Γιατί κάνατε σεξ πρώτη φορά;

Γιατί κάνατε σεξ πρώτη φορά;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 256)
  • Είχα ορμές (sic)

    Ψήφοι: 30 11.7%
  • Ήμουν πολύ ερωτευμένος/η και ήθελα να έρθουμε πιο κοντά

    Ψήφοι: 49 19.1%
  • Από περιέργεια

    Ψήφοι: 16 6.3%
  • Δεν ήθελα να είμαι άλλο παρθένος/α

    Ψήφοι: 16 6.3%
  • Για να μην με παρατήσει/Επειδή με είχε πρήξει

    Ψήφοι: 4 1.6%
  • Γιατί είχαν κάνει όλοι μου οι φίλοι/Γιατί ήταν cool

    Ψήφοι: 1 0.4%
  • Ήρθε μόνο του, ήταν η στιγμή τέτοια

    Ψήφοι: 71 27.7%
  • Δεν ήθελα να χάσω την ευκαιρία

    Ψήφοι: 5 2.0%
  • Δεν έχω κάνει ακόμα σεξ

    Ψήφοι: 64 25.0%

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Η rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Ημουν ερωτευμενη τοτε.Δεν ξερω το φανταζομουν σαν κατι το πολυ μεγαλο,σαν την απολυτη ενωση.
Δεν ημουν ιδιαιτερα μικρη αλλα ειχε σημασια για μενα να ειναι με καποιον για τον οποιο εχω και εχει αισθηματα και κεινος.
Οταν εφτασε η στιγμη,δεν το σκεφτηκα και πολυ.απλα εγινε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

klara!!

Νεοφερμένος

Η klara!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
γιατι ενιωσα οτι αυτος ο the one τον αγαπουσα και γενικα το ηθελα πολυ, ημασταν και μαζι 8 τυπικα μηνες και εγινε και δε το μετανιωσα ποτε. ημασταν για χρονια μαζι μετα :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Ήμουν πολύ ερωτευμένη και απλά προέκυψε! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TaSsa

Νεοφερμένος

Η TaSsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
ερως ανικατε μαχαν
και δυο χρονακια μετα...η καλυτερη σχεση μου αυτη της πρωτης φορας :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Danai_clio

Νεοφερμένος

Η Danai_clio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Δεν το προγραμματισα...ηρθε μπαμ και κατω......;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Είχε χαλάσει το playstation.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lucas D.Hagg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lucas D.Hagg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Εδινα Πανελληνιες και επρεπε να ξεσπασω.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,004 μηνύματα.
Γιατί αν το καθυστερούσα κι άλλο, η κοπέλα μου μπορεί και να με χώριζε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,382 μηνύματα.
Γιατί αν το καθυστερούσα κι άλλο, η κοπέλα μου μπορεί και να με χώριζε.

Αν σε αγαπούσε, θα ήταν ηλίθιος λόγος να σε χώριζε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Γιατί αν το καθυστερούσα κι άλλο, η κοπέλα μου μπορεί και να με χώριζε.

Συνήθως το αντίθετο δεν γίνεται; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Θα είχα καύλες, χου νόουζ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,004 μηνύματα.
Αν σε αγαπούσε, θα ήταν ηλίθιος λόγος να σε χώριζε...

Προφανώς έχεις δίκιο. Το "θα με χώριζε" το είπα σαν σχήμα λόγου. Απλά είχαμε 8 μήνες σχέση, είχαμε κάνει όλα τα ...περιφεριακά αλλά δεν ένοιωθα ώριμος να προχωρήσω και με ...πίεσε κάπως. (Ηλικίες τότε: 17- / 15).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ορμόνες :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Για να χουμε κάτι να λέμε.
Πχ. γιατί φάγατε πρώτη φορά τζατζίκι;
Κάποιοι θα πουν για να δούμε πως είναι, άλλοι κάτι άλλο.
Ψήστε κάνα καφέ στη χόβολη να χει ουσία το θέμα.

Είχε χαλάσει το playstation.
Ή και αυτό.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top