Marina and the Diamonds

marimar!33

Νεοφερμένος

Η Mrs. Mars αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Την ξέρετε? Και αν ναι ποια η γνώμη σας γι' αυτή? Ποια τραγούδια της σας αρέσουν?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orange crush

Δραστήριο μέλος

Η orange crush αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 518 μηνύματα.
Tην ξέρω από πολύ παλιά ....Βασικά μόνο ένα τραγούδι της θυμάμαι και για κάποιο λόγο μου άρεσε πολύ όταν το είχα πρωτοακούσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary_lou thess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mary_lou thess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 263 μηνύματα.
νομιζω ειναι ελληνικης καταγωγης.. και εγω μονο αυτο το τραγουδι ξερω. παντως ειναι πολυ ομορφη κοπελα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
εγώ αυτό ξέρω μόνο --> Primadonna
και ναι, είναι πολύ όμορφη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Την παρακολουθούσα απο την πρώτη στιγμή που εμφανίστηκε :D δεν είμαι τεράστια φαν αλλα μου αρέσει αρκετά. Lατρεύω Valley of the dolls, State of dreaming, Lonely Hearts Club, Hypocrates, και το υπερ-αγαπημένο μου Obsessions.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

spurakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο spurakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 325 μηνύματα.
Θεάρα. Λατρεύω Homewrecker,Lies,How to be a Heartbreaker,Primadonna και Electra Heart. :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Mοναδική, θεότητα και τελειότητα. :hehe:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marimar!33

Νεοφερμένος

Η Mrs. Mars αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
:) Προφανώς συμφωνώ με όλα τα παραπάνω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Eγω την ειχα μαθει ages ago απο το mad με αυτο https://www.youtube.com/watch?v=n1VTcJfL7RE
Aκουγοντας μετα το electra heart μου αρεσαν μερικα!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
To wikipedia δεν μας τα λέει καλά. Στην δισκογραφία λέει πως έχει βγάλει δυο δίσκους και θα βγει και ένας άλλος το 2014-2015 δηλαδή σε λίγους μήνες. Μερικά τραγούδια της όμως δεν τα έχει βάλει σε κάποιο άλμπουμπ όπως πχ. how to be a heartbreaker. Ούτε που τα αναφέρει. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
MARINA AND THE DIAMONDS | "BLUE"

We’ve broken up and now I regret it
I said goodbye when I shouldn’t have said it
I even cried but I never meant it
And I don’t know why but I can’t forget it

Gimme love, gimme dreams, gimme a good self esteem
Gimme good and pure, what you waiting for?
Gimme everything, all your heart can bring
Something good and true
I don’t wanna feel Blue anymore (Blue)
I don’t wanna feel blue anymore (Blue)
Gimme, gimme…

Gimme one more night
One last goodbye
Let’s do it one last time
Let’s do it one last time
One more time

No, I don’t love you
No, I don’t care
I just want to be held when I’m scared
And all I want is one night with you
Just cause I’m selfish
I know it’s true

Gimme love, gimme dreams, gimme a good self esteem
Gimme good and pure, what you waiting for?
Gimme everything, all your heart can bring
Something good and true
I don’t wanna feel Blue anymore (Blue)
I don’t wanna feel blue anymore (Blue)
Gimme, gimme…

Gimme one more night
One last goodbye
Let’s do it one last time
Let’s do it one last time
One more time

I’m sick of looking after you
I need a man to hold on to
I’m bored of everything we do
But I just keep coming back to you
I’m sick of looking after you
I need a man to hold on to
I’m bored of everything we do
But I just keep coming back to you

For one more night
One last goodbye
Let’s do it one last time
Let’s do it one last time
One more time

Gimme love, gimme dreams
Gimme a good self esteem
Gimme good and pure, what you waiting for?
Gimme everything, all your heart can bring
Something good and true
I don’t wanna feel blue anymore (Blue)
I don’t wanna feel blue anymore (Blue)
Gimme, gimme, gimme anything
But blue, blue, blue, royal Blue
I just wanna know who I’m looking for (Blue)
Gimme, gimme, gimme anything but blue, blue, blue…
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top