Πρόταση για ηχεία

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Βγήκαν σήμερα off τα Logitech x530 (καταλάθος πέταξα κάτω το ένα ηχείο και πλέον δεν παίζει κανένα) όποτε ... ακούω προτάσεις.

Τιμή: Προτειμώ 100 αλλά αντέχω μέχρι και 150

Βεβαία θα προτιμούσα ασύρματα αλλά από ότι είδα κάτω από 300ευρώ δεν βρίσκω τίποτα :(

Χρήση: Ταινίες και μουσικοί (και οι ήχοι των vista :P )

Κάρτα ήχου: Creative Sound Blaster Live!24
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Toύμπανα: κλικ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Τα έχει και το e-shop στην τιμή των 160?

Η αλήθεια είναι ότι μου μοιάζουν πολύ Gaming πρόταση :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
160 ευρά; Μια χαρά... Γιατι gaming; Βέβαια δε ξέρω και πολλά αλλά σαν επιλογή και σα ποιότητα μου φαίνονταο άψογα. Λες για το design;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Βασικά το ξέρω ότι δεν ζητάς αυτό, αλλά πολύ πιθανό με το που έπεσε το ένα κάτω να μετακινήθηκε κάτι εσωτερικά, το οποίο ΙΣΩΣ να φτιάχνει. Γιατί δεν δοκιμάζεις να ανοίξεις το ηχείο να δεις τι μπορεί να έφυγε από τη θέση του; :worry:

Αν βαριέσαι να το κάνεις εσύ και τα πας για πέταμα, δεν τα κρατάς κάπου να μου τα δώσεις εμένα; :worry::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Φυσικά και το δοκίμασα, αλλά δεν έχει εύκολο τρόπο να μπεις στο εσωτερικό του.

Επίσης τα έχω τάξει στον Πέτρο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
[καφρος] αν εχεις κανεναν παλιο παδιοενισχυτη στο σπιτι πακετο με δυο ηχιακια βγαζει και μαμω τους ηχους... Εγω αυτο εχω κανει και εμεινα καγκελο την πρωτη φορα που τα ακουσα...

Τωρα αν θες κατι καινουργιο και ετοιμω για pc... με τοσα λευτα παρε ενα συστιματακι creative και εισαι μια χαρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Αν πάντως τα πας για πέταμα, σκέψου την ανακύκλωση. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,793 μηνύματα.
Τα έχει και το e-shop στην τιμή των 160?

Η αλήθεια είναι ότι μου μοιάζουν πολύ Gaming πρόταση :(
Gamining πρόταση = εννοείς ότι θα σε καλύπτουν με το πολύ παραπάνω; :hmm:
(παρόλο που φαίνονται καλά, εμφανισιακά τα βρίσκω ασχημούλικα :P )

Δες κι αυτά:
https://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=23&category=69978217&product=870625
https://www.multirama.gr/Multirama/product.aspx?a_id=111&cc_id=Speakers&cp_id=107123
Σε ενδιαφέρει οπωσδήποτε 5+,1 ;

Αν πάντως τα πας για πέταμα, σκέψου την ανακύκλωση. ;)
Αναλαμβάνω ανακυκλώσεις σε αυτές τις περιπτώσεις εγώ :whistle: :P


-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Gamining πρόταση = εννοείς ότι θα σε καλύπτουν με το πολύ παραπάνω; :hmm:
(παρόλο που φαίνονται καλά, εμφανισιακά τα βρίσκω ασχημούλικα :P )

Δες κι αυτά:
https://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=23&category=69978217&product=870625
https://www.multirama.gr/Multirama/product.aspx?a_id=111&cc_id=Speakers&cp_id=107123
Σε ενδιαφέρει οπωσδήποτε 5+,1 ;

Με ενδιαφέρει το 5.1 ... Παρόλο που δεν έχω πως να κρύψω τα καλώδια. Βλέπω πολλές ταινίες όποτε ... :)

Όταν λεω Gaming, φοβάμαι ότι έχουν τεχνολογίες που βελτιώνουν το ήχο από τα Gamers, κάτι που δεν με απασχολεί. Όντως πάντως είναι άσχημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Καλορίζικα λοιπόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Έμεινα ικανοποιημένος, όχι τόσο από το hardware κομμάτι αλλά με την λειτουργία "Matrix". Όταν κάνει τον ήχο να ακούγεται καλύτερος και πιο δυνατός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Επαναφέρω το θέμα μετά από 6 χρόνια :hehe: για προτείνετε τίποτα,γιατί δεν έχω ιδέα από ηχεία. Θέλω κάτι οικονομικό και όσο πιο καλό γίνεται για την τιμή του, για μουσική και ταινίες από υπολογιστή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leuki kataigida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 368 μηνύματα.
Επαναφέρω το θέμα μετά από 6 χρόνια :hehe: για προτείνετε τίποτα,γιατί δεν έχω ιδέα από ηχεία. Θέλω κάτι οικονομικό και όσο πιο καλό γίνεται για την τιμή του, για μουσική και ταινίες από υπολογιστή.

Πήρα πρόσφατα τα παρακάτω και είμαι πολύ ευχαριστημένη!
https://www.public.gr/product/sound-...0/iheia-20-logitech-z120-leyko/prod1430147pp/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top