Τα νέα των δικτύων κινητής τηλεφωνίας

techgirl

Νεοφερμένος

Η techgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
α σοζ
ειδα την απαντηση και σκεφτηκα πως το ερωτημα ειναι
"ποτε θα παψουν οι εταιριες κινητης να πωλουν τα προσωπικα μας δεδομενα σε εταιριες"
λολγουατ. συνεχιστε

:hmm:Σε αυτό που λες δεν έχεις καθόλου άδικο, αλλά είναι άλλο θέμα...

Εσένα πάντως δεν σε νοιάζει να βρεις τη φθηνότερη λύση για το κινητό σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evavar

Νεοφερμένος

Η Evavar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
"ποτε θα παψουν οι εταιριες κινητης να πωλουν τα προσωπικα μας δεδομενα σε εταιριες"

Νομίζω πως αυτό μπορείς να το ζητήσεις από την εταιρεία σου και σταματά να το κάνει (ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Όλες οι εταιρίες κατήργησαν τις κάρτες των 5 ευρώ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Εγώ πήρα τις προάλλες cosmote 5ευρη. Πού το έμαθες εσύ αυτό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sparkling

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.
στο περιπτερο της γειτονιας μου και μενα μου ειπαν οτι τις καταργησαν .αλλα αλλου βρηκα.. δεν ξερω τι παιζει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
στο περιπτερο της γειτονιας μου και μενα μου ειπαν οτι τις καταργησαν .αλλα αλλου βρηκα.. δεν ξερω τι παιζει..

Σε εμάς εδω και καιρό λενε οτι καταργηθηκαν. Θυμαμαι μια φιλη μου που έψαχνε πριν μήνες και της είπαν οτι καταργήθηκαν :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top