Καταπολέμηση ρατσισμού και ξενοφοβίας: νέος νόμος=νέα ήθη;

physicscrazy

Δραστήριο μέλος

Ο physicscrazy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 585 μηνύματα.
Ψαξου καλύτερα πριν ξανα-απαντησεις σε κάτι και μην παρακολουθεις πολυ TV ;)
Δεν αξιζει να απανταω σε ημιμαθεις γιατι ειναι χασιμο χρονου
Οπως σου ειπα ψαξου-διαβασε-μαθε

xaxaaxaxxaxaxa......κλασικη αποφυγη επειδη δεν εχεις να απαντησεις κατι.....θα σου απαντησω το ιδιο οπως στα μαυρισμενα γραμματα....απλως προσεχε απο που διαβαζεις....:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro che 7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,859 μηνύματα.
ψαξου-διαβασε-μαθε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,090 μηνύματα.
Είσαι σίγουρα 16;
(Έχω deja vu μ αυτή την φράση)

Τι deja vu έχεις με το "Είσαι σίγουρα 16;" :P
Πολλά βάζω με το μυαλό μου :redface:

Αλήθεια, εκείνο το αντιρατσιστικό νομοσχέδιο εφαρμόστηκε ποτέ στην πράξη άραγε;
Μάλλον όχι αφού, χαλαρά Σεραφίμ, Άνθιμος, Αμβρόσιος συνεχίζουν να προσφερούν αγάπη (μόνο) παντού :worry:

Αυτό, δεν έχω να πω τίποτα άλλο. Απλά είδα θέμα το οποίο έχει ανοίξει η diotima, κι έχουν απαντήσει iJohnnyCash και Πατρεύς και με έπιασε νοσταλγία, είπα να γράψω κι εγώ :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top