Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,448 εγγεγραμμένα μέλη και 2,395,986 μηνύματα σε 74,343 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 575 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Θεραπεία για να φύγουν τελείως οι ρυτίδες από το μέτωπο;

tiger8755

Νεοφερμένος

H tiger8755 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 34 μηνύματα.

H tiger8755 έγραψε στις 13:22, 11-02-18:

Καλήμερα σας ! Είμαι 28 χρόνων και εχω οριζόντιες ρυτίδες στο μέτωπο. Δοκίμασα μεσοθεραπεια , οξυγονο θεραπεια και αυτολογη μεσοθεραπεια αλλα δεν έφυγαν επισης δεν βαζω make up γιατι φαινοντε ακομα πιο άσχημες. Θα το εκτιμουσα αν γνωριζετε καποια ασφαλεις θεραπεια να μου πειτε και αν την εχετε δοκιμασει. Βλεπω γνωστες μου πανω απο 50 και μερικες δεν εχουν ρυτιδες στο μετοπο. Εχει δοκιμασει καποια μποτοξ και ναι σε πιο γιατρο ? Δεν φοβαμε τις βελονες αλλα τις παρενεργιες που διαβασα για τυφλοση. Ευχαριστω για το χρονο σας

Σημείωση από Ο.Δ: Απαντήσεις που αναφέρουν ονόματα γιατρών κλπ. στοιχεία, μόνο σε π.μ.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη alcyone : 13-02-18 στις 01:18. Αιτία: Προσθήκη σημειώσης.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    alcyone, Andypro, Devil, Helium, Nelliel, paskmak, tiger8755, Νίκοs

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Θεραπεία για τις εμβοές - Από RunawayDreamer
      Το θέμα έχει λάβει 9 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Υγεία-Ιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-11-17 στις 19:20.
    • Θεραπεία με Χρώματα - Από swamps
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Υγεία-Ιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 19-06-09 στις 20:13.
    • Ρυτίδες και αντιμετώπισή τους - Από anna_33
      Το θέμα έχει λάβει 6 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Υγεία-Ιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-10-07 στις 21:22.
    • Μουσική και Θεραπεία - Από Isiliel
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Υγεία-Ιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 21-07-07 στις 16:30.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους