Τρόποι για να δείξεις σε κάποιον ότι τον θέλεις χωρίς να του το πεις!

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Μετα απο τα τελευταια ραντεβού-προσεγγίσεις κατάλαβα οτι η εξήγηση ξεκινάμε χαλαρά και βλέπουμε ισως να μην ειναι και πολυ αποτελεσματική. Ψάχνω να βρώ κάποια άλλη εξηγηση που να μην ειναι ψέμματα μεν να δώσει στην άλλη να καταλαβει οτι ξέρεις απλα θέλω να σε γνωρισω καλυτερα δεν μπορω αμέσως να σου πώ κάτι στάνταρ δε.

Δεν αντιδρουν πάντα με τον τροπο που αντιδράς. Μπορει κάποια να έχει απαιτηση να την καταλαβαινεις οταν δεν μπορει ή δεν θέλει να βγειτε αλλα αυτη μπορει να μην ειχε την ιδια υπομονη οταν σε σενα θα καθοταν κάτι αντιστοιχο. Έχω κατσει σε τέτοια περιπτωση. Το χαλαρο δούλεψε αλλα για 2 μήνες μονο. Μετα η τύπισα ξενερωσε και την έκανε.

Για αυτο και έγραψα τις προαλλες οτι το να μιλησεις σε μια άγνωστη να την φλερτάρεις να ζητησεις κινητο και να βγειτε 2-3 φορές για μενα δεν ειναι τιποτα προσωπικά. Υπάρχουν πιο συνθετα ζητηματα. Έχω βγει και δέκα ραντεβου σε 2 μήνες.

ΥΓ Δεν έχω σεξουαλικό προβλημα ! Ισα ισα =D

Για τις φαινομενικά αλλοπρόσαλλες συμπεριφορές, διάφορα σενάρια μπορεί να παίζουν. Μόνο εμείς θεωρείς δλδ πως είμαστε τα ξύπνια πουλιά που παίζουμε σε πολλαπλά ταμπλώ; Άλλο αν οι γυναίκες δεν ομολογούν ''κέρατο'' ποτέ. Γιατί να μην κάνουν τα ίδια με εμάς; Αλλά ας σταματήσουμε εδώ γιατί χάριν επιχειρηματολογίας θα αναφερθούμε σε θέματα που καθόλου δεν μας τιμούν. Και δεν υπάρχει και το ελαφρυντικό της εφηβείας για την ξεφτίλα των παράλληλων σχέσεων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,002 μηνύματα.
Εγώ σε αυτό το θέμα δεν έχω καταλάβει γιατί πρέπει αναγκαστικά να δείξεις σε κάποιον οτι τον θες χωρίς να του το πεις. Δηλαδή αν του το πεις τι έγινε; Δεν είπα να το ξεφουρνίζουμε με τη μία σε κάθε έναν αλλά αν γνωρίζουμε κάποιον μέσω μια κοινής παρέας ή μέσω της εργασίας κλπ γιατί να μην του το πούμε στα ίσα; Στην τελική αυτός που είναι δεσμευμένος ή αδιαφορεί φαίνεται, οπότε σε κάποιον τέτοιο δε θα το πούμε ποτέ. Αλλά αν με κάποιον έχουμε μια επαφή τύπου γεια ή ένα νεύμα έστω και είναι φιλικός, εγώ είμαι υπέρ στο να το πούμε. Τώρα το να το δείξουμε και να περιμένουμε είναι σαν να ρίχνεις παραγάδι κι ό,τι πιάσεις: το πιθανότερο είναι να πιάσεις καμιά σακούλα (στην προκειμένη κράτα τη γιατί πια χρεώνονται! :hehe:). Αυτός που θέλει πραγματικά να γνωρίσει κάποιον περισσότερο θα έχει το θάρρος να το πει. Μιλάμε πάντα για ενήλικες κι όχι για παιδιά στην εφηβεία, οκ εκεί μάλλον έχουν άλλες τακτικές που εκ των πραγμάτων πια δε γνωρίζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Πραγματικά δεν καταλαβαίνω γιατί κάνουμε εμείς οι ίδιοι τις ζωές μας τόσο μα τόσοοοοοοοοο περίπλοκες.
Και γιατι να του/της δείξεις οτι γουστάρεις και να μη το πείς. Δεν το καταλαβαίνω.
Το χώ κάνει στην εφηβεία μου, με μεγάλη αποτυχιά. Δεν έχει σημασία.
Σημασία έχει οτι μαρέσουν οι ξεκάθαρες κουβέντες για να ξέρω που βρίσκομαι. Τα μισόλογα τα μισώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Πραγματικά δεν καταλαβαίνω γιατί κάνουμε εμείς οι ίδιοι τις ζωές μας τόσο μα τόσοοοοοοοοο περίπλοκες.
Και γιατι να του/της δείξεις οτι γουστάρεις και να μη το πείς. Δεν το καταλαβαίνω.
Το χώ κάνει στην εφηβεία μου, με μεγάλη αποτυχιά. Δεν έχει σημασία.
Σημασία έχει οτι μαρέσουν οι ξεκάθαρες κουβέντες για να ξέρω που βρίσκομαι. Τα μισόλογα τα μισώ.

σοφόν το σαφές, ποιός θα αντέλεγε; Αλλά καραβαρετό ρε γμτι μου. (Στην αρχή, όπως σε κάθε τέχνη αχαρτογράφητη, όλοι είχαμε τις πατάτες μας. Άστε που πρέπει να συντονίζεται και η άλλη πλευρά, οπότε το όλο στόρυ παίζει και ανιχνευτικό ρόλο για το αν η άλλη πλευρά ανήκει στην φυλή που αναζητάμε. Ιτ τέηκσ 2 του παπαρδέλλα άλλως τε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
σοφόν το σαφές, ποιός θα αντέλεγε; Αλλά καραβαρετό ρε γμτι μου. (Στην αρχή, όπως σε κάθε τέχνη αχαρτογράφητη, όλοι είχαμε τις πατάτες μας. Άστε που πρέπει να συντονίζεται και η άλλη πλευρά, οπότε το όλο στόρυ παίζει και ανιχνευτικό ρόλο για το αν η άλλη πλευρά ανήκει στην φυλή που αναζητάμε. Ιτ τέηκσ 2 του παπαρδέλλα άλλως τε)

Σε ποιά ηλικία κύριε Στράτο; Στην ηλικία μου καθόλου βαρετό (προσωπική άποψη παντα).
Όταν έχω να ξυπνήσω πρωί να πάω στη δουλειά μου, να είναι το μυαλό μου συγκεντρωμένο μην κάνω κάποιο λάθος και μου κόψουν τον κώλο έχεις την εντύπωση οτι έχω την όρεξη για...''παιχνιδάκια''? Να έχω και άλλα στο μυαλό μου δλδ; Δεν μου φτάνουν οι λογαριασμοί που τρέχουν; Και ένα σωρό άλλα που μπορεί ο καθένας να αντιμετωπίζει στην καθημερινότητα του...Καταλαβαίνω τη ρηχότητα του πόστ μου ωστόσο έχω περάσει την εποχή των ροζ πεταλούδων προ αειμνήστων χρόνων:cool:
Και η πλάκα ξέρειςποια είναι; Κάνουμε τόσα και τόσα για να δείχνουμε το ενδιαφέρον μας και σπαταλάμε τόοοοσο χρόνο για τι; Για το οτι αν ο άλλος δεν γουστάρει δεν γουστάρει είτε του το πεις στα μούτα είτε το δείξεις με ωραίες χειρονομίες. Ενώ αν το λέγαμε εξ αρχής και πέρναμε μια αρνητική απάντηση δεν θα σπαταλούσαμε τόσο χρόνο θα πηγαίναμε παρακάτω. Το αποτέλεσμα θα είναι το ίδιο απλά στο ένα κερδίζεις χρόνο ενώ αντιθέτως στο άλλο χάνεις:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Σε ποιά ηλικία κύριε Στράτο; Στην ηλικία μου καθόλου βαρετό (προσωπική άποψη παντα).
Όταν έχω να ξυπνήσω πρωί να πάω στη δουλειά μου, να είναι το μυαλό μου συγκεντρωμένο μην κάνω κάποιο λάθος και μου κόψουν τον κώλο έχεις την εντύπωση οτι έχω την όρεξη για...''παιχνιδάκια''? Να έχω και άλλα στο μυαλό μου δλδ; Δεν μου φτάνουν οι λογαριασμοί που τρέχουν; Και ένα σωρό άλλα που μπορεί ο καθένας να αντιμετωπίζει στην καθημερινότητα του...Καταλαβαίνω τη ρηχότητα του πόστ μου ωστόσο έχω περάσει την εποχή των ροζ πεταλούδων προ αειμνήστων χρόνων:cool:
Και η πλάκα ξέρειςποια είναι; Κάνουμε τόσα και τόσα για να δείχνουμε το ενδιαφέρον μας και σπαταλάμε τόοοοσο χρόνο για τι; Για το οτι αν ο άλλος δεν γουστάρει δεν γουστάρει είτε του το πεις στα μούτα είτε το δείξεις με ωραίες χειρονομίες. Ενώ αν το λέγαμε εξ αρχής και πέρναμε μια αρνητική απάντηση δεν θα σπαταλούσαμε τόσο χρόνο θα πηγαίναμε παρακάτω. Το αποτέλεσμα θα είναι το ίδιο απλά στο ένα κερδίζεις χρόνο ενώ αντιθέτως στο άλλο χάνεις:hmm:

Σε ηλικία υπερδιπλάσια της δικής σας αγαπητή Ζίλντα υποθέτω, οπότε ναι, κι αυτό εμπλέκεται, οι διαθέσεις πειραματισμού του μεσήλικα εννοώ. Από την άλλη, σε αυτό το άθλημα εντρύφησα από τα έρλυ τηνσ μου και εντελώς εμμονικά, οπότε ίσως εμπλέκονται κι άλλα πέραν αιώνων που στην γέρικη πλάτη μου κουβαλάω. Επίσης πρέπει να έχετε δίκιο και για το θέμα εμπλοκής επαγγελματικής ενασχόλησης, καθότι την πολυτέλεια του τρεις λαλούν κι ογδόντα χοροπηδούσι(ν) προσωπικά απολαμβάνω. (ελεγκτής εναέριας κυκλοφορίας είστε; Αυτήν την δουλειά έχω δει να χαρακτηρίζουν σαν πιο αγχώδη της δικής μου).
Αλλά όταν πια απαντάτε σοβαρά φιλτάτη Ζίλντα, στην τελευταία σας παράγραφο εννοώ, τι άλλο μου μένει από το να επαναληφθώ πως κάθε φυλή και τα χούγια της; Ζηλεύω τον ορθολογιστικό σας τρόπο, αυτό σίγουρο. Αλλά άμα κάποιονα η κατάρα της βαρεμάρας τον κυνηγούσε πάντα, και τα τυπικά οφέλη μιάς σχέσης τίποτε πια δεν του λένε, ε, θα παρέξει στον εαυτό του την αναγκαστική πολυτέλεια, σε αυτόν τον τομέα κουβαρντάς σαν μεθυσμένος γύφτος με την σπατάλη του χρόνου να φανεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
(ελεγκτής εναέριας κυκλοφορίας είστε; Αυτήν την δουλειά έχω δει να χαρακτηρίζουν σαν πιο αγχώδη της δικής μου).

χειρούργος είσαι;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
χειρούργος είσαι;:hmm:

παπάς πολυτεχνίτης. Ραδιούργος, μηχανούργος, μούργος και κακούργος. Χειρουργοί είναι και οι ωριλάδες και κάποιες άλλες ειδικότητες, χωρίς καμιά διάθεση υποτίμησης, πολύ χαμηλότερα στην κλίμακα συμβαμάτων λόγω αγχώδους ενασχόλησης από την ανάγκη προσήλωσης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
λοιπον μετα απο καιρο θα σας πω τι εγινε με την κοπελια...τελικα δν εγινε τπτ...εγινε μια βλακεια...κοιταγα μια φορα τις φωτο της στο φβ και ξαφνικα κολλησε το κινητο μου και εγινε ταγκ το ονομα μου σε φωτο της..λοιπον η κοπελια τα ψιλοπηρε της εξηγησα ομως οτι εγινε καταλαθος της ζητησα και συγνωμη....τεσπα της στελνω ενα μνμ την επομενη ημερα που κατα καποιο τροπο της ελεγα οτι μου αρεσει και μου απανταει το εξης:κοιτα καταλαβαινω καποια πραγματα αλλα θελω να καταλαβεις κι εσυ την δικη μου θεση. Επειδη δεν μου αρεσει ολο αυτο που γινεται θα ηθελα να ΜΗΝ μου ξαναστειλεις. Καλη συνεχειαα

Τι εχετε να πειτε για ολο αυτο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,604 μηνύματα.
Μονος σου εβγαλες τα ματακια σου. Σαν τους παοκτσηδες.
Τι κοιτας και εσυ τοση ωρα, πίνακας ειναι;
και εγω θα τα ψιλοεπαιρνα . Τουλάχιστον εξηγησες εσυ , παρεξηγησε αυτή.
Σε πέρασε για κανενα ανωμαλο, stalker.
Καρχια. Δεν σεβαστηκε την αφοσιωση σου σε αυτην.
Τεσπα φροντισε να αλλαξεις κινητο μεχρι να γνωρισεις καποια αλλη.
Καλο θα ηταν να της μιλησεις και απο κοντα... παρε και καμια ασπιδα.
Δεν πειραζει συνεχισε σε αλλη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Λογική η απάντηση της. Δεν πειραζει όμως.
Αν και από την άλλη μεριά μια ευκαιρία αν γούσταρε θα στην έδινε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Λογική η απάντηση της. Δεν πειραζει όμως.
Αν και από την άλλη μεριά μια ευκαιρία αν γούσταρε θα στην έδινε.
κοιτα ουτε εμενα μου αρεσε αυτο που εγινε της εξηγησα ομως οτι εγινε καταλαθος...και την επομενη μερα της ειπα με καποιον τροπο οτι μου αρεσει ,οτι την γουσταρω τεσπα και μου απαντησε...και ξερεις τι;δεν με πειραζει τοσο πολυ αν δν με γουσταρει αλλα το να μου κραταει κακια γι αυτο που εγινε και ενταξει καλα εκανε και τα ψιλοπηρε αλλα της εξηγησα οτι εγινε καταλαθος και της ζητησα και συγνωμη..κακια δεν θελω να μου κραταει αν μου κραταει βεβαια..γτ μου εσκασε ενα χαμογελο μεσα στο μαθημα μια μερα καπως...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,492 μηνύματα.
λοιπον μετα απο καιρο θα σας πω τι εγινε με την κοπελια...τελικα δν εγινε τπτ...εγινε μια βλακεια...κοιταγα μια φορα τις φωτο της στο φβ και ξαφνικα κολλησε το κινητο μου και εγινε ταγκ το ονομα μου σε φωτο της..λοιπον η κοπελια τα ψιλοπηρε της εξηγησα ομως οτι εγινε καταλαθος της ζητησα και συγνωμη....τεσπα της στελνω ενα μνμ την επομενη ημερα που κατα καποιο τροπο της ελεγα οτι μου αρεσει και μου απανταει το εξης:κοιτα καταλαβαινω καποια πραγματα αλλα θελω να καταλαβεις κι εσυ την δικη μου θεση. Επειδη δεν μου αρεσει ολο αυτο που γινεται θα ηθελα να ΜΗΝ μου ξαναστειλεις. Καλη συνεχειαα

Τι εχετε να πειτε για ολο αυτο;


Καλά σου κανε. Αυτό έχουμε να πούμε για ολο αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Καλά σου κανε. Αυτό έχουμε να πούμε για ολο αυτό.

μην γίνεσαι σκληρός κι άνθρωπος απάνθρωπος μωρέ :p. Τα τελώνια καραδοκούν ξέρεις, να αρπάξουμε κανα κόλλημα και 'μεις και τότε θα τον καταλάβουμε τον damn
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,492 μηνύματα.
μην γίνεσαι σκληρός κι άνθρωπος απάνθρωπος μωρέ :p. Τα τελώνια καραδοκούν ξέρεις, να αρπάξουμε κανα κόλλημα και 'μεις και τότε θα τον καταλάβουμε τον damn


Δεν είμαι εγω σκληρος φιλε. Η κενωνια είναι! Ξεκινάς αγαθος και ρομαντικος από μικρος και βλέπεις ότι τελικά η πονηριά και η συμφεροντολογια βασιλεύει. Και ότι πιο πολλά οφέλη έχεις αμα εισαι σκληρος και κακο παιδι. Αμα εισαι καλος σε πατήσανε. Ενώ αμα κρατάς σε σέβονται.


ΚΑΙ ΑΚΟμα δεν έχουμε φτάσει σε άλλα πολύ δυσκολα και περιπλοκα θεματα όπως το να εισαι παντρεμένος και η δικιά σου να στα φοράει αβέρτα. Καμια φορά σκέφτομαι .... ισως μια χαρα εισαι εργένης παιζεις εσυ μπάλα αντι να σε παιζουν αυτές.


Τις προάλλες είχαμε μια ιστορια με ένα 50αρη και μια 25χρονη. Τι δουλεια έχει η 25χρονη με τον 50αρη για πες μου. Να σου πω εγω .... κυκλοφορουσε πορσε ! Ειχε ένα μαγαζι αυτος από ότι ξέρω και στο τέλος η γκομενα ηθελε να την κοπανησει και του άδειασε και την μισή κάρτα καπου 2-3 χιλιάρικα του άρπαξε! χαχαχαχ αλλα δεν τον ήθελε λέει ουτε να τον ξαναδει! Της κάνω .... και τοτε γιατι δεν του δινεις τα λεφτά του; λεει μου τα έκανε δωρο. Αφου δεν τον θες της κανω επεστρεψε τα. Αλλα δεν τα επεστρεφε χαχαχ


πες μου μετα εσυ για κοινωνια και για σκληροτητα. Η άλλη στο παιζει αγγελος και από μέσα είναι φιδι. Η συγκεκριμενη σε έπειθε ότι είναι θύμα γιατι ειχε αρχισει και τις κλαουρες και τα δάκρυα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
δεν είναι όλες οι κοπέλες έτσι μωρέ και το ξέρεις. Απλά τα άτομα σαν αυτήν που αναφέρεις κάνουν πολύ θόρυβο ενώ αυτές που κουβαλάνε κυβικά αλλά και σαν χαρακτήρες αξίζουν, κρατάνε χαμηλό προφίλ για προφανείς λόγους. Γιατί αν το είδος που αναφέρεις κυριαρχούσε, θα αρχίσω να αναρωτιέμαι μήπως κουβαλάω κανα λαγοπόδαρο και δεν το ξέρω ή κανα σκελετό νυχτερίδας ολόκληρο :p
(και όχι κοκκαλάκι μόνο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,492 μηνύματα.
δεν είναι όλες οι κοπέλες έτσι μωρέ και το ξέρεις. Απλά τα άτομα σαν αυτήν που αναφέρεις κάνουν πολύ θόρυβο ενώ αυτές που κουβαλάνε κυβικά αλλά και σαν χαρακτήρες αξίζουν, κρατάνε χαμηλό προφίλ για προφανείς λόγους. Γιατί αν το είδος που αναφέρεις κυριαρχούσε, θα αρχίσω να αναρωτιέμαι μήπως κουβαλάω κανα λαγοπόδαρο και δεν το ξέρω ή κανα σκελετό νυχτερίδας ολόκληρο :p
(και όχι κοκκαλάκι μόνο)


καλα δεν αμφισβητω κάποιοι είναι πολύ τυχεροι ανθρωποι γιατι έχουν βρει και ωραιες κοπελίτσες και με ωραιο χαρακτήρα και λογικο και περνάνε πολύ ωραια .... άλλοι παιδεύονται. Εντάξει τι να κανεις υγεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
καλα δεν αμφισβητω κάποιοι είναι πολύ τυχεροι ανθρωποι γιατι έχουν βρει και ωραιες κοπελίτσες και με ωραιο χαρακτήρα και λογικο και περνάνε πολύ ωραια .... άλλοι παιδεύονται. Εντάξει τι να κανεις υγεία.

υγεία και μακροημέρευση δεν το συζητώ αχαχχαχαχχχ. Αλλά εξακολουθώ να μην πολυπιστεύω στην τύχη την καθ' έξιν. Αυτά όμως είναι άλλα ευαγγέλια έτσι κι αλλιώς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,492 μηνύματα.
υγεία και μακροημέρευση δεν το συζητώ αχαχχαχαχχχ. Αλλά εξακολουθώ να μην πολυπιστεύω στην τύχη την καθ' έξιν. Αυτά όμως είναι άλλα ευαγγέλια έτσι κι αλλιώς


ε ουτε εμεις πιστεύουμε στη τυχη αυτό σου λέω!!!! Αλλα στην ατυχια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
ε ουτε εμεις πιστεύουμε στη τυχη αυτό σου λέω!!!! Αλλα στην ατυχια!!!
ε, δεν παίζεσαι! Παραιτούμαι αχαχχαχαχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top