Τρόπος αγάπης

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Σαν γυναίκα είμαι της γνώμης οτι οι γυναίκες αγαπούν πιο δυνατά από τους άντρες (ερωτικά πάντα). Είμαι σίγουρη όμως πως ένας άντρας θα μου έλεγε το ανάποδο. Ποιος αγαπάει πιο πολύ;

..... δεν ήξερα πως η αγάπη....... μετριέται.....


.... δεν ξέρω..... δεν πιστεύω σε αυτή την ερώτηση.....


Αγαπάς και τελεία. Ο καθένας εκφράζεται διαφορετικά αλλά η ουσία είναι η ίδια. Και δε μπαίνει σε μετρητές....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Βασικά μέσα μου βαθιά πιστεύω πως οι άντρες αγαπούν πιο πολυ, ίσως λόγω της απλότερης φύσης τους. Αλλά εκδηλώνονται σχεδόν πάντα λιγότερο, οπότε όλοι νομίζουν πως αγαπάνε και λιγότερο. Αποδέχονται πιο εύκολα νομίζω τις όποιες παραξενιές της γυναίκας, ενώ το αντίθετο σπανίως ισχύει. Όμως αν αγαπήσουν, δύσκολα ξεπερνάνε, ακόμα κι αν δείχνουν πως προχώρησαν.

Ναι οκ, ωραία όλα τα θεωρητικά σωστά περί αγάπης. Αλλά αφού τα δύο φύλα δεν είναι τα ίδια, προφανώς δεν γίνεται να αγαπάνε με τον ίδιο τρόπο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top