So you think you can dance

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
H πρώτη version του talent show μου άφησε τις καλύτερες εντυπώσεις, η επιστροφή του στον Αντ1 την περίμενα με επιφύλαξη καθώς η κριτικη επιτροπή δε μου γεμίζει το μάτι καθώς και ο ίδιος ο αντ1 δε μου γεμίζει το μάτι με τις παραγωγές του.



Το show έκανε πρεμιέρα και εδώ είναι το επίσημο θέμα του στο στέκι ώστε να το σχολιάζουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,779 μηνύματα.
Μου κάνει εντύπωση ο Μελισαννίδης έχει σοβαρέψει αρκετά σε σχέση με το παρελθόν.

Πολύ καλό show αλλά έπρεπε να προβάλλεται την Κυριακή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Σκηνοθετικά τόσο το master chef όσο και το so you think you can dance? ήταν κατώτερο από τα αντίστοιχα του mega. Το χορευτικό reality ως τώρα κρίνεται ως αποτυχία τόσο από κριτική επιτροπή όσο και από αγωνιζόμενους. Ξαφνικά σημερα έκοψαν χωρίς λόγο 8 άτομα που είχαν περάσει ενώ τους βάλανε να χορεψουν hip hop εκαι με βάση αυτό κόψανε άτομα ενώ έπρεπε να υπάρχει ένας συνδιασμός.

Απογοήτευση κατ εμέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Βασικά επειδή γνωρίζω άτομο που πήγε και το έκοψαν άδικα κιόλας, μπορώ να επιβεβαιώσω ότι είναι προκαθορισμένο το ποιος θα περάσει. Αλλά και χωρίς να γνώριζα για την κοπέλα που έκοψαν άδικα, ο καθένας μπορεί να δει ότι όποιος είναι από τη σχολή του μεταξοπουλου ή ανήκε στη χορευτική ομάδα της φουρειρα, περνάει. Το μέσον στην ελληνική κοινωνία έχει πολλές, πολλές διαστάσεις... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,779 μηνύματα.
Ο χορός στην Ελλάδα πάει κατά διαόλου. Προωθούν τη νέα τάξη πραγμάτων, δηλαδή τους hiphoppers που είναι σκυφτοί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Ο χορός στην Ελλάδα πάει κατά διαόλου. Προωθούν τη νέα τάξη πραγμάτων, δηλαδή τους hiphoppers που είναι σκυφτοί.
Είμαι στη βιβλιοθήκη και κρατιέμαι με νύχια και με δόντια να μη γελάσω. :lol:

Η κυριουλα μάλλον δεν κατανόησε ότι έστειλε το παιδί της σε ένα τηλεοπτικό σόου, που προφανώς και προωθεί την εμπορικότητα. Εξάλλου και στα προηγούμενα sytycd οι χορευτές χόρευαν όλους τους χορούς, και κρίνονταν για την επίδοση τους σε όλους, όχι μόνο σε αυτούς που "ειδικευονταν". Θέλει να βρει και το δίκιο της. Αχου τη.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top