Pretty Little Liars

sweet11

Νεοφερμένος

Η sweet11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Είμαι ένα τσακ πριν αποφασίσω να σταματήσω να το βλέπω, το ίδια έπαθα και με το once upon a time. Τα βαριέμαι αφόρητα, δε μπορώ άλλο, ειδικά σε αυτό το τελευταίο από τη μέση και μέτα ήμουν "τελείωνε γρήγορα,λυπάμαι να σε κλείσω έφαγα τόση ώρα μαζί σου".

Από την άλλη για το μόνο λόγο που μπορεί να συνεχίσω να το βλέπω είναι
ο Τόμπι, πραγματικά τι γίνεται; Έχει αρχίσει να μου τι βιδώνει κι αυτός, θα σκάσω αν δε μάθω :mad:
https://www.youtube.com/watch?v=7sdVWuxNzhw μετα απο αυτο θα θες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Νε μεταξύ μας, το 15 ήταν καλύτερο.

  • Λέτε η Άρια να' ναι έγκυος; Ζαλάδα, αδιαθεσία, υποτιθέμενη γρίπη. Έχω πολλή φαντασία; :P
  • Τελικά τι ρόλο βαράει ο μπαμπάς της Άρια; Λέτε να' χει σχέση με το φόνο; Χλωμό μάλλον. :|
  • ΕΧΩ ΣΙΧΑΘΕΙ ΤΟΝ ΤΟΜΠΙ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Λοιπονια.

  • Μονο εμενα δεν με πειραζει ο Τομπι ; :redface:
  • Εχω αγωνια για το επομενο. Λετε να ανακαλυψαν τον Τομπι ;
  • Ο μπαμπας της Αριας μου τη δινει στα νευρα και αυτη δεν κανει τιποτα. :mad:
  • Αυτος ο εγκεφαλος που κολλαγε στο 14 ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.


Πρέπει να το δω, πρέπει να το δω, πρέπει να το δω :angry:

Νε μεταξύ μας, το 15 ήταν καλύτερο.

  • Λέτε η Άρια να' ναι έγκυος; Ζαλάδα, αδιαθεσία, υποτιθέμενη γρίπη. Έχω πολλή φαντασία; :P
  • Τελικά τι ρόλο βαράει ο μπαμπάς της Άρια; Λέτε να' χει σχέση με το φόνο; Χλωμό μάλλον. :|
  • ΕΧΩ ΣΙΧΑΘΕΙ ΤΟΝ ΤΟΜΠΙ.


Λοιπόν επειδή είσαι κοντά σε αυτά που σκέφτομαι, ας συμπληρώσω τα δικά σου. :P
Αυτό με την εγκυμοσύνη το σκέφτηκα και εγώ, και τώρα αρχίζω σιγά - σιγά να το πιστεύω πιο πολύ, αλλά μακάρι να μην είναι, άλλο δράμα δεν θα αντέξω, ΑΡΚΕΤΆ!
Όσο για το μπαμπά της, ΣΊΓΟΥΡΑ εμπλέκεται στο φόνο, εγώ τώρα τελευταία έχω αρχίσει να πιστεύω ότι όλοι, ΌΛΟΙ εμπλέκονται.
Φαντάζομαι ότι ο Α είναι κάποιος που ΔΕΝ είναι από το Ροουζγουντ, είναι κάποιος άλλος που είχε τράβαλα με την Άλισον, αυτός λοιπόν, τα βρήκε με την μαλάκο τη Μόνα και την άλλη τη σκιαχτικιά την Τζένα και μετά αυτοί οι τρεις, εκβιάζουν κόσμο και τους βάζουν να κάνουν όλα αυτά στις χαζές τις δικές μας. Πχ, τον βλάκα τον Λούκας τον απειλούσε με τα διαγωνίσματα που πουλούσε και με το μνημείο της Άλισον, οπότε να σου ο εκβιασμός.
Το μπαμπά της Σπένσερ, επίσης μπορούσε άνετα να τον εκβιάζει γιατί μέχρι πριν λίγο καιρό ακόμη έκρυβε ότι είναι ο μπαμπάς του Τζέισον.
Το μπαμπά της Άρια, επίσης μπορούσε να τον εκβιάζει με το ότι πήγε να την συναντήσει τη μέρα που εξαφανίστηκε.
Και τέλος τους κρατάνε ΌΛΟΥΣ στο χέρι, γιατί πιστεύω ότι ΌΛΟΙ μαζί σκότωσαν την Άλισον.
Και όταν λέω όλοι, εννοώ : Μπαμπάς Άριας, Μπαμπάς Σπένσερ,Τζέισον, Μελίσσα, Ίαν, Λούκας, Γκάρετ, Νόελ.
Τζένα, Μόνα πιστεύω ότι ήταν απλά θεατές δεν μπλέχτηκαν με τον φόνο.

Από τις χαζές πάλι, υποψιάζομαι πάρα πολύ Άρια και Σπένσερ.

Όσο για το Τόμπι ακόμη δεν το έχω διερευνήσει το θέμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweet11

Νεοφερμένος

Η sweet11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Νε μεταξύ μας, το 15 ήταν καλύτερο.

  • Λέτε η Άρια να' ναι έγκυος; Ζαλάδα, αδιαθεσία, υποτιθέμενη γρίπη. Έχω πολλή φαντασία; :P
  • Τελικά τι ρόλο βαράει ο μπαμπάς της Άρια; Λέτε να' χει σχέση με το φόνο; Χλωμό μάλλον. :|
  • ΕΧΩ ΣΙΧΑΘΕΙ ΤΟΝ ΤΟΜΠΙ.


οχι ρε ουτε καν!!
εγω λεω πως η μερεντιθ(ή μερεντεθ :P) κατι της εβαλε στο τσαι!και δεν ξερω ο μπαιρον μπορει να ναι στην Α team.!!Όσο για τον Τομπι θέλω να τον πιασει η Σπενς στα πρασα να δω αντιδραση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Ξενέρωσα τόόόόόσο πολύ με το τελευταίο. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Ξενέρωσα τόόόόόσο πολύ με το τελευταίο. :mad:

Ε μα τα θελε ο απαυτός του. Τώρα που έφυγε ο Τόμπι θα ρθει ο Ρεν, αυτός είναι γλυκούλης και έχει και british accent :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Κοίτα κρατάω μια πισινή γιατί με προβλημάτισε αυτό που είπε η Έμιλι και η Άρια
Δηλαδή μπορεί όντως να ήθελαν να νομίζουν ότι ο Τόμπυ πέθανε..
και σκέφτομαι εγώ μήπως ο πτώμα δεν ήταν του Τόμπι αλλά του άλλου του βλάκα του αστυνομικού, αλλά ρε γαμώτο είχε το τατουαζ το πτώμα... Με τη Σπένσερ θέλω να δω τι γίνεται... εγώ υποψιάζομαι ότι θα μπει στην ομάδα Α (αν δεν είναι ήδη).. με έχει πιάσει μια ψύχωση που έχω πάρει τετράδιο και έχω αφήσει σελίδες για κάθε άτομο που παίζει στη σειρά, ότι ύποπτο βρίσκω για κάποιον το σημειώνω.... να πω βέβαια ότι όλα έχουν γίνει αχταρμάς και θέλει να το πατήσω ένα καθαρισμό και να τα ξανάγραψω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Παιδιά, άσχετο, αλλά άρχισα να βλέπω Twin Peaks, σειρά του '90 και έχει τόοοοοοσες πολλές ομοιότητες με το PLL. Φαίνεται από κει έχουν πάρει ιδεούλες. :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Κοίτα κρατάω μια πισινή γιατί με προβλημάτισε αυτό που είπε η Έμιλι και η Άρια
Δηλαδή μπορεί όντως να ήθελαν να νομίζουν ότι ο Τόμπυ πέθανε..
και σκέφτομαι εγώ μήπως ο πτώμα δεν ήταν του Τόμπι αλλά του άλλου του βλάκα του αστυνομικού, αλλά ρε γαμώτο είχε το τατουαζ το πτώμα... Με τη Σπένσερ θέλω να δω τι γίνεται... εγώ υποψιάζομαι ότι θα μπει στην ομάδα Α (αν δεν είναι ήδη).. με έχει πιάσει μια ψύχωση που έχω πάρει τετράδιο και έχω αφήσει σελίδες για κάθε άτομο που παίζει στη σειρά, ότι ύποπτο βρίσκω για κάποιον το σημειώνω.... να πω βέβαια ότι όλα έχουν γίνει αχταρμάς και θέλει να το πατήσω ένα καθαρισμό και να τα ξανάγραψω

Ούτε καν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
ΠΟΣΟ χαζή παίζει να' ναι η Hanna? -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Εε που είστε;! Δεν βλέπετε πια; Τώρα αρχίζει το καλό.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Έλα ρε Ντεβινα!!!!! ΑΝΤΕ.
Εγώ επειδή δε παίρνω ποτέ απάντηση, σταμάτησα να ποστάρω.

ΓΚΟΝΤΤΤΤΤΤΤΤΤ.
Αρχικά η ΆΛισον είνια ΖΩΝΤΑΝΗ ΦΟΡ ΡΙΑΛ, ουάου. Στη φάση που' ταν πλάτη στα κορίτσια, ήμουν 100% ότι ή δε θα γυρίσει να τη δούμε, ή θα γυρίσει και θα' ναι κάποια άκυρη. ΕΥΤΥΧΩΣ είχα άδικο και ήταν αυτή. Ένα δάκρυ έτρεξε στο πρόσωπό μου.

Τώρα όσον αφορά τον Έζρα, δε ξέρω τι να πιστέψω. Θέλω να είναι ο Α για να αποκτήσει λίγο ενδιαφέρον η σειρά, αλλά από την άλλη θα' ναι και κρίμα.
Ακούγονται σενάρια του στυλ ότι ο Έζρα μπορεί να' χει δίδυμο αδερφό, ή ότι υπάρχουν δύο ομάδες Α, χωρίς να' ναι απαραίτητα η μία καλή και η άλλη κακή.
Αφφ γενικά δε ξέρω τι να περιμένω, και μέχρι τον Γενάρη είναι πολύς καιρός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Ντάααξει το τελευταίο ήταν ανατριχιαστικό. Αλλά τόσος φόβος ρε παιδί μου να μη τη βρει; Τι είχε συμβεί. Πφ.
Ρε ο Έζρα. Μεγάλη στεναχώρια πήρα.

Η Σίσυ ζει ακόμα, ήμαρτον!

Και εδώ που είμαι, σήμερα είδα ότι δεν με αφήνει να κατεβάσω από τις σελίδες που ήξερα, ελπίζω να φτιάξει για το επόμενο επεισόδιο.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
ΠΟΣΟ χαζή παίζει να' ναι η Hanna? -.-

Η Χάνα είναι η πιο χαζή, αλλά έχει τις πιο αστείες ατάκες! :P

Όσο για το τελευταίο επεισόδιο
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ είδαμε την 'Αλισον, αν και δεν θα μου κάνει καμία εντύπωση αν πουν ότι την φανταστηκαν και οι 4! :ρ Άραγε τώρα θα αναρωτηθούν ποια από όλες είναι αυτή που την έχεις αγγίξει ο Α; Θα έχει πλάκα να αμφισβητούν τους πάντες!
Αυτό που με ενοχλεί σε αυτή την σειρά είναι τα μεγάλα κενά ανάμεσα στα επεισόδια! Μας έδωσαν μια δόση τον Οκτώβρη και πάνω που γλυκαθήκαμε, θα πρέπει να περιμένουμε μέχρι τον Ιανουάριο! Πφφφ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top