Ρόλοι στο σεξ

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Αφέντρα, ματσό και εκείνος περνει τα λευτα απο το κομοδήνο, λαγος , τιγράκι,ναι και αι Βασίλης(εγώ), τουτάνα, υπηρέτρια, χανούμησα, βιασμένη, γραμματέας και πάρα πολλά άλλα και χωρίς ρολόι για τους πιο πίσω;)

Οι ρόλοι είναι για να μήν φτάσεις στο σημείο να βαριέσε, στην σχέση και ιδικά στο γάμο θέλει πόλεμο στο κρεβάτι και ειρήνη στη σχέση, αλιώς φτάνουμε να λέμε για το τρίτο πρόσωπο αυτό που συζητούσαμε σε άλλο θέμα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ειναι τελειο, ειδικα αν εχεις ανοιχτομυαλο παρτενερ...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Σόρρυ που πετάγομαι, αλλά αυτό που εννοείς μάλλον Michelle είναι το D/s και όχι το S/M. Το S/M σημαίνει Σαδομαζοχισμός και ο Μαζόχας γουστάρει να μη περνάει καλά (ναι οκ, αυτό δεν σημαίνει πως πονάει απαραίτητα σωματικά, αλλά κάπως πονάει!). Το D/s είναι αυτό που έχει ολόκληρη φιλοσοφία από πίσω του και είναι κυρίως εγκεφαλικό.. :) (

Ο Dr Strangelove είναι δυνατόν να μην τσιμπήσει στο θέμα ? 'Οποιος έχει τ'όνομα έχει και την χάρη. Πρόσφατα μιλούσα με κάποια εξηγώντας της ακριβώς αυτή τη διαφορά μεταξύ d/s και s/m. Οι ρόλοι είναι ακίνδυνοι και ανώδυνοι, το d/s που γνώρισα όχι. Το d/s σίγουρα είναι φιλοσοφία, αλλά
έχει και πολύ παραμύθι. Το κακό δεν είναι τα παραμύθια που λένε οι άλλοι σε μας, αλλά τα παραμύθια που λέμε οι ίδιοι στον εαυτό μας, ότι όλο αυτό έχει
ανύψωση, συναίσθηση και προοπτική .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ο Dr Strangelove είναι δυνατόν να μην τσιμπήσει στο θέμα ? 'Οποιος έχει τ'όνομα έχει και την χάρη. Πρόσφατα μιλούσα με κάποια εξηγώντας της ακριβώς αυτή τη διαφορά μεταξύ d/s και s/m. Οι ρόλοι είναι ακίνδυνοι και ανώδυνοι, το d/s που γνώρισα όχι. Το d/s σίγουρα είναι φιλοσοφία, αλλά
έχει και πολύ παραμύθι. Το κακό δεν είναι τα παραμύθια που λένε οι άλλοι σε μας, αλλά τα παραμύθια που λέμε οι ίδιοι στον εαυτό μας, ότι όλο αυτό έχει
ανύψωση, συναίσθηση και προοπτική .

Όταν μιλάμε για κάτι που κάνεις κυρίως στο κρεβάτι σου.. τότε τα παραμύθια επιβάλλονται! ;) (και ιδίως όταν αυτά τα παραμύθια σε φέρνουν τόσοοοοοοοοο κοντά με τον άλλον!) Εννοείται πως μιλάμε για ανύψωση της σχέσης μόνο κι όχι της ζωής σου γενικά.. ε; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Όταν μιλάμε για κάτι που κάνεις κυρίως στο κρεβάτι σου.. τότε τα παραμύθια επιβάλλονται! ;) (και ιδίως όταν αυτά τα παραμύθια σε φέρνουν τόσοοοοοοοοο κοντά με τον άλλον!) Εννοείται πως μιλάμε για ανύψωση της σχέσης μόνο κι όχι της ζωής σου γενικά.. ε; :)

Αχ, είμαι στην φάση της ανάρρωσης και δεν θέλω να πω πολλά. Από την πολύ ανύψωση έπαθα την ζημιά. Δυστυχώς τα παραμυθένια κρεββάτια είναι σχετικά εύκολη υπόθεση, αλλά οι παραμυθένιες ζωές είναι σπανιότατες. Και σπάνια ένα παραμυθένιο κρεββάτι οδηγεί σε παραμυθένια ζωή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αχ, είμαι στην φάση της ανάρρωσης και δεν θέλω να πω πολλά. Από την πολύ ανύψωση έπαθα την ζημιά. Δυστυχώς τα παραμυθένια κρεββάτια είναι σχετικά εύκολη υπόθεση, αλλά οι παραμυθένιες ζωές είναι σπανιότατες. Και σπάνια ένα παραμυθένιο κρεββάτι οδηγεί σε παραμυθένια ζωή.


Μα γι' αυτό είπα σε άλλο θέμα, πως δεν αρκεί να βρεις τον τέλειο εραστή/ την τέλεια ερωμένη.. Λυπάμαι για την απώλειά σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flyer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο flyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
τιποτα σε φαση 9 1/2 βδομαδες...
της δενεις τα ματια ('η αυτη σε σενα) και ριχνεις διαφορες γευσεις απο σιροπι πανω σου...και της λες να βρει την καθε γευση χρησιμοποιωντας μονο γλωσσα...ουτε χερια ουτε τιποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Greysanatomy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Greysanatomy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Καθηγητής-Μαθήτρια
Βιαστής-Θύμα
Γιατρός-Νοσηλεύτρια
Μασερ-Πελάτης
Γυναικολόγος-Ασθενής
Μοναχή-Ιερέας
Στρατιώτης-Λοχαγός(γυναίκα)
Γυμναστής-Γυμναζόμενος
Πασάς-Κοπέλα από χαρέμι
Έλληνας Πολεμιστής-Γυναίκα
Ζορρό-Γυναίκα
Αστυνόμος-Κακοποιό στοιχείο
Μεταλάς/Ροκάς-Εντεχνού

Κάποια που θέλω να κάνω και που έχω κάνει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Μεταλάς/Ροκάς-Εντεχνού

Κάποια που θέλω να κάνω και που έχω κάνει

Πρωτη φορα το ακουω για αυτους τους δυο ρολους :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,053 μηνύματα.
Εγώ --- Εκείνη
Φοιτητής --- Μαθήτρια
Μικρό αγοράκι --- Μικρό κοριτσάκι
Δίας (αρχαίος θεός) --- Κάποια από αυτές (1.2.3.4.5)
Σούβλα --- Πασχαλινό αρνάκι
Ναυαγοσώστης --- Παρά λίγο πνιγμένη
Αδερφός --- Αδερφή
Δράκουλας --- Νεκρό κορίτσι
Ντόπερμαν--- Σκυλίτσα
Αιχμάλωτος --- Αμαζόνα
Εγώ --- Κάποια γνωστή μας
Κάποιος γνωστός μας --- Εκείνη
Πρίγκηπας --- Άριελ (με πόδια)
Γυναίκα (εγώ) --- Άντρας (αυτή)
Άγνωστος --- Άγνωστη
Λύκος --- Κοκκινοσκουφίτσα
Σούπερμαν --- Λόις Λέιν
Ιδιοκτήτης σπιτιού --- Κλέφτρα
Κλίντον --- Μόνικα
Καθαριστής πισινών --- Κόρη ιδιοκτήτη
Στρός Καν --- Καμαριέρα
Παρθένος --- Παρθένα
Διάβολος --- Αγγελούδι
Άγγελος --- Διαβολίτσα
Βοσκός (στάσου μύγδαλα) --- Τουρίστρια
Ναυαγός --- Κορίτσι ιθαγενές
Παπαμηχαήλ --- Βουγιουκλάκη
Ο εαυτός μου --- Ο εαυτός της
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Θέλω ένα απόσπασμα διαλόγου στο "Σούβλα-πασχαλινό αρνί"!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

merry poppins

Δραστήριο μέλος

Η merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 425 μηνύματα.
θα ταν ενδιαφερον το
Μερκελ-Σαμαρας .. :mastigio :stupid: :rtfm:

.........:rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ --- Εκείνη
Φοιτητής --- Μαθήτρια
Μικρό αγοράκι --- Μικρό κοριτσάκι
Δίας (αρχαίος θεός) --- Κάποια από αυτές (1.2.3.4.5)
Σούβλα --- Πασχαλινό αρνάκι
Ναυαγοσώστης --- Παρά λίγο πνιγμένη
Αδερφός --- Αδερφή
Δράκουλας --- Νεκρό κορίτσι
Ντόπερμαν--- Σκυλίτσα
Αιχμάλωτος --- Αμαζόνα
Εγώ --- Κάποια γνωστή μας
Κάποιος γνωστός μας --- Εκείνη
Πρίγκηπας --- Άριελ (με πόδια)
Γυναίκα (εγώ) --- Άντρας (αυτή)
Άγνωστος --- Άγνωστη
Λύκος --- Κοκκινοσκουφίτσα
Σούπερμαν --- Λόις Λέιν
Ιδιοκτήτης σπιτιού --- Κλέφτρα
Κλίντον --- Μόνικα
Καθαριστής πισινών --- Κόρη ιδιοκτήτη
Στρός Καν --- Καμαριέρα
Παρθένος --- Παρθένα
Διάβολος --- Αγγελούδι
Άγγελος --- Διαβολίτσα
Βοσκός (στάσου μύγδαλα) --- Τουρίστρια
Ναυαγός --- Κορίτσι ιθαγενές
Παπαμηχαήλ --- Βουγιουκλάκη
Ο εαυτός μου --- Ο εαυτός της

Γερμανία (Εγώ) - Ελλάδα (Αυτή)

Κυβέρνηση (Εγώ) - Εργαζόμενος (Αυτή)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Greysanatomy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Greysanatomy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Πρωτη φορα το ακουω για αυτους τους δυο ρολους :hmm:

Δεν είναι τίποτα άλλο από έναν ντυμένο ροκά ανήσυχο πνεύμα δίχως περιορισμούς και όρια με μια κοπέλα ρομαντική συντηρητική που θέλει μια ήρεμη ζωή.Βαρίομουν να γράφω όλο αυτό και έτσι έβαλα αυτά τα χαρακτηριστικά στο είδος μουσικής που συνήθως ταιριάζει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith's_child

Νεοφερμένος

Η lilith's_child αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
τέλειο θέμα!
γενικά εμένα μου αρέσουν πάρα πολύ οι ρόλοι στο σεξ μπορώ να πώ, οποιοδήποτε είδους και κυρίως αν και ο παρτενέρ έχει τα ίδια γούστα με εμένα το εκτιμώ πολύ, όμως δεν νομίζω πως είναι κ πολύ πρέπον να πώ περισσότερα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 647452

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
τέλειο θέμα!
γενικά εμένα μου αρέσουν πάρα πολύ οι ρόλοι στο σεξ μπορώ να πώ, οποιοδήποτε είδους και κυρίως αν και ο παρτενέρ έχει τα ίδια γούστα με εμένα το εκτιμώ πολύ, όμως δεν νομίζω πως είναι κ πολύ πρέπον να πώ περισσότερα:)
Προτιμάς το επιτραπέζιο ή το διαδικτυακό......παιχνίδι ρόλων;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith's_child

Νεοφερμένος

Η lilith's_child αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Προτιμάς το επιτραπέζιο ή το διαδικτυακό......παιχνίδι ρόλων;:hmm:
όλα μου αρέσουν αρκεί να μου τα πασάρει ο άλλος σωστά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslykos100

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Συμφωνώ με την θέση σου lilith's child! Ο τρόπος είναι που μετράει. Αν ενδιαφέρει την παρέα, μια ιδέα να συγχρονιστεί - οργανωθεί ένα παιχνίδι ρόλων είναι η ανταλλαγή κάποιων μικρών διηγημάτων που θα γράψει ο ένας στον άλλον. Μέσα από αυτά θα δώσει ο ένας στον άλλων να καταλάβει τις λεπτομέρειες του ρόλου του καθενός. Αν συνοδευτούν με ανάλογες φωτό, θα γίνει και πιο κατανοητό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Λοιπόν, @Scandal ψησου να καμεις ενα e-sexology πουλί μου, τα παιδια ζεσταθηκαν. :P

Καποτε που λέτε μου ζητησε μια να κανω το ντελιβερα οπως το χαμε δει σε ένα αμερικάνικο με μια που δεν είχε λεφτα για την πιτσα.

Τρελαθηκα εγω, μεσα λεω, κι εξαφανίστηκα.

Σου λέει αυτη κατι καλό ετοιμαζει αυτός.

Και περιμενε.

Οταν με πηρε τηλέφωνο να μου πει ΠΟΥΕΙΣΑΙΡΕΜΑΛΑΚΑ, της είπα "Έχει φύγει το παιδί".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top