Τι σας την σπάει/ενοχλεί στο (υποψήφιο) έτερον ήμισυ και γιατί;

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Ειναι τόσο ξεροκέφαλος... που δεν έχω να πω τίποτα άλλο...πάντα οτι νομίζει αυτός σωστό. Και αυτό που κάνει δεν έιναι σωστό!


Λολζ, σα να νομίζει τα ίδια για σένα... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Λολζ, σα να νομίζει τα ίδια για σένα... :P


Ακριβως αυτό θα νομίζει... Αφου είναι ξεροκέφαλος και δεν ακούει (:whistle:):hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Μ'ενοχλει που νομιζει οτι εχει παντα δικιο:mad:
Και, που να παρει, αμα υποχωρησει το κανει απλα για να ληξει το θεμα, και ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ να πιστευει οτι εχει δικιο:wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Pτο ότι είναι τόσο απίθανα σκλαβωτικα καλός μαζί μου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Μου την σπάει που έμφανήστικε σήμερα, αφού τον πήρα εγώ τηλέφωνο,
Και είχε το θράσος να πει "που χάθηκες εσύ πως και με θυμήθηκες"
Εγώ, έγω... και έκανε προτασει να πάμε για καφέ, δεν πήγα βεβαια... αν δεν έπερνα...
δεν θα με θυμόταν.... τι να κάνω μου την δίνει... λίγο ενδιαφέρων ζητάω τιποτα παραπάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
το οτι παντα αλλαζε θεμα οταν δεν τον συνεφερε...
το οτι ουτε μια φορα δεν παραδεχτηκε οτι εφταιξε...
το οτι ηταν ο μεγαλυτερος εγωιστης που εχω γνωρισει ποτε...(και μαλιστα κατηγορουσε εμενα για εγωισμο)
το οτι θυμηθηκε να ζητησει συγνωμη... οταν πια δεν μπορουσε να αλλαξει κατι...
:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peiraias city..

Νεοφερμένος

Ο peiraias city.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Το ότι δεν δεχόταν ποτέ ότι με ήθελε..
Το ότι μιλούσε μπροστα μου υποτιμιτικα ενω στις φίλες της έλιωνε..
Ότι φλέρταρε μπροστά μου με άλλους ενώ έκανε μπαμ ότι θέλει εμένα..
Ότι αποφάσισε να πει την αλήθεια κ να μου το δείξει όταν πλέον ήμουν αλλού...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
το οτι ωρες ωρες με γραφει κανονικοτατα
ουτε στα μηνυματα που του στελνω για να δω τι κανει δεν μου απανταει
και οταν βρισκομαστε ειναι σαν μην συμβαινει τιποτα....
και επειδη ξερει οτι μου αρεσει με παιδευει οσο δεν παει....
ελπιζω καποα στιγμη αυτο το μαρτυριο να εχει τουλαχιστον αισιο τελος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
η εσωστέφειά του!!
δεν τον καταλαβαίνω ώρες ώρες και μένω με την απορία και την ανασφάλεια γκρρ! και δεν έιναι καλό αυτό :(
επίσης ενώ εγώ τον ρωτάω πραγματα για να καταλάβω, για να ξέρω αν αυτά που σκέφτομαι είναι σωστ'α και δεν γίνομαι κατά φαντασίαν ασθενής, εκεινος έχει μια σιγουριά σε αυτά που βγάζει που δεν με έχει ρωτήσεισ ποτέ για τίποτα.. τώρα δεν ξέρω κατά πόσο είνα καλό αυτό:hmm:
επίσης είναι πολύ νοικοκύρης με τον σπιτι του, και καμιά φορά αγχώνομαι μην κάνω καμιά πατάτα του στύλ" να κάτσω στον καναπέ με την πετσέτα, μετά που θα βγώ από το μπάνιο" :P αλλά έχει πλάκα και έχει πλέον χαλαρώσει με αυτά χεχ:P

πάντως γενικά δεν εκνευρίζομαι έτσι με όλη την σημασία της λέξης...είναι καλέ γλυκούλη!!! και τον συγχωρώ :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
η εσωστέφειά του!!
δεν τον καταλαβαίνω ώρες ώρες και μένω με την απορία και την ανασφάλεια γκρρ! και δεν έιναι καλό αυτό :(

Οταν αυτος θα κλεινεται στο καβουκι του για να μη σε δαγκωσει και τελικως φαγωθειτε με τις γκρινιες σου, εσυ θα βαφεις τα νυχια σου, θα πηγαινεις για ψωνια, θα διαβαζεις κανα βιβλιο κι οταν το αποφασισει να βγει απο κει μεσα, θα στε μια χαρα. Οταν στροβιλιζει κατι στο μυαλο ενος ανθρωπου, απο το πιο ασημαντο ως το πιο σημαντικο, η γυναικα συνηθως μιλαει, ο αντρας κλεινεται γιατι θεωρει πως ετσι θα λυσει το προβλημα του κι ετσι γινεται τελικα - το λυνει, εχοντας την αμεριστη συμπαρασταση (απο κοντα, διπλα χωρις πολλα πολλα) απο τη συντροφο του. Μπορει να συμβει και το αντιστροφο, σπανιοτερα, δηλ. η γυναικα να ειναι πιο κλειστη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
ο εγωισμός και οταν καποιος ειναι ευεξαπτος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ότι όταν τυχαίνει και μαλώνουμε λέει ό,τι του κατέβει με σκοπό να με κάνει να νιώσω ένα τίποτα, και μέτα το μετανιώνει, αλλάάάάαααααααααά η βλακεία μένει χαραγμένη. :pfff:


[πω πω μόνο γυναίκες έχουν γράψει. φαντάσου πόσο γκρινιάρες είμαστε Ο.Ο ]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
[πω πω μόνο γυναίκες έχουν γράψει. φαντάσου πόσο γκρινιάρες είμαστε Ο.Ο ]
Ή τι λάθος επιλογές κάνετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ή τι λάθος επιλογές κάνετε.

Είναι στη φύση του ανθρώπου να γκρινιάζει.:confused:
Τίποτα δεν του είναι αρκετό, οπότε βρίσκει μια ανάποδη σε όλα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Είναι στη φύση του ανθρώπου να γκρινιάζει.:confused:
Στη φυση της princess πιο συγκεκριμενα..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

C.Spaniel

Νεοφερμένος

Η C.Spaniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
τα νευράκια :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kate! =]

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
εγω γενικα στις σχεσεις μου δεν αντεχω την γκρινια επειδη ειμαι και ανθρωπος που δεν γκρινιαζει!και αυτο ειναι και αιτια χωρισμου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top