Metal Music Only

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Τόσα χρόνια στο κουρμπέτι από όσες φωνές άκουσα σε συμφωνογκοθομέταλ συγκροτήματα η Tarja για κάποιο λόγο πάντα μου φαινόταν τουλάχιστον αδιάφορη. Δεν μου κάθεται καλά στα αυτιά αυτή η κοπέλα. :blink:
Πάντως thanks για τις πληροφορίες Lorien, ίσως να βελτιωθεί σε αυτό το νέο cd.

Παιδια εγω το ακουσα αυτο το σιντι... και ειναι επιεικως ελεηνο xD ποτε δε γουσταρα την Tarja, αλλα μου αρεσε αρκετα στους ναιτγουις. Χωρις Tuomas ομως δεν παλευεται. Ολα τα κομματια ηταν ιιιιιδια και απο το 3ο και μετα ειχες σιχαθει τη ζωη σου και ειχες τασεις αυτοκτονιας.

Ηταν και πολλα, επρεπε να αντεξω καμια 20αρια. Επισης νταξει, αν καποιος ανοιξει το βιβλιαρακι με τους στοιχους και δει μεσα αυτο:


Σιγουρα δεν θα μπορει να κοιμηθει το βραδυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Λοιπόν, υπάρχει νέο αίμα στο φόρουμ;;; Πείτε κανά άκουσμα κλπ (!)

Εγω παντος τελευτεα γυρισα στην Thrash και εδω και 2-3 μερες εχω φαει και ενα κολληματακι με πανκ (ασχετο με το θεμα μας βεβαια). Αυτο βεβαια δεν συμενει οτι ξεχναω τους Pantera τους Bls κλπ...
Metallica,Anthrax, Slayer,Tankard, Testament, Exodus κλπ... Pure Fucking Metal ρε!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Black Metal ΡΕ.
Ακούω αρκετά, εδώ και καιρό βέβαια αλλά δεν πόσταρα αρκετά ώστε να το γράψω εδώ.
Mayhem, Thorns, Deathspell Omega, DodHeimsGard κλπ κλπ...
Τρου ανχόλι μπλακ μέταλ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Κι εγώ τώρα τελευταία ακούω thrash metal. Slayer, Exodus, Megadeth, overkill, Anthrax, Testament, Voivod, Kreator, Vio- lence, Destruction, Nuclear Assault, Sacred Reich, Sodom, Suicidal Tendencies κ.τ.λ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Εχμ... θυμάμαι μια εποχή που το μπλάκ ήταν τόσο άουτ :P

Μια εποχή με τρυφερές ερωτικές μεταλλικές μπαλάντες όπως η ακόλουθη:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Δεν ακούω τέτοια μουσική ποτέ!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Δεν ακούω τέτοια μουσική ποτέ!!! :)

Είμαι βέβαιη ότι αυτή η μουσική σε ευγνωμονεί για τις επιλογές σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ακουστε εδω να μορφωνεστε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
ντεντ σκιν μασκ ρησπεκτ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Είμαι βέβαιη ότι αυτή η μουσική σε ευγνωμονεί για τις επιλογές σου!
Λές εεεεε ?? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Παρτε να χετε

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Black Metal ΡΕ.
Ακούω αρκετά, εδώ και καιρό βέβαια αλλά δεν πόσταρα αρκετά ώστε να το γράψω εδώ.
Mayhem, Thorns, Deathspell Omega, DodHeimsGard κλπ κλπ...
Τρου ανχόλι μπλακ μέταλ!

Εγώ έχω λιώσει τον τελευταίο καιρο κυρίως Mayhem και Burzum και λίγο Kawir από blackιές. Επίσης στο κινητό μου συμπεριλαμβάνονται για παν ενδεχόμενο και Dimmu Borgir, At the gates και άλλα καλούδια!;)

ΥΓ. Επίσης φανατικα εξόριστους!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Βασικά ακούω σχεδόν όλα τα είδη μουσικής (εκτός από τα εντελώς ξεφτιλισμένα), εκτός από μια περίοδο στο Λύκειο που άκουγα αποκλειστικά extreme metal. Τον τελευταίο καιρό ακούω κυρίως Doom από ungerground σχήματα, Swallow the sun, Saturnus, Esoteric και παλιά albums των Katatonia και των Tiamat.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Βασικά ακούω σχεδόν όλα τα είδη μουσικής (εκτός από τα εντελώς ξεφτιλισμένα), εκτός από μια περίοδο στο Λύκειο που άκουγα αποκλειστικά extreme metal. Τον τελευταίο καιρό ακούω κυρίως Doom από ungerground σχήματα, Swallow the sun, Saturnus, Esoteric και παλιά albums των Katatonia και των Tiamat.
εγώ εσένα πολύ σε συμπάθησα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Πολλούς και διάφορους, από power μέχρι nu & progressive. Iron Maiden, Slipknot, Korn, Tool, Porcupine Tree, Dimmu Borgir, Nevermore & SOAD (αν και δε θεωρούνται ακριβώς metal)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.


Παρτε να στρωσετε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.


Πάρτε καλύτερα αυτό!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
σσσσ..............αυτά είναι τα καλά!!!

https://www.youtube.com/watch?v=q3Ckw4t_YuA

machinehead και τα μυαλά στα κάγκελα:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
To video που έβαλα παραπάνω πάντως το έχω τραβήξει ο ίδιος!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top