Grey's Anatomy

Βλεπετε Grey's Anatomy;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 25)
  • Έχω δεί μέχρι τον 6ο κύκλο

    Ψήφοι: 3 12.0%
  • Έχω δεί μέχρι τον 7ο κύκλο

    Ψήφοι: 6 24.0%
  • Έχω δεί μέχρι τον 3ο κύκλο

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Έχω δεί μέχρι τον 5ο κύκλο

    Ψήφοι: 1 4.0%
  • Έχω δεί μέχρι τον 4ο κύκλο

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Έχω δεί μέχρι τον 4ο κύκλο

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Έχω δεί μέχρι τον 2ο κύκλο

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Έχω δεί μέχρι τον 1ο κύκλο

    Ψήφοι: 1 4.0%
  • Δεν βλέπω και ούτε με ενδιαφέρει να δω

    Ψήφοι: 7 28.0%
  • Βλεπω αλλά σπανια

    Ψήφοι: 3 12.0%
  • Έχω δεί μέχρι τον 7ο κύκλο

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Έχω δεί μέχρι τον 8ο κύκλο

    Ψήφοι: 4 16.0%

Poseidon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Αθλητής και μας γράφει απο Αταλάντη (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Το μακελειό έγινε στο τέλος του 6ου κύκλου. Η λέξι και η μέρεντιθ είναι αδελφές και γνωρίζονται στα μέσα του 3ου,αλλά ουσιαστικά η λέξι μπαίνει στη σειρά στον 4ο. Η γιάνγκ τα χε τους πρώτους τρεις κύκλους με τον καρδιοχειρουργό Πρέστον Μπερκ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Εισοδηματίας. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
Το μακελειό έγινε στο τέλος του 6ου κύκλου. Η λέξι και η μέρεντιθ είναι αδελφές και γνωρίζονται στα μέσα του 3ου,αλλά ουσιαστικά η λέξι μπαίνει στη σειρά στον 4ο. Η γιάνγκ τα χε τους πρώτους τρεις κύκλους με τον καρδιοχειρουργό Πρέστον Μπερκ :P

ααα ωραια! διαφωτιστικοτατος!
ευχαριστω πολυ
στο τελος του εκτου...:hmm: και το επεισοδιο της παρασκευης απο ποιον κυκλο ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Το είδατε το τελευταίο επεισόδιο που προβλήθηκε από τον 9ο;

Πόσοι πια θα πεθάνουν σε αυτή την σειρά; Αρχίζω να πιστεύω πως αλλάζουν σιγά σιγά το cast για να διαρκέσει άλλες τόσες season η σειρά! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Βασικά έχει γίνει πολύ κλάψα η σειρά, σκέφτομαι πολύ σοβαρά να την εγκαταλείψω, κάθε φορά που βλέπω επεισόδιο ψυχοπλακώνομαι, ενίοτε κλαίω κιόλας, ήμαρτον!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
->συνεχεια (ανανεωση κυκλων) Κύκλος 8: 2011-2012
Η σειρά πήρε το πράσινο φως για όγδοο κύκλο, ο οποίος προβλήθηκε την χρονιά 2011-2012.Σχετικά με τον 8ο κύκλο,ο Dempsey δήλωσε:Θα είναι ο τελευταίος μου. "Δεν γνωρίζω για τους άλλους χαρακτήρες αλλά για μένα τελείωσε". Αργότερα διευκρινίστηκε ότι τα λόγια του παρεξηγήθηκαν και ότι ακόμη δεν υπάρχουν σαφή σχέδια για τον ρόλο του Dempsey. Ο κύκλος αποτελείται από 24 επεισόδια. Στις 22 Σεπτεμβρίου του 2011 ο 8ος κύκλος έκανε πρεμιέρα με διπλό επεισόδιο με τον τίτλο "Free Falling".O κύκλος εστιάζει στο τελευταίο έτος ειδικότητας των πρωταγωνιστών,καθώς ο καθένας τους πρέπει να διαλέξει την ειδικότητα που θα ακολουθήσει και σε ποιο νοσοκομείο θα συνεχίσει την καριέρα του,στην προσπάθεια της Teddy να ξεπεράσει τον θάνατο του συζύγου της,στην ολοκλήρωση της διαδικασίας της υιοθεσίας της μικρής Zola,όπως επίσης και στο μεγάλο χάσμα που έχει δημιουργηθεί ανάμεσα στον Owen και την Christina λόγω της έκτρωσης.ο κύκλος κλείνει με τους Meredith,Derek,Christina,Mark και Arizona αβοήθητους σε ένα έρημο δάσος και με ελάχιστες πιθανότητες επιβίωσης.Αυτό το επεισόδιο αποτελεί το τελευταίο επεισόδιο για τις Chyler Leigh και Kim Raver στους ρόλους της Lexie και Teddy αντίστοιχα. Το τελευταίο επεισόδιο της σαιζόν προβλήθηκε στις 17 Μαΐου 2012.

Κύκλος 9: 2012-2013
Στις 11 Μαϊου 2012,η σειρά πήρε και επίσημα το πράσινο φως για ένατο κύκλο.Ενώ δυο μέρες πριν είχε ανακοινωθεί πως οι βασικοί ηθοποιοί Ellen Pompeo, Sandra Oh, Patrick Dempsey, Justin Chambers, Chandra Wilson and James Pickens Jr ανανέωσαν τα συμβόλαιά τους για άλλα δύο χρόνια. Η σειρά έκανε πρεμιέρα στις 27 Σεπτεμβρίου,με 24 νέα επεισόδια. Από την σειρά αποχωρεί ο Eric Dane που έκανε τον ρόλο του Mark Sloan από το 2007,ενώ θα κάνει μια guest εμφάνιση στα δυο πρώτα επεισόδια του κύκλου.H σαιζόν εστιάζει στην προσαρμογή των χαρακτήρων στην αλλαγή,καθώς όλοι οι ασκούμενοι έχουν πλέον γίνει επικεφαλής,που διδάσκουν τους ασκούμενους, αλλά και στα επακόλουθα της συντριβής του αεροσκάφους που κόστισε τις ζωές της Lexie και του Mark.

Κύκλος 10: 2013-2014
Η σειρά πήρε το πράσινο φως για την 10η σεζόν στις 10 Μαΐου 2013, στης οποίας το τέλος θα δούμε να αποχωρεί η Sandra Oh, ενώ η δημιουργός λέει ότι θα υπάρξει και 11ος κύκλος.


Πρόκειται για μία κορυφαία σειρά; Σίγουρα όχι. Όπως όλες οι σειρές, κάπου χαλαρώνει, κάπου “χάνει την μπάλα”, αλλά επιστρέφει δυναμικά επί της ουσίας και μας κρατά συντροφιά για 10 χρόνια τώρα, καθώς η ιστορία είναι από την αρχή συγκινητική, ζεστή, ανθρώπινη, προχωρά όσο προχωράς και ωριμάζει μαζί σου. . Ήδη δόθηκε το πράσινο φως για 11η season, δυστυχώς, λέγεται, χωρίς την αγαπημένη μου Sandra Oh. Αν και αμφιβάλλω ότι υπάρχει κάποιος που δεν έχει δει έστω και ένα επεισόδιο, τη συστήνω ανεπιφύλακτα, ειδικά στο ασθενέστερο και συνεπώς πιο ευσυγκίνητο φύλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Έχω δει μέχρι τον 6ο κύκλο.Το έβλεπα στην τηλεοράση μέχρι τον 4ο νομίζω όταν το έβαζε στον Ant1.Μετά απλά την άφησα.Του χρόνου που θα έχω άπλετο χρόνο θα την συνεχίσω σίγουρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Έχω δει μέχρι τον 6ο κύκλο.Το έβλεπα στην τηλεοράση μέχρι τον 4ο νομίζω όταν το έβαζε στον Ant1.Μετά απλά την άφησα.Του χρόνου που θα έχω άπλετο χρόνο θα την συνεχίσω σίγουρα.

You should :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εγώ είμαι στον ένατο κύκλο.. Η κριστίνα είναι ο αγαπημένος μου χαρακτήρας ξενέρωσα που θα φύγει :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εμένα για κάποιο λόγο ποτέ δεν μου γέμισε το μάτι :P .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Όχι ρε είναι θεά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Η Κριστίνα είναι υπέρτατη! :pfff:

Η Μέρεντιθ είναι η υποχθόνια νυφίτσα που το έχει βάλει στόχο να τους ξαποστείλει όλους από εκεί μέσα. :P Δε θα εκπλαγώ αν μέσα στα επόμενα 2-3 χρόνια στείλει και τον McDreamy της :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Αν στείλει και τον ντέρεκ θα αυτοκτονήσει αυτή ρε :P
Εν το μεταξύ είδα εκεί που μάλωνε η κάλι με την αριζόνα για το πόδι της :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ναι σιγά! Δεν τη σταματάει αυτή τίποτα. :P Έτσι κ αλλιώς στο 10ο χεσμένο τον έχει τον κακομοίρη... :whistle:

Πολύ άσχημες σκηνές. :( Αυτές οι δύο χάσανε τα πιο πολλά από το ατύχημα. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ναι ρε αλλά η αριζόνα την κατηγορεί που της έκοψε το πόδι.. Αλλά τι να έκανε και αυτή; :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Νταξ λογικό είναι ρε συ! Εύκολο είναι να συνηθίσει να ζει χωρίς πόδι? Και επειδή η Καλι είναι η ορθοπεδικός της τρώει ακόμα πιο πολύ βρίσιμο από ότι αν ήταν κάτι άλλο. Περνάει αυτή η φάση και έρχεται χειρότερη. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Νταξ λογικό είναι ρε συ! Εύκολο είναι να συνηθίσει να ζει χωρίς πόδι? Και επειδή η Καλι είναι η ορθοπεδικός της τρώει ακόμα πιο πολύ βρίσιμο από ότι αν ήταν κάτι άλλο. Περνάει αυτή η φάση και έρχεται χειρότερη. :whistle:

Χχαχαχα μα κ η Αριζονα τι τα θελεεε...:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Είχα δει στο λύκειο που το έπαιζε στην τιβι τους 5 πρώτους κύκλους... Μετά δεν είδα για 2-3 χρόνια και τώρα έχω λίγο καιρό που το ξαναξεκίνησα γιατί μου 'χε λείψει και έχω τελειώσει την πρώτη σεζόν :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gewrgia24221242

Νεοφερμένος

Η gewrgia24221242 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Ειναι τελειο εχω δει μεχρι τον 10 κυκλο και περιμενω για την συνεχεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,691 μηνύματα.
έχω σταματήσει να το βλέπω από τον 11ο κύκλο. σήμερα διάβασα ότι η Ellen Pompeo (Meredith) φεύγει από τη σειρά. ουσιαστικά πέρασε τόσα και τελικά αποφασίζουν να τη βγάλουν από τη σειρά ως ότι μετακομίζει στη Βοστόνη με τα παιδιά της να ζήσει μια ήσυχη ζωή. τρελό σασπένς :hehe:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top