[Other] LG KF600

mariiiiiiia*

Νεοφερμένος

Η mariiiiiiia* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Ενδιαφέρομαι για την αγορά αυτού του κινητού... Κοιτάζοντας τα χαρακτηριστικά του είδα ότι έχει όλα όσα χρειάζομαι. Αν το έχει κάποιος -ή έστω αν γνωρίζει πληροφορίες ας τις παραθέσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
μακριάαααα έχω το kf750 και πραγματικά έχω σκυλομετανιώσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
https://www.myphone.gr/devices/review-92.html

:D (αυτό βρήκα, είπα να το βάλω, μήπως θέλει και κανένας άλλος να δει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariiiiiiia*

Νεοφερμένος

Η mariiiiiiia* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
@ Iliaso: Τι ακριβώς εννοείς; Είχες προβλήματα;
@ Χριστιάννα: Σε ευχαριστώ πολύ για το link αν και το είχα ήδη βρεί κι εγώ. Στο "my phone" παρουσιάζεται αρκετά καλό και "ελκυστικό"! Θα προτιμούσα όμως να γράψει κάποιος την προσωπική του εμπειρία... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
@ Iliaso: Τι ακριβώς εννοείς; Είχες προβλήματα;
@ Χριστιάννα: Σε ευχαριστώ πολύ για το link αν και το είχα ήδη βρεί κι εγώ. Στο "my phone" παρουσιάζεται αρκετά καλό και "ελκυστικό"! Θα προτιμούσα όμως να γράψει κάποιος την προσωπική του εμπειρία... :P

Επειδή είχα κι εγώ lg (όχι αυτό το μοντέλο), στα 2 χρόνια, μετά από όχι και την μεγαλύτερη προσοχή βέβαια, χάλασε. Από το πρώτο εξάμηνο παρουσίασε πρόβλημα στην μπαταρία. Όλοι οι υπάλληλοι στα μαγαζιά μου λένε να μην ξαναπάρω lg :P

(άτομο που δίνει τρελή έμφαση στο design εδώ.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariiiiiiia*

Νεοφερμένος

Η mariiiiiiia* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Επειδή είχα κι εγώ lg (όχι αυτό το μοντέλο), στα 2 χρόνια, μετά από όχι και την μεγαλύτερη προσοχή βέβαια, χάλασε. Από το πρώτο εξάμηνο παρουσίασε πρόβλημα στην μπαταρία. Όλοι οι υπάλληλοι στα μαγαζιά μου λένε να μην ξαναπάρω lg :P

(άτομο που δίνει τρελή έμφαση στο design εδώ.)

Απογοητεύτηκα... :( Τελικά ό,τι είναι όμορφο εξωτερικά... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

madster95

Νεοφερμένος

Ο Panos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
@ Iliaso: Τι ακριβώς εννοείς; Είχες προβλήματα;
@ Χριστιάννα: Σε ευχαριστώ πολύ για το link αν και το είχα ήδη βρεί κι εγώ. Στο "my phone" παρουσιάζεται αρκετά καλό και "ελκυστικό"! Θα προτιμούσα όμως να γράψει κάποιος την προσωπική του εμπειρία... :P

το οτι του βαζει 6/10 δεν το λες και τοσο καλο...
κατα τα αλλα σε αυτα τα λεφτα καλυτερα παρε κατι σε se η nokia
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariiiiiiia*

Νεοφερμένος

Η mariiiiiiia* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
το οτι του βαζει 6/10 δεν το λες και τοσο καλο...
κατα τα αλλα σε αυτα τα λεφτα καλυτερα παρε κατι σε se η nokia

Τελικά πήρα το se w910. Ευχαριστώ πολύ όλους όσους απάντησαν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

madster95

Νεοφερμένος

Ο Panos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Τελικά πήρα το se w910. Ευχαριστώ πολύ όλους όσους απάντησαν!

καλη επιλογη!:no1:
και εννοειται πολυ καλυτερο απο το lg με την ημερομηνια ληξης:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_____KRS_____

Νεοφερμένος

Ο _____KRS_____ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Θα έλεγα οτι στο σημείο που έχει φτάσει η τεχνολογία σήμερα όλα τα κινητά είναι το ίδιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

madster95

Νεοφερμένος

Ο Panos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Θα έλεγα οτι στο σημείο που έχει φτάσει η τεχνολογία σήμερα όλα τα κινητά είναι το ίδιο...

μην το λες...η ποιοτητα κατασκευης διαφερει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_____KRS_____

Νεοφερμένος

Ο _____KRS_____ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Η αναξιόπιστη ποιότητα καλύπτεται με 2ετή εγγύηση....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Πάρε 1 iPhone και κάνε τη δουλειά σου για 10 χρόνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_____KRS_____

Νεοφερμένος

Ο _____KRS_____ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Ναι αλλά σε 10 χρόνια το iphone θα είναι σαράβαλο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Το 10 ήταν μεταφορικό.εννοώντας την πολλή καλή ποιότητα των προιόντων της apple.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_____KRS_____

Νεοφερμένος

Ο _____KRS_____ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Α,ΟΚ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jfire

Δραστήριο μέλος

Ο Jfire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 402 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top