Περί έρωτα και sex στην εφηβεία

chrisss

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chrisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
απλα σκεφτομαι μηπως μπορουσες να μιλησεις στον αδερφο σου για την καταπιεση που νιωθεις απο τον μπαμπα σας...
για την σχεση σου καλυτερα να μην πεις τιποτα γιατι ισως δε σε καταλαβει.
αλλα για τα προβληματα στο σπιτι ισως μπορουσε να σε υπερασπιστει λιγακι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioannaki95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioannaki95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 130 μηνύματα.
το ξέρει ο αδερφός μου αυτό το έχουμε συζητήσει αλλά δεν μπορεί να κάνει κάτι(ξέρει πως είναι ο πατέρας μας) το μόνο που μου λέει είναι να κάνω 3 χρόνια υπομονή για να περάσω εκεί που θέλω και να φύγω κρις μου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Η πίεση που νοιώθεις απο τον μπαμπά σου είναι επειδή θέλεις να το συζητήσεις μαζί του και νοιώθεις να μη μπορείς ή επειδή φοβάσαι μη το ανακαλύψει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioannaki95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioannaki95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 130 μηνύματα.
επειδή δεν με καταλαβαίνει ΚΑΘΟΛΟΥ και δεν μπορώ να συζητήσω για τέτοια θέματα μαζί του....αλλά φυσικά και φοβάμαι μην με ''ανακαλύψει''με όλες αυτές τις απειλές που μου έχει πει γιατί τον ξέρω και είναι ικανός να φερθεί τόσο ακραία....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Ιωάννα... Εμένα ο μπαμπάς μου, σε αντίθεση με τον δικό σου, προσπαθεί να το παίζει χαλαρός. Όμως μπορώ να σε καταλάβω, πίστεψέ με. Δεν είναι καθόλου εύκολη η φάση που περνάς, νιώθεις πιεσμένη, αγχωμένη και όλα τα σχετικά... Λοιπόν να σου πω την άποψή μου? Θα στην πω(:P). Σκέψου λίγο τον μπαμπά σου.. Δεν θεωρώ πως η στάση του είναι σωστή, αντιθέτως την βρίσκω υπερβολικά υπερβολική, αλλά σκέψου πως θα ένιωθες εσύ στην θέση του.. Προφανώς ο άνθρωπος εκνευρίζεται στην ιδέα και μόνο ότι κάποιος σε αγγίζει( εμένα τουλάχιστον ο μπαμπάς μου έτσι μου έλεγε, και δεν είναι ο μόνος μπαμπάς που το λέει αυτό). Ίσως αν του δώσεις λίγα ελαφρυντικά, νιώσεις καλύτερα.. Προσπάθησε να τον κατανοήσεις λιγάκι., να δεις τα πράγματα από την δική του οπτική γωνία.. Δεν χρειάζεται ο μπαμπάς σου για να λες τα προσωπικά σου.. Γι'αυτήν την δουλειά υπάρχουν οι φίλες, ο αδερφός, η μαμά μερικές φορές... Αν τώρα οι φίλες σου δεν σε ακούνε, ψάξε για άλλες.. Μην επαναπαύεσαι στο σκεπτικό, έχω το μωρό μου, δεν χρειάζομαι κανέναν άλλον.. Γιατί αυτός θα φύγει κάποτε, και θα έρθει άλλος και θα φύγει και αυτός και ούτω καθ'εξής.. Οι φίλοι είναι πολύ σημαντικό κομμάτι της ζωής μας.. Αν η φίλη σου δεν μπορεί να σε καταλάβει, και σε αυτήν την δύσκολη στιγμή της ζωής σου δεν σε βοηθάει... Και αν η άλλη έχει μάτια μόνο για το αγόρι.. Πρέπει να αναθεωρήσεις κάποια πράγματα. Οι φίλες είναι φίλες και στα εύκολα αλλά και στα δύσκολα.
Εμένα η συμβουλή μου είναι η εξής: Να είσαι χαλαρή. Ο μπαμπάς σου δεν μπορεί να καταλάβει κάτι αν δεν καρφωθείς εσύ η ίδια.. Έχεις μπροστά σου 3 χρόνια ακόμα και τότε θα μπορέσεις να διαλέξεις ανάμεσα στο να φύγεις από το σπίτι σου και στο να μείνεις. Είναι 3 από τα καλύτερα, τα πιο ανέμελα, τα πιο ωραία χρόνια της ζωής σου.. Και θα γίνουν μαρτυρικά αν τα περνάς μέσα στο άγχος και την αγωνία. Προσπάθησε να χαλαρώσεις, δες τα πράγματα λίγο πιο θετικά, στην τελική ζήτησε από τον μπαμπά σου να μην σε τρομοκρατεί τόσο, γιατί φοβάσαι κλπ κλπ κλπ.. Ίσως δείξει κατανόηση.
Να σκέφτεσαι πάντα θετικά και να ψάχνεις για νέους ανθρώπους που εκτός των άλλων μπορούν να σε ανανεώσουν και να σε βοηθήσουν;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria17

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Τα κοριτσακια της ηλικιας μου πιστευουν οτι πρεπει να περιμενεις τουλαχιστον 1 χρονο πριν κανεις ερωτα με το φιλο σου. Βλακειες λεω εγω. Κανενα πρωτοκολο δεν θα σου πει τι αισθανεσαι!! Οσο για μενα, προτιμω να μην περναν χρονια,κινδυνευω να ερωτευτω και σ'αυτη τη φαση της ζωης μου δεν ειναι κι απ'τα καλυτερα πραγματα που μπορουν να συνβουν...
χοαχαχαχοα 1 χρονο?μηπως να το κανουμε κ 1 αιωνα?λεω εγω τωρα...αυτο γινεται οποτε να ναι δεν χριαζετε να περασει χρονος μηνας το πολυυυυυυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fallen angel <3

Νεοφερμένος

Η Όποιος θέλει ας με ρωτήσει... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
θα συμφωνησω απολυτα οτι τον ερωτα δεν τον ψαχνεις αλλα τον νιωθεις...επισης θα συμφωνησω με το οτι τα 18 ειναι η καταλληλοτερη ηλικια να ερωτευτεις!!!αν δεν κανεις και δεν δοκιμασεις καποια πραγματα στην ηλικια των 18 τοτε ποτε θα τα δοκιμασεις?στα 40-50?καθε ηλικια εχει τα δικα της...αν αφεθεις λιγο στη μαγεια της καθε στιγμης με τον συντροφο σου τοτε νομιζω θα θες συνεχεια να εισαι ερωτευμενος!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cat-wtvr

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Έχει νόημα να περιμένεις μόνο όταν δεν είσαι έτοιμος επειδή π.χ. δεν ξέρεις καλά τον άλλον.
Αν και ο 1 χρόνος είναι παρατραβηγμένος. Στους 5-6 μήνες καταλαβαίνεις τον άλλο απόλυτα.
Πάντως, το να απέχεις απ'το σεξ με τον σύντροφό σου, απλά και μόνο για να πεις ότι περίμενες 1 χρόνο πριν το κάνετε, είναι εντελώς άσκοπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joanna34

Νεοφερμένος

Η Joanna34 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
όλοι περνάμε την εφηβεία και εγώ προσωπικά είμαι ακόμα στην εφηβεια και θέλω να πω οτι το κυριότερο στην εφηβεία είναι η μάθηση απο το σχολείο ο έρωτας και δεν ξέρω εγώ τι άλλο έρχονται μετα.. Τελειωσε το γυμνάσιο μετα τελειωσε και το λύκειο και μετα απο εκεί βλέπεις τι θα κανείς γιατί πιστεύω οτι αμα γίνει και η στραβη πχ. Εγκυμοσύνη και σχολείο μαζί δεν πάνε ..και δεύτερον αμα δεν γίνει η στραβη και πάλι δεν είναι κάτι το υγεινο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,976 μηνύματα.
Joanna 34 συμφωνώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 991793

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
όλοι περνάμε την εφηβεία και εγώ προσωπικά είμαι ακόμα στην εφηβεια και θέλω να πω οτι το κυριότερο στην εφηβεία είναι η μάθηση απο το σχολείο ο έρωτας και δεν ξέρω εγώ τι άλλο έρχονται μετα.. Τελειωσε το γυμνάσιο μετα τελειωσε και το λύκειο και μετα απο εκεί βλέπεις τι θα κανείς γιατί πιστεύω οτι αμα γίνει και η στραβη πχ. Εγκυμοσύνη και σχολείο μαζί δεν πάνε ..και δεύτερον αμα δεν γίνει η στραβη και πάλι δεν είναι κάτι το υγεινο
Joanna 34 συμφωνώ!
Ρε μπας και δεν έχετε πέραση; Ακόμη κι εγώ που δεν είχα πέραση δεν σκεφτόμουν έτσι.
Το θέμα είναι να υπάρχει υπευθυνότητα από την πλευρά των εφήβων, πράγμα που σπάνια τη συναντάς σ' αυτή την περίοδο. Αυτό δεν σημαίνει, ωστόσο, ότι δεν είναι υγιεινό πράγμα ο έρωτας και το σεξ στην εφηβεία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,062 μηνύματα.
όλοι περνάμε την εφηβεία και εγώ προσωπικά είμαι ακόμα στην εφηβεια και θέλω να πω οτι το κυριότερο στην εφηβεία είναι η μάθηση απο το σχολείο ο έρωτας και δεν ξέρω εγώ τι άλλο έρχονται μετα.. Τελειωσε το γυμνάσιο μετα τελειωσε και το λύκειο και μετα απο εκεί βλέπεις τι θα κανείς γιατί πιστεύω οτι αμα γίνει και η στραβη πχ. Εγκυμοσύνη και σχολείο μαζί δεν πάνε ..και δεύτερον αμα δεν γίνει η στραβη και πάλι δεν είναι κάτι το υγεινο

Joanna 34 συμφωνώ!
@Volkswagen Fan
Μην τσιμπας ρε συ,ολες αυτα λενε σε αυτη την ηλικια μεχρι να βρουν καποιον και μετα ξεπορτιζονται μεχρι αργα το βραδυ απο τα 14-15 ενω και καλα ειναι στο σπιτι της "φιλης" :hehe: :hehe: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unseen skygge

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unseen skygge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,218 μηνύματα.
Ιωάννα ούτε τα σουβλάκια είναι υγιεινά αλλα τα τρώνε σχεδόν όλοι. Η εγκυμοσύνη τώρα που κολλάει δεν ξέρω. Αν ήταν με κάθε π***μα να βγαίνει και ενα κουτσουβελο άστα να πάνε. Υπάρχει κάτι που λέγεται προφυλακτικό αλλά ακομα και χωρίς αυτό μπορεί κάποιος να μην τελειωσει μέσα στο αίσθημα του (ναι γίνεται και αυτό)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
όλοι περνάμε την εφηβεία και εγώ προσωπικά είμαι ακόμα στην εφηβεια και θέλω να πω οτι το κυριότερο στην εφηβεία είναι η μάθηση απο το σχολείο ο έρωτας και δεν ξέρω εγώ τι άλλο έρχονται μετα.. Τελειωσε το γυμνάσιο μετα τελειωσε και το λύκειο και μετα απο εκεί βλέπεις τι θα κανείς γιατί πιστεύω οτι αμα γίνει και η στραβη πχ. Εγκυμοσύνη και σχολείο μαζί δεν πάνε ..και δεύτερον αμα δεν γίνει η στραβη και πάλι δεν είναι κάτι το υγεινο

Και μετά τελείωσε τη σχολή και μετά το μεταπτυχιακό και μετά βρες μια καλή δουλειά να βγάζεις το ψωμί σου κάνε καριέρα και μετά έχεις όλο το χρόνο μπροστά σου....
Τι εννοείς δεν είναι κτι το υγιεινό; Το διαβάζω και το ξαναδιαβάζω αλλά αδύνατω να καταλάβω κάτι μαλλον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Και μετά τελείωσε τη σχολή και μετά το μεταπτυχιακό και μετά βρες μια καλή δουλειά να βγάζεις το ψωμί σου κάνε καριέρα και μετά έχεις όλο το χρόνο μπροστά σου....
Τι εννοείς δεν είναι κτι το υγιεινό; Το διαβάζω και το ξαναδιαβάζω αλλά αδύνατω να καταλάβω κάτι μαλλον
επί της ουσίας δεν έχει άδικο νομίζω, ας μην υπερβάλλουμε. Κι ας μην ξεχνάμε και την άποψη πως ο έρωτας λέει μετά τα 80. Αλλά στο τέλος δεν είπε πως είναι ανθυγιεινό σε κάθε περίπτωση, παρά μόνο άμα δεν γίνει η στραβή
..και δεύτερον αμα δεν γίνει η στραβη και πάλι δεν είναι κάτι το υγεινο
ας μας εξηγήσει βέβαια και ο μπαμπινιώτης_γουώνα_μπη ο τηλεορασόβιος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,062 μηνύματα.
επί της ουσίας δεν έχει άδικο νομίζω, ας μην υπερβάλλουμε. Κι ας μην ξεχνάμε και την άποψη πως ο έρωτας λέει μετά τα 80. Αλλά στο τέλος δεν είπε πως είναι ανθυγιεινό σε κάθε περίπτωση, παρά μόνο άμα δεν γίνει η στραβή

ας μας εξηγήσει βέβαια και ο μπαμπινιώτης_γουώνα_μπη ο τηλεορασόβιος

Θεωρω οτι τιποτα δεν πειραζει οσο δεν αρχιζει να δημιουργει θεματα.Οταν ας πουμε αγνοεις τις υποχρεωσεις σου η τις κανεις κουτσα στραβα.Υπο αυτη την αποψη συμφωνω.Τωρα εαν καποιος καταφερνει να εχει ισορροπια αναμεσα σε υποχρεωσεις και σχεση ακομα και απο την εφηβεια τοτε γιατι να μην το κανει.Συνηθως ομως αυτες οι ικανοτητες ειναι και λιγο εμφυτες.Πολλοι δεν αναπτυσσουν και ποτε time management skills,ποσο μαλλον οταν εισαι στην εφηβεια και δεν πολυ-ψηνεσαι να διαβαζεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Θεωρω οτι τιποτα δεν πειραζει οσο δεν αρχιζει να δημιουργει θεματα.Οταν ας πουμε αγνοεις τις υποχρεωσεις σου η τις κανεις κουτσα στραβα.Υπο αυτη την αποψη συμφωνω.Τωρα εαν καποιος καταφερνει να εχει ισορροπια αναμεσα σε υποχρεωσεις και σχεση ακομα και απο την εφηβεια τοτε γιατι να μην το κανει.Συνηθως ομως αυτες οι ικανοτητες ειναι και λιγο εμφυτες.Πολλοι δεν αναπτυσσουν και ποτε time management skills,ποσο μαλλον οταν εισαι στην εφηβεια και δεν πολυ-ψηνεσαι να διαβαζεις.

γεγονός. Επιτρέπονται όλα, εκτός από όσα απαγορεύονται (ή προκαλούν δυσλειτουργικότητα στην προκείμενη), γενική αρχή αυτή. Όπως επίσης γεγονός είναι πως άλλοι αποδίδουν καλύτερα με το μούλτιτασκην' (εξαρτώμενα και από την επεξεργαστική τους ισχύ βέβαια) και άλλοι με την επικέντρωση -αλλά για τα καλά όμως- στο ουάν ατ ε τάιμ. Που κι αυτό σεβαστό.
Ίσως δε, η σύγχρονη πολυδιεκπεραίωση δεν είναι συνάρτηση ικανοτήτων διαχείρισης χρόνου μόνο αλλά κάθε νοητικής παραμέτρου. Όπως πχ επικέντρωσης προσοχής, συγκέντρωσης, ικανότητας εγγραφής και ανάκλησης αλλά και προσανατολισμού
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Η ηλικία δεν έχει σημασία, αρκεί να έχεις σοβαρό άτομο για σεξάκι (στην αρχή τουλάχιστον, μετά δεν πειράζει :hehe: )
Και βεβαίως να μην είσαι χαιβάνι και παίρνεις ρίσκο να μην βάλεις προφύλαξη πριν μάθεις πως δουλεύει το ματζαφλαρι σου (βέβαια αν είσαι χαιβάνι δεν θα σε νοιάζει κιόλας)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,062 μηνύματα.
γεγονός. Επιτρέπονται όλα, εκτός από όσα απαγορεύονται (ή προκαλούν δυσλειτουργικότητα στην προκείμενη), γενική αρχή αυτή. Όπως επίσης γεγονός είναι πως άλλοι αποδίδουν καλύτερα με το μούλτιτασκην' (εξαρτώμενα και από την επεξεργαστική τους ισχύ βέβαια) και άλλοι με την επικέντρωση -αλλά για τα καλά όμως- στο ουάν ατ ε τάιμ. Που κι αυτό σεβαστό.
Ίσως δε, η σύγχρονη πολυδιεκπεραίωση δεν είναι συνάρτηση ικανοτήτων διαχείρισης χρόνου μόνο αλλά κάθε νοητικής παραμέτρου. Όπως πχ επικέντρωσης προσοχής, συγκέντρωσης, ικανότητας εγγραφής και ανάκλησης αλλά και προσανατολισμού

Αα ναι εχεις δικιο και σε αυτο.Διοτι και καλη διαχειριση χρονου να εχεις εαν οταν ειναι η ωρα να κανεις το χ πραγμα εσυ εισαι αλλου τοτε σαφως παλι υπαρχει θεμα.
Μετρον αριστον για να εχουμε το κεφαλι μας ησυχο και που και που ζηταμε και το λιγο παραπανω :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Άριστο μεν το μέτριο -ωπσ! Θα ξαναπαρέμβει ο φορουμομπαμπινιώτης- αλλά άμα το κεφάλι ησυχάζει, λέει; Η μούχλα καραδοκεί και τα αποτελέσματά της τα βλέπουμε. Ραστ νέβερ σληπσ συνελόντι ειπείν (ωχχχχ την κάτσαμε :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top