Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Έχει κλιμακούλ και ανοίγουν και τα παράθυρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τους πήραμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Γεια σας!!!!!!!Τι κανετε;; Εγραψα καλα σημερα!!! Όλως παραδοξως!!!:P Μαλλον μου φερατε τυχη!!! Αλλο ενα την Παρασκευη και τελοοοοοοοςςςςςςς.....:clapup:

Δεν ξερω, εαν θελετε να το μαθετε, αλλα θα παω και σημερα για μπανακι σε λιγο:P

Μηπως επειδη θα πας για μπανακι δεν σου απαντησε κανενας; Ολοι σε μισουν γιατι εχουν διαβασμα και θα λιωσουν εδω!!χαχαχα!! Αστειευομαι οφ κορς!

Ρε συ βαλντερ που τα θυμηθηκες αυτα τα κινουμενα; Αν ειναι δυνατον!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάσια

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Εγώ πού πρέπει να με καλωσορίσω;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Καλά είσαι και εδώ, αλλά καλύτερα θα ήσουν εδώ: https://www.e-steki.gr/showthread.php?t=454

Καλώς όρισες. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάσια

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
ανχά... :) ευχαριστώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Παρακαλώ. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
όχι που σας νοιάζει αλλά ΤΟ ΠΕΡΑΣΑ ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ!!!! Mε 8. Αξιοπρεπές δεν είναι???? :P

Και επίσης στις εργασίες του μαθήματος πήρα 9, το οποίο, με δεδομένο ότι για πρώτη φορά στη ζωή μου έκανα εργασία ξεκινώντας από λευκή σελίδα (και ήταν 3 τρομάρα τους!) είναι... εντυπωσιακό για μένα :P (τελικά είμαι καλή στη μπουρδολογία και δεν το είχα πάρει χαμπάρι :P:P:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
όχι που σας νοιάζει αλλά ΤΟ ΠΕΡΑΣΑ ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ!!!! Mε 8. Αξιοπρεπές δεν είναι???? :P

Και επίσης στις εργασίες του μαθήματος πήρα 9, το οποίο, με δεδομένο ότι για πρώτη φορά στη ζωή μου έκανα εργασία ξεκινώντας από λευκή σελίδα (και ήταν 3 τρομάρα τους!) είναι... εντυπωσιακό για μένα :P (τελικά είμαι καλή στη μπουρδολογία και δεν το είχα πάρει χαμπάρι :P:P:P)

well done resident!!!!!!:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Γειά σας! Πρίν λίγο γύρισα από ΑΣΟΕΕ! Ενα έχω να πω... Εαν ο τυπάς δεν πάρει πρέφα ότι μίλαγα για Battlestar Galactica και C&C Tiberium Wars στο γραπτό, παίζει και να με περάσει!:P Ναι είμαι παράφρων, μακακίες μου ζήταγε, μακακίες οι σημειώσεις και το βιβλίο, μακακίες του έγραψα κι εγώ!:P

Τόσο ηλίθια η κατάσταση που τα 3/4 της αίθουσας έφυγαν στην πρώτη θέα του γραπτού. Ευτυχώς έχω πάρει περισσότερα επιλογής απ' όσα υποχρεούμαι και έτσι αν με κόψει θα δώσω άλλο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Μπράβο Βαλ!!!!!:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Με δουλεύεις Βαλούδω;:P

Όχι, καθόλου..... αφού έμεινες και το πάλεψες, μπράβο!!!!!! :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Όχι, καθόλου..... αφού έμεινες και το πάλεψες, μπράβο!!!!!! :clapup::clapup::clapup:

Η αλήθεια να λέγεται, ναι το πάλεψα, παρόλο που ήταν ΟΤΙ να ναι μέχρι και τα θέματα. Παρόλη την ψιλοαστεία πλευρά του θέματος, κάθησα και εξήγησα σε 2 σελίδες τα μισά απ' όσα ζήταγε. Αν με περάσει καλώς, αν όχι, θα έχω πέσει με αξιοπρέπεια και θα διαλέξω κάτι άλλο να δώσω το Σεπτέμβρη για να καλύψω το slot του μαθήματος επιλογής (ναι μπορώ να το κάνω, για 2 θέσεις επιλογής, 3 δηλωμένα έβαλα προληπτικά και τελικά καλά έκανα)

Θενξ πάντως κουκλί μου! Άμα έχει ο άντρας κότσια...:D (ψώνιοοοο)


ΥΓ: Εϊπα να ονομάσω την υποθετική εταιρία που ζήταγε "Cibyllian Ltd" αλλά μίλαγα για συγκεκριμένου κλάδου προϊόντα και έβαλα κάτι παρεμφερές με τον κλάδο, ελπίζω να με συγχωρέσεις!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

provatooo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η provatooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
πολυ ζεστα ρε παιδια... εχω βγαλει την μπεμπελη! ευτυχως σημερα πηγα για μπανιο... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλημέρες!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
morninnnnn

κι εγώ μπανάκι χτες, τι δηλαδίς, μόνο το νεραϊδόνι θα μπανιάρεται σε εργάσιμη μέρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Καλημερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Καλημέεεεερα κορίτσιαααααα! :D

Ουφφφ ξύπνησα από τη ζέστη :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Καλημέρα σε όλους!!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top