Έχασα την ταυτότητα μου

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Επίσης, το σχολείο δεν σου ζήτησε να πας φωτοτυπία ταυτότητας ?

Εννοείται πως όχι! 8) Απλά φέραμε τις ταυτότητές μας και μας τις εκτύπωσαν εκείνοι! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Δε νομίζω ότι χρειάζεσαι την ταυτότητά σου αύριο, εμάς τουλάχιστον μας είπαν να κρατάμε μόνο το δελτίο εξεταζομένου. Το μόνο που έχεις να κάνεις σχετικά με την ταυτότητα είναι να δηλώσεις απώλεια στο αστυνομικό τμήμα και θα βγάλουν καινούρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
δεν μας ειχαν πει κατι απ'το σχολειο και το εμαθα απ'τους φιλους μου. νομιζα οτι χρειαζοταν μονο η καρτελα πανελληνιων....>< συγνωμηΤ___Τ
Αν θες ή χρειαζεσαι οπωσδηποτε ταυτότητα πας στο Αστυνομικο Τμήμα δηλώνεις απωλεια λες οτι δινεις εξετασεις και σου δίνουν ενα εγγραφο που θα σε καλύπτει ωσπου να βγει η ταυτότητα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daebak21

Νεοφερμένος

Η daebak21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
ok ευχαριστω πολυ για την βοηθεια^^ Εγραψα σημερα και τελικα μονο το δελτιο χρειαζοταν για να γραφτει ο κωδικας σωστα στο τετραδιο πανελληνιων (:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top