Το αγαπημένο σας κινηματογραφικό, τηλεοπτικό ή θεατρικό love story

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.

Aγαπημένο δε ξέρω,
αξέχαστο ναι! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.


Aγαπημένο δε ξέρω,
αξέχαστο ναι! :redface:
υπεροχη....,κορυφαια....,ταινια σταθμος......:) :redface:

Ταινια
1.la vita è bella - buongiorno principessa
https://www.youtube.com/watch?v=QtzgkjL6VhA
https://www.youtube.com/watch?v=0Y9aKqawdUQ

Μιουσικαλ
2.the phantom of the opera
https://www.youtube.com/watch?v=S88rkpPu8_g
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Λοιπόν, η πρώτη που μου έρχεται στο μυαλό, είναι το the Notebook.
Το site της ίδιας της ταινίας θα το βρείτε εδώ.

Έριξα πολύ κλάμα... όχι τόσο για την 60'ς ιστορία, αλά Ρωμαίος και Ιουλιέτα...
αλλά για το δεύτερο μέρος της... Και το πώς εξελίσσεται ένα μεγάλο αίσθημα... πώς ωριμάζουν οι άνθρωποι, γερνάνε...
Πολύ κλάμα...





Αχ τι μου έχει κάνει αυτή η ταινία... παρόλο που δεν μου αρέσουν τα ρομαντικά με έκανε και άλλαξα γνώμη:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Με το που διάβασα το θέμα πρώτα μου ήρθε στο μυαλό οι Δυο Ξένοι. Ήταν τρομερή η διαδρομή αυτής της αγάπης, τα στάδια που πέρασε, οι θυσίες που έκαναν ο ένας για τον άλλον, ακόμα και μέσα από την πλάκα που είχε η σειρά.

Η σκηνή με το ξύρισμα θα μου μείνει αξέχαστη για πάντα και πάντα με κάνει και κλαίω. Νίκο μας άφησες νωρίς.:(

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
τι δυο ξενοι και βλακειες βρε χιμελα! :P
δες εδω love story να τρελαθεις!



το ρομαντζο αυτης της ταινιας ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ απλα! :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Για να μη βάλω το P.S I love you και το The Notebook που όόόλοι ξέρουμε...Βάζω 2 άλλες ταινίες που έριξα ΤΟ κλάμα! :cry_x:


1. Candy. Πως τα ναρκωτικά και οι εξαρτήσεις χωρίζουν τελικά ένα ζευγάρι τρελά ερωτευμένο.


2. An Education. Πως μπορεί να σε καταστρέψει ένας έρωτας. (Άνδρες...ποτέ δεν είναι αυτό που δείχνουν :pfff: :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katherine_njr

Νεοφερμένος

Η katherine_njr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
σε ταινια Letters to Juliet και σε θεατρο Ρωμαιος και Ιουλιετα (κλασσικα πραγματα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,004 μηνύματα.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Θα έλεγα το A Walk To Remember. Όχι ότι θέλω να πεθάνω αλλά ο τρόπος που συμπεριφέρθηκε ο Landon στην Jamie ήταν απλά μαγικός. Εκεί που της ικανοποίησε όλες της επιθυμίες έλιωσα... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loozen

Νεοφερμένος

Ο Loozen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 64 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
True Romance , Natural Born Killers , Serendipity , A Beautiful Mind
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,778 μηνύματα.
requiem for a dream


Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

the fountain


 
Τελευταία επεξεργασία:

Luke87

Δραστήριο μέλος

Ο Luke87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
To αγάπα με αν τολμάς ήταν ενδιαφέρον. Επίσης το painted veil. To Django unchained είχε μέσα love story μου άρεσε αρκετά. Πιο παλιά το love story με το Σάκη τον υδραυλικό και τη Λίλη.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top