Μη οργασμός

maria100000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 176 μηνύματα.
παιδια καλημερα σας!! εχω ενα προβλημα και θα ηθελα πολυ να ακουσω την γνωμη σας.. εχω ολοκληρωσει με 3 αντρες στην ζωη μου αλλα ποτε δεν εφτασα στην κορυφοση επειδη μονο με τον κλειτοριδικο οργασμο μπορω να φτασω..δυστιχως στους 2 πρωτους δεν μπορουσα να πω κατι τετοιο.ντρεπομουνα. ομως τωρα που ειμαι με τον τριτο σκευτομαι να το πω! γνωριζω οτι δεν ειναι προβλημα μια γυναικα να μην εχει κολπικο οργασμο αλλα δημιουργει αγχος ως προς το πως θα το παρει ο συντροφος της.ποτε πιστευω οτι πρεπει να το λεμε σε μια σχεση? απο την αρχη η απο μονη της η γυναικα κατα την διαρκεια της πραξης να το κανω απο μονη μου η να βαλω τον συντροφο μου να το κανει χωρις να μην του πω οτι δεν εχω κολπικο οργασμο???:worry::worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Καταρχήν, από τη στιγμή που έχεις κλειτοριδικούς οργασμούς, δεν έχεις κάποιο "θέμα". Ο κολπικός οργασμός είναι κάτι πιο δύσκολο (ας πούμε), δεν έρχεται πάντα και μπορεί να αργήσει. Πες το στον σύντροφό σου, χωρίς άγχη, χωρίς στεναχώρια, χωρίς τίποτα. Επίσης, αν του το πεις, θα αρχίσεις να χαίρεσαι πιο πολύ το σεξ, διότι θα επιδιώκει να σε "φροντίζει" περισσότερο στην κλειτορίδα. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria100000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 176 μηνύματα.
Αυτο σκευτομαι και εγω οτι ειναι το σωστο αλλα μηπως για τον ανδρα την ωρα την πραξης ειναι λιγο σπαστικο να φροντιζει την περιοχη αυτη ενω θα ηθελε να κανει αλλα πραγματα?

και εκτος απο αυτο μηπως να μην το πω καθολου και να τον κανω απο μονη μου να με φροντιζει??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Να του το πεις, γιατί να μην; Φοβάσαι μην ξενερώσει; Είναι λίγος τότε και εγωιστής (σε αυτό το θέμα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top