Προσεχείς συναυλίες!

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
16 εγινε , αν δεν κανω λαθος
βρηκες εισιτηριο ; ή ειχες απο το καλοκαιρι ;

Τι εννοεις; εγω για 15 πήρα, προχθες :P
Μιλώντας για Αθήνα πάντα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,549 μηνύματα.
Τι εννοεις; εγω για 15 πήρα, προχθες :P
Μιλώντας για Αθήνα πάντα
εγω για Θεσ/νικη μιλαω
ισχυουν τα εισιτηρια απο καλοκαιρι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
εγω για Θεσ/νικη μιλαω
ισχυουν τα εισιτηρια απο καλοκαιρι...

Το καλοκαίρι είχα απελπιστεί που δεν μπορούσα να πάω γιατί δε θα ήμουν Αθήνα. Τώρα όμως παίρνω το αίμα μου πίσω :clapup:
Από το καλοκαίρι έχεις εσύ εισιτήριο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,549 μηνύματα.
Το καλοκαίρι είχα απελπιστεί που δεν μπορούσα να πάω γιατί δε θα ήμουν Αθήνα. Τώρα όμως παίρνω το αίμα μου πίσω :clapup:
Από το καλοκαίρι έχεις εσύ εισιτήριο;
το κλαιω το εισιτηριο του καλοκαιριου, το εδωσα(θεωρησα οτι δεν θα ισχυουν, ακουσα και εναν μλκ )και τωρα που ενημερωθηκα εβαλα μια φιλη μπας και βρει.... ελπιζω :mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
το κλαιω το εισιτηριο του καλοκαιριου, το εδωσα(θεωρησα οτι δεν θα ισχυουν, ακουσα και εναν μλκ )και τωρα που ενημερωθηκα εβαλα μια φιλη μπας και βρει.... ελπιζω :mad::mad:

Εχουν εξαντληθει; τι φαση;
Ενα 60αρακι θα σου παει η συναυλια βεβαια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,549 μηνύματα.
Πηγε κανεις στους kaleo ; είτε Αθηνα είτε Θεσ/νικη ;
Πως ηταν ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 092312

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πηγε κανεις στους kaleo ; είτε Αθηνα είτε Θεσ/νικη ;
Πως ηταν ;

Πήγα Αθήνα, ήταν υπέροχα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Πηγε κανεις στους kaleo ; είτε Αθηνα είτε Θεσ/νικη ;
Πως ηταν ;


Εγώ βρέθηκα λίγο από σπόντα σε ένα live τους, ήταν πολύ καλοί!
Δε θα έδινα 60€ βέβαια για να τους δω Ελλάδα. :P

Έρχονται οι The Gathering τον Νοέμβριο σε Αθήνα/Θεσσαλονίκη/Πάτρα (??).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
click
click

Δύο μικρά live ιδανικά για όσους γουστάρουν blues rock-americana
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fretoe

Δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 692 μηνύματα.
Οι Blood Ceremony για πρώτη φορά στην Ελλάδα

Μια συναυλία που περιμένω πώς και πώς, ειδικά μετά την κυκλοφορία του τελευταίου του δίσκου.
70's rock is back.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εκεί θα μαι :beer:

Βλέπω είναι στο Temple,δεν έχω ξαναπάει.Λογικά,είναι μικρότερο από Piraeus Academy και Fuzz,έτσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Προβλέπεται δυνατό συναυλιακό καλοκαίρι.Alice in Chains και Disturbed για πρώτη φορά,Slayer και Manowar στα τελευταία(?) τουρ τους και σταθερές αξίες Clutch και Iggy Pop. Alice in Chains,Disturbed,Slayer στα στανταράκια. Iggy και Clutch έχω ξαναδεί και οι Manowar δεν είναι στα γούστα μου.
Υπάρχει και μια φήμη για Florence+The Machine που αν γίνει θα είναι και γαμώ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

harry akritas

Διάσημο μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,099 μηνύματα.
Προβλέπεται ωραίο καλοκαίρι. Θα προσπαθήσω να προλάβω τουλάχιστον disturbed και slayer.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.

Slipknot!!
(οχι νταξει δεν παιζει ποτε με την ελπιδα θα μεινω μια ζωη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

harry akritas

Διάσημο μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,099 μηνύματα.
Slipknot!!
(οχι νταξει δεν παιζει ποτε με την ελπιδα θα μεινω μια ζωη)


Οι slipknot δεν έβγαλαν άλμπουμ το 2018:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.

harry akritas

Διάσημο μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,099 μηνύματα.
εβγαλαν ενα single και αυτο μετραει :Ρ

Αν έβγαζαν το single σε δίσκο, τότε ναι θα είχες δίκιο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top