Mr Brooks (2007)

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.


Πρόκεται για ένα αξιοσέβασστο επιχειρηματία που διακρίθηκε ως ο άνθρωπος της χρονιάς στο Portland, ο οποίος ωστόσο κρύβει ένα μεγάλο μυστικό. Είναι ένας κατά συρροή δολοφόνος με διχασμένη προσωπικότητα.

Η ταινία έχει ωραίο και αρκετά έξυπνο σενάριο και σε κρατάει.

Στο τέλος πίστεψα ότι όντως τον σκότωσε η κόρη του κι ας ήταν όνειρο στην πραγματικότητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Πήρα σβάρνα τα reviews..

Κανένας fan του mr. Brooks; :eek: Συμφωνώντας με τον topic starter θα πω κι εγώ πως βρήκα το σενάριο ενδιαφέρον και έξυπνο (πριν κάτι χρόνια που την είδα δηλαδή). Έχει γρήγορη πλοκή και σε κρατάει σε εγγρήγορση, δε βαριέσαι. Οι «διάλογοι» του Costner με τον εαυτό του είναι από τις πολύ ωραίες στιγμές της ταινίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Kαι εμένα μου άρεσε...είχε ανατροπές και ειδικά στο τέλος!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top