Πρόβλημα με τα πολύμεσα στο SE W910

Obscura

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,515 μηνύματα.
Αυτή η απαισιότητα που διάλεξα για κινητό/mp3 player τα 'φτυσε. Έχω ακριβώς το πρόβλημα που εμφανίζεται ως πρώτο αποτέλεσμα στο google αν γράψεις W910 πρόβλημα πολυμέσα:

Αυτο που παθαινω ειναι οτι οταν μπαινω στα πολυμεσα δεν αναγνωριζει κανενα αρχειο μονο οσα εχω σωσει σαν playlist.Επισης μολις μπαινω στο φακελο Φωτογραφια απο τα πολυμεσα κολαει το κινητο αναβει το led πανω απο την καμερα και κανει επανεκκινηση!!Tou εχω κανει update με το PC suite απο το site της sony ericcson εχω βαλει και αλλη μνημη και του εχω περασει και κομματια απο το media manager αλλα τιποτα!!ΒΟΗΘΕΙΑ!!

Καμιά ιδέα για το τι άλλο να κάνω; Αν δε διορθώνεται πού το πάω (είναι vodafone ανάθεμα την ώρα και τη στιγμή);
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.

Obscura

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,515 μηνύματα.
Έκανα αλλά δε διορθώθηκε το πρόβλημα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Μίλα με την τεχνική υποστήριξη της SE, έχει πολύ καλή τουλάχιστον πριν 2-3 χρόνια :P
https://www.sonyericsson.com/cws/common/contact?cc=gr&lc=el
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Τα αρχεία που δε βλέπει είναι αρχεία της κάρτας μνήμης ή της μνήμης της συσκευής;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top