Αλλαγές στο site και σχετικό downtime

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ρε συ Ντιμον, αυτη η φωτο σε νερο και λεμοναδα παραπεμπει και οχι σε ποτο:P
Μισες δουλειες κανεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ο daemon καπου μιλισε για την αντιριση των παιδιων του ischool στο οτι η αποφαση παρθικε για αυτους χωρις αυτους, και οτι καιρος ειναι να αρχισουν να μαθενουν γιατι αυτο γινετε και στην κοινονια.
Συγνωμη αν ακουγομαι πολυ αναρχικος, ονειροπολος η οτιδηποτε, αλλα αυτο για εμενα δεν ειναι επιχειριμα! Δηλαδη πρεπει το steki, το ischool και το mycat να ειναι σαν το κρατος η σαν την κοινωνια; Γιατι να μην λειτουργει τελεια; Ξερω, δεν υπαρχει το τελιο, αλλα γιατι να καπουμε αυτα τα φορουμ μια προετιμασια για μια κοινωνια που κατα τα αλλα δεν μας αρεσει και να μην τα κανουμε την αρχη για μια καινουργια κοινωνια;...
Στην τελικη, αμα το δουμε ως προς το πως θα ετοιμαστουν αυτα τα παιδια, γιατι να τα προετιμασουμε να δεχονται τα κακα και να μην τα προετιμασουμε να τα αλλαξουνε;...

(Γενικοτερη κοινονικη συζιτηση, ξεφευγει απο τα ορια του φορουμ, αλλα προβληματισμος που προεκιψε απο την ερωτηση και λεει πολλες σκεψεις μου για το θεμα)


Δεν ξερω ρε παιδια, βλεπω το στεκι (και τωρα μαζι του και τα αλλα δυο φορουμ) να εχουν μπει σε ρυθμους που δεν μ'αρεσουν... Δεν γρινιαζω, ουτε ζηταω τα ρεστα απο κανεναν, δεχομαι την εξεληξη των πραγματων και προσαρμοζομαι σε αυτα. Προβληματιζομαι ομως για το τι ειναι αυτο που αναγκαζει τα πραγματα να πανε σε αυτους τους ρυθμους, και τα προσωπικα μου συμπερασματα δεν μου αρεσουν ακομα περισσοτερο.
Και για να μην θεωρει κανεις οτι θελω να δημιουργισω εντυπωσης η οτιδηποτε, ειναι απλη προβληματισμοι, που ισως να εχουν ξεφυγει κατα πολυ απο την σφαιρα της πραγματικοτιτας, ισως και της φαντασιας, και ακομα και αν ισχυουν δεν ειναι κατι το κακο η το κατακριτεο, απλος κανουν το στεκι (και το καθε ενα απο τα αλλα δυο φορουμ) ενα μερος που δεν μπορει να προσφερει αυτα που θελω εγω απο το στεκι... Αναγκαστικα λοιπον το στεκι θα γινει ενα απλο φορουμ για μενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
αυτο για εμενα δεν ειναι επιχειριμα!

Σαφώς και δεν είναι επιχείρημα, πικρία είναι, αν αυτό σε κάνει να νοιώθεις καλύτερα, και η αναφορά έχει να κάνει με τα βασικά συμφέροντα τα οποία συνήθως έρχονται σε αντίθεση με την ψυχολογία των κυνηγών του ιδανικού και ανέφικτου!

Όμως, για να προσεγγίσουμε μια ακόμη πλευρά του θέματος, εγώ που δεν γνώριζα την ύπαρξη των άλλων δυο sites και μου τα...."επιβάλλανε", ακόμη δεν τα έχω επισκεφθεί, όχι επειδή με ανατριχιάζουν οι "γατάνθρωποι" όπως αναφέρθηκε πριν ή είμαι γέρος για τα 14τράχρονα, όπως τα χαρακτήρισαν διάφοροι, που ξαφνικά ένοιωσαν... σπουδαιότεροι (!) αλλά για τον ίδιο λόγο που δεν κάνω κλικ εκεί που ....δεν κάνω!
Φυσικά, αν η...."πουπουλίνα" πχ με καλημερίσει δεν θα μου σηκωθεί η τρίχα κάγκελο επειδή "ανήκει" σε κάποιο από τα άλλα φόρουμ!

Η διαστρωμάτωση των μελών μια κοινωνίας, εικονικής ή πραγματικής, βάσει των μεταξύ τους διαφορών, λυπάμαι που θα το πω αλλά θυμίζει γνωστό μέλος, που αρέσκεται (συνέχεια) σε ερωτήσεις που ο ίδιος δεν μπορεί να....απαντήσει! Και σε όρους που χαρακτηρίζουν νοοτροπίες και υπεραξίες που υπάρχουν μόνο στη (νοσηρή) φαντασία του!

ΥΓ Νεράϊδα, σου χρωστάω απαντήσεις....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Παιδιά αυτό το χρώμα στο φόντο- το κάτασπρο του νεκρού, όταν βλέπω τα μηνύματα που έχω γράψει, στο προφίλ μου, δε μ'αρέσει καθόοοολου :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Παιδιά αυτό το χρώμα στο φόντο- το κάτασπρο του νεκρού, όταν βλέπω τα μηνύματα που έχω γράψει, στο προφίλ μου, δε μ'αρέσει καθόοοολου :/:

Καλέ αυτό πάντα έτσι ήταν! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Καλέ αυτό πάντα έτσι ήταν! :P


Μα ναι...και λεω γω μην το πω και πεταξω βλακεια!Αλλα παντα ασπρο ηταν!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Επειδή η Michelle από το πρωί εργάζεται για τις αλλαγές που θα διαβάσετε παρακάτω, με παρακάλεσε να βάλω εγώ την ακόλουθη ανακοίνωση, ώστε να πάει να ξεκουραστεί:

Πολλοί από εσάς θα παρατηρήσατε ότι το e-steki ήταν κλειστό σήμερα από τις 14:00 μέχρι τις 21:00.

Ο λόγος ήταν ότι υλοποιούσαμε κάποια από τα όσα μας ζητήσατε.

Συγκεκριμένα, πλέον μπορείτε να διαγράφεστε από κάθε section του site, πηγαίνοντας απλά στην Επεξεργασία Επιλογών σας:


(επί του παρόντος, αν δεν έχετε επισκεφθεί ποτέ κάποιο section, το εν λόγω κουτάκι είναι τσεκαρισμένο, δηλ. δεν θεωρείστε μέλη του. Καλό θα ήταν να το κοιτάξετε κι εσείς.)

Επίσης, τσεκάροντας ΟΛΑ τα κουτάκια, απενεργοποιείτε το λογαριασμό σας από το site γενικότερα, άρα πλέον δεν χρειάζεται να επικοινωνείτε μαζί μας για αυτό (αλλά προσοχή: Μετά δεν μπορείτε να τον ενεργοποιήσετε ξανά!). :)

Όταν επισκέπτεστε για πρώτη φορά section στο οποίο δεν έχετε γραφτεί, θα σας ζητείται να γραφτείτε:


Όταν πάει κάποιος να δει το προφίλ σας από section στο οποίο δεν είστε γραμμένοι, θα βλέπει μήνυμα λάθους:


Στη λίστα μελών δεν εμφανίζονται χρήστες που δεν έχουν γραφτεί στο e-steki: https://www.e-steki.gr/memberlist.php?&order=DESC&sort=posts&pp=30

Σίγουρα το σύστημα εγγραφών/διαγραφών θα έχει bugs, αφού ουσιαστικά μιλάμε για υπόθεση μιας μέρας. Ελπίζω όμως να εκτιμήσετε την καλή διάθεση μας να ικανοποιήσουμε τα αιτήματα σας. Μην ξεχάσετε να κάνετε report οποιαδήποτε bugs εδώ: https://www.e-steki.gr/project.php

Tο παρόν θέμα έχει κάνει πια τον κύκλο του, οπότε κλειδώνεται. Όσοι θέλετε να βοηθήσετε να γίνει το e-steki μας/σας καλύτερο, ξέρετε που να κάνετε τις προτάσεις σας και τις αναφορές bugs σας, οι οποίες είναι ιδιαίτερα ευπρόσδεκτες.
Michelle
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top