιατί δεν είναι σίγουρος για τα αισθήματα της Μάρως ή γιατί δεν ξέρει αν με αυτό ξενερώσει η Μάρω or something.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Admiral69

Νεοφερμένος

Ο Marcos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Αναλυτής συστημάτων και μας γράφει απο Παπάγος (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Σαν homosepians αποκτήσαμε την δυνατότητα της ομιλίας ... μάλλον είναι ο αποτελεσματικότερος τρόπος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Σαν homosepians αποκτήσαμε την δυνατότητα της ομιλίας ... μάλλον είναι ο αποτελεσματικότερος τρόπος.

Θέμα στο οποίο γράφεις... "Τρόποι για να δείξεις σε εναν αντρα ότι τον θέλεις χωρίς να του το πεις!" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Admiral69

Νεοφερμένος

Ο Marcos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Αναλυτής συστημάτων και μας γράφει απο Παπάγος (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
στο θέμα μας ... όταν "θέλεις" κάποιον φαίνεται ... εάν δεν το καταλαβαίνει ο άλλος απλά δεν θέλει να το καταλάβει ... δηλαδή δεν γουστάρει ...

my way or the highway ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
πάρε του ότι γνωρίζει, ή ότι θυμάται....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Juliette!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Juliette! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 133 μηνύματα.
κοριτσια..
υπαρχει μια ταινια που λεγεται

"απλως δε σε γουσταρει"

κυλαει ευχαριστα η ωρα και ειναι πολυ επικοδομητικη στο τελος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
νοηματικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
κοριτσια..
υπαρχει μια ταινια που λεγεται

"απλως δε σε γουσταρει"

κυλαει ευχαριστα η ωρα και ειναι πολυ επικοδομητικη στο τελος

he is not just that into you...

Όντως έχει πολύ πλάκα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Juliette!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Juliette! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 133 μηνύματα.

Erida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Με τα ματια μου:redface: Μια εικονα 1000 λεξεις. Λενε... Τωρα αν δεν το πολυπιανει γιατι απλα ειναι UFO το παω σε body language δηλαδη τον πλησιαζω πολυ αντε και το πολυ πολυ να πεταξω κανα υπονοουμενο:P Αλλα, βασικα απ'την στιγμη που δεν ανταποκριθει στο 'καλεσμα' των ματιων μου μαλλον δεν θα δωσω αλλη σημασια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top