Σας την ''έπεσε'' ποτέ άτομο του ιδίου φύλου;

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Και μια και δυο;
Ναι! Μου την εχουν πεσει γυναικες, την πρωτη φορα τρομαξα η αληθεια ειναι. Τις αλλες οκ, το χειριστικα οπως θα το χειριζομουν με εναν ανδρα που δε με ενδιαφερει. Κι ολα καλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Donatella

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Donatella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Πολλες φορες μου την εχουν πεσει γυναικες.
Η τελευταια φορα ηταν οταν ειχα παει μαζι με τις φιλες μου σε ενα μπαρ, που στην πορεια καταλαβαμε οτι ηταν gay bar. Δεν ειχαμε ιδεα και φυσικα καμια απο εμας δεν ηταν ομοφυλοφιλη, οποτε ολες αισθανομασταν σαν την μυγα μες το γαλα. Ηταν χειμωνας και φορουσα ενα γουνακι για πανωφορι και ετσι οπως καθομασταν και μιλουσε η φιλη μου με την σερβιτορα που για το πού θα καθισουμε νιωθω ξαφνκα 3 χερια στην πλατη μου να με χαιδευουν. :laugh::laugh::laugh: Γελασαμε πολυ εκεινη την μερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
νιωθω ξαφνκα 3 χερια στην πλατη μου να με χαιδευουν. :laugh::laugh::laugh: Γελασαμε πολυ εκεινη την μερα.

η θεά Κάλι σε γκέη βέρσιον στην έπεσε Ντον;;;;;;;;;;;; :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Donatella

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Donatella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
:laugh::laugh: Δεν ξερω... Παντως πολυ εγκαρδιες ηταν με μενα και το παλτο μου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,964 μηνύματα.
Πολλες φορες μου την εχουν πεσει γυναικες.
Η τελευταια φορα ηταν οταν ειχα παει μαζι με τις φιλες μου σε ενα μπαρ, που στην πορεια καταλαβαμε οτι ηταν gay bar. Δεν ειχαμε ιδεα και φυσικα καμια απο εμας δεν ηταν ομοφυλοφιλη, οποτε ολες αισθανομασταν σαν την μυγα μες το γαλα. Ηταν χειμωνας και φορουσα ενα γουνακι για πανωφορι και ετσι οπως καθομασταν και μιλουσε η φιλη μου με την σερβιτορα που για το πού θα καθισουμε νιωθω ξαφνκα 3 χερια στην πλατη μου να με χαιδευουν. :laugh::laugh::laugh: Γελασαμε πολυ εκεινη την μερα.



=O
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Ναι μου την έχουν πέσει αλλά πολύ διακριτικά. Δλδ κάποιες ματιές έπιασα.
Από την άλλη δεν ξέρω κι ολας... ήμουν σε ένα κλαμπ κ ζαχαρωνα έναν που είχε μια κομπλεξική εκεί δίπλα του...Μαλλον τώρα που το σκέφτομαι θα ήταν γκομενα του και με αγριοκοιτουσε:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top