Όλα εκείνα που μας ενοχλούν στα cafe και στα διάφορα κέντρα διασκέδασης

xristaras9

Διάσημο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,554 μηνύματα.
Κάντε λίγο φασαρία καμιά 10αριά φορές, να δεις αν μετά θα χρησιμοποιεί ταυτότητα σαν πρόσχημα...

Την φασαρία θα την κάνει εκεί που τον παίρνει μην σκάσει κάνας μπράβος-πόρτα και τον αφήσει στον τόπο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis econ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο panagiotis econ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 806 μηνύματα.
Την φασαρία θα την κάνει εκεί που τον παίρνει μην σκάσει κάνας μπράβος-πόρτα και τον αφήσει στον τόπο

Καλα κατουρα και λιγο ρε συ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristaras9

Διάσημο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,554 μηνύματα.
Καλα κατουρα και λιγο ρε συ

Τα μαγαζιά σήμερα (οχι τα κωλομάγαζα) έχουν πόρτα σχεδόν πάντα (βλέπε παλιότερα Μεραρχίας Πειραιά) σχεδόν πάντα.Δεν έχει πολλά χρόνια που εξιχνιάστηκε η σπείρα με τα κυκλώματα προστασίας σε μαγαζιά και πιάσανε 200 άτομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis econ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο panagiotis econ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 806 μηνύματα.
Τα μαγαζιά σήμερα (οχι τα κωλομάγαζα) έχουν πόρτα σχεδόν πάντα (βλέπε παλιότερα Μεραρχίας Πειραιά) σχεδόν πάντα.Δεν έχει πολλά χρόνια που εξιχνιάστηκε η σπείρα με τα κυκλώματα προστασίας σε μαγαζιά και πιάσανε 200 άτομα.

Υπαρχουν πολλα καφε με πορτιεριδες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.

xristaras9

Διάσημο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,554 μηνύματα.
Υπαρχουν πολλα καφε με πορτιεριδες?

Ρε φίλε παρερμηνεύεις εύκολα πράγματα δεν μιλάμε για καφετέριες που δεν έχει νόημα να κάνεις φασαρία μιλάμε για βραδινά μαγαζιά π.χ το boutique Σύνταγμα έχει πορτιέρη ή το acanthus ή το σκυλάδικο το caramela εκεί αν κάνεις φασαρία μάλλον θα βρεθείς σε τίποτα κάδους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Με ενοχλεί αφάνταστα το τσιγάρο και ειδικά κατά τους χειμερινούς μήνες που όλα είναι κλειστά. Με νόμο ήδη από το 2009, που απαγορεύει το κάπνισμα σε κλειστούς χώρους, το θεωρώ αδιανόητο να πηγαίνω για καφέ/ποτό και να φεύγω με δύσπνοια και μυρωδιά τσιγάρου σε όλο μου το σώμα.
Χαχαχα καλό καλό! Αν το πεις σε καπνιστή και το καταλάβει γράψε με. :hehe: Πάνε κάπου 2-3 ώρες και δεν μπορούν τόσο χωρίς τσιγάρο ή ας πούμε δεν θα μπορούν να βγουν 2 φορές έξω για να καπνίσουν. Δεν τους σεβόμαστε παιδί μου τι λες. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis econ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο panagiotis econ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 806 μηνύματα.
Ρε φίλε παρερμηνεύεις εύκολα πράγματα δεν μιλάμε για καφετέριες που δεν έχει νόημα να κάνεις φασαρία μιλάμε για βραδινά μαγαζιά π.χ το boutique Σύνταγμα έχει πορτιέρη ή το acanthus ή το σκυλάδικο το caramela εκεί αν κάνεις φασαρία μάλλον θα βρεθείς σε τίποτα κάδους

Η @Ερινυς αναφεροταν στη φασαρια στην καφετερια οπου ζητουσαν ταυτοτητα κι εσυ ειπες για μπραβους. Και στην τελικη σιγα τα αιματα με τους μπραβους, θρασυδειλοι τυποι που πουλανε μουρη. Τις περισσοτερες φορες παιδια της γειτονιας που λογω υψους την ειδαν wanna be γαμαουα και δεν συμμαζευεται. Ηρεμηστε και μην ειστε τοσο χεστες, δεν δαγκωνουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,307 μηνύματα.
Την φασαρία θα την κάνει εκεί που τον παίρνει μην σκάσει κάνας μπράβος-πόρτα και τον αφήσει στον τόπο
Όχι δεν έχει πόρτα...το μαγαζί είναι εξωτερικό έτσι με καλή αισθητική και απλά έχουν έναν χώρο εσωτερικό όπου είναι η κουζίνα ας πούμε..δεν ξέρω και πως λέγεται...ο πάγκος που κάνουν τους καφέδες τέλος πάντων! Έτσι, με το που πλησιάσεις στο χώρο σε υποδέχεται η πιαριτζού (PRιτζού=public relations girl:P) και σε ρωτάει πόσα άτομα είστε και σε βολεύει...αυτές σαν υπάλληλοι τους εξυπηρετούν όλους ανεξαιρέτως με ευγένεια και χωρίς διακρίσεις...το αφεντικό είναι που κάνει τη δουλειά.

Ρε φίλε παρερμηνεύεις εύκολα πράγματα δεν μιλάμε για καφετέριες που δεν έχει νόημα να κάνεις φασαρία μιλάμε για βραδινά μαγαζιά π.χ το boutique Σύνταγμα έχει πορτιέρη ή το acanthus ή το σκυλάδικο το caramela εκεί αν κάνεις φασαρία μάλλον θα βρεθείς σε τίποτα κάδους
Σχετικά με αυτό, ο ίδιος έχει και βραδινό club. Εκεί εντάξει, αρχικά έβαζαν ό,τι να 'ναι άτομα, μετά παίκτηκε ένα συμβάν με μία κοπέλα τρίτη γυμνασίου που μέθυσε και κυκλοφορούσε με τα βρακιά και έκαναν μήνυση στο μαγαζί και τώρα ζητάνε ταυτότητα 17+. Δεν ξέρω, ωστόσο, κατά πόσο αυστηροί είναι. Εμένα μια φορά μου είχαν ζητήσει την ταυτότητα τσικνοπέμπτη και την έδωσα και μου έκαναν πλάκα λέγοντας "Το 14 γεννήθηκες;", ενώ το '14 ήταν η χρονολογία έκδοσης...χαχαχα ξεκαρδιστήκαμε για άλλη μία φορά:P, ο τύπος γελούσε μόνος του με το πετυχημένο του αστείο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Όχι δεν έχει πόρτα...το μαγαζί είναι εξωτερικό έτσι με καλή αισθητική και απλά έχουν έναν χώρο εσωτερικό όπου είναι η κουζίνα ας πούμε..δεν ξέρω και πως λέγεται...ο πάγκος που κάνουν τους καφέδες τέλος πάντων! Έτσι, με το που πλησιάσεις στο χώρο σε υποδέχεται η πιαριτζού (PRιτζού=public relations girl:P) και σε ρωτάει πόσα άτομα είστε και σε βολεύει...αυτές σαν υπάλληλοι τους εξυπηρετούν όλους ανεξαιρέτως με ευγένεια και χωρίς διακρίσεις...το αφεντικό είναι που κάνει τη δουλειά.

όπα κάτσε. ΤΖΟΥ; από πού είσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristaras9

Διάσημο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,554 μηνύματα.
Όχι δεν έχει πόρτα...το μαγαζί είναι εξωτερικό έτσι με καλή αισθητική και απλά έχουν έναν χώρο εσωτερικό όπου είναι η κουζίνα ας πούμε..δεν ξέρω και πως λέγεται...ο πάγκος που κάνουν τους καφέδες τέλος πάντων! Έτσι, με το που πλησιάσεις στο χώρο σε υποδέχεται η πιαριτζού (PRιτζού=public relations girl:P) και σε ρωτάει πόσα άτομα είστε και σε βολεύει...αυτές σαν υπάλληλοι τους εξυπηρετούν όλους ανεξαιρέτως με ευγένεια και χωρίς διακρίσεις...το αφεντικό είναι που κάνει τη δουλειά.


Σχετικά με αυτό, ο ίδιος έχει και βραδινό club. Εκεί εντάξει, αρχικά έβαζαν ό,τι να 'ναι άτομα, μετά παίκτηκε ένα συμβάν με μία κοπέλα τρίτη γυμνασίου που μέθυσε και κυκλοφορούσε με τα βρακιά και έκαναν μήνυση στο μαγαζί και τώρα ζητάνε ταυτότητα 17+. Δεν ξέρω, ωστόσο, κατά πόσο αυστηροί είναι. Εμένα μια φορά μου είχαν ζητήσει την ταυτότητα τσικνοπέμπτη και την έδωσα και μου έκαναν πλάκα λέγοντας "Το 14 γεννήθηκες;", ενώ το '14 ήταν η χρονολογία έκδοσης...χαχαχα ξεκαρδιστήκαμε για άλλη μία φορά:P, ο τύπος γελούσε μόνος του με το πετυχημένο του αστείο:P

Ντάξει κι εγώ την έχω βγάλει το 2011 και τι να λέει αυτό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,307 μηνύματα.
Ντάξει κι εγώ την έχω βγάλει το 2011 και τι να λέει αυτό
Δε λέει κάτι, απλά ήταν και αστειάτορας ο τυπάς τρομάρα του:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
Όχι δεν έχει πόρτα...το μαγαζί είναι εξωτερικό έτσι με καλή αισθητική και απλά έχουν έναν χώρο εσωτερικό όπου είναι η κουζίνα ας πούμε..δεν ξέρω και πως λέγεται...ο πάγκος που κάνουν τους καφέδες τέλος πάντων! Έτσι, με το που πλησιάσεις στο χώρο σε υποδέχεται η πιαριτζού (PRιτζού=public relations girl:P) και σε ρωτάει πόσα άτομα είστε και σε βολεύει...αυτές σαν υπάλληλοι τους εξυπηρετούν όλους ανεξαιρέτως με ευγένεια και χωρίς διακρίσεις...το αφεντικό είναι που κάνει τη δουλειά.


Σχετικά με αυτό, ο ίδιος έχει και βραδινό club. Εκεί εντάξει, αρχικά έβαζαν ό,τι να 'ναι άτομα, μετά παίκτηκε ένα συμβάν με μία κοπέλα τρίτη γυμνασίου που μέθυσε και κυκλοφορούσε με τα βρακιά και έκαναν μήνυση στο μαγαζί και τώρα ζητάνε ταυτότητα 17+. Δεν ξέρω, ωστόσο, κατά πόσο αυστηροί είναι. Εμένα μια φορά μου είχαν ζητήσει την ταυτότητα τσικνοπέμπτη και την έδωσα και μου έκαναν πλάκα λέγοντας "Το 14 γεννήθηκες;", ενώ το '14 ήταν η χρονολογία έκδοσης...χαχαχα ξεκαρδιστήκαμε για άλλη μία φορά:P, ο τύπος γελούσε μόνος του με το πετυχημένο του αστείο:P
video or it never happened
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kougami

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kougami αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Με ενοχλει ο φασισμος του να μην μπορεις να αναπνευσεις καθαρο αερα λογο των τσιγαρων... Μονο στην Ελλαδα αυτα φυσικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Mountain

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο The Mountain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 944 μηνύματα.
Με ενοχλει ο φασισμος του να μην μπορεις να αναπνευσεις καθαρο αερα λογο των τσιγαρων... Μονο στην Ελλαδα αυτα φυσικα.

Συμφωνώ φίλτατε. Αυτοί αυτοκτονούν και με το δίκιο τους, οι υπόλοιποι τι φταίμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vonlibera

Νεοφερμένος

Η vonlibera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Το χειρότερο απ΄όλα είναι ο εκκωφαντικός θόρυβος από την μουσική σε μπαράκια που όλοι κάθονται και δεν χορεύει κανείς. Ειλικρινά δεν βρίσκω τον λόγο να βγαίνεις με την παρέα σου και να μην μπορείς να μιλήσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,872 μηνύματα.
Μακράν το τσιγάρο. Έχω καταντήσει να μην πηγαίνω κάπου αν ξέρω οτι καπνίζουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,780 μηνύματα.
Πολυκοσμία. Δεν καταλαβαίνω πως τους αρέσει να είναι όρθιοι 3, 4 ώρες σαν σαρδέλες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Μακράν το τσιγάρο. Έχω καταντήσει να μην πηγαίνω κάπου αν ξέρω οτι καπνίζουν.

Ειναι τερμα εκνευριστικο και μερικοι το φυσανε πανω σου λες και το κανουν επιτηδες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,979 μηνύματα.
Ο κακός εξαερισμός πράγμα που δειχνει οτι ο ιδιοκτητης θέλει να κάνει οικονομια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top