Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,246 εγγεγραμμένα μέλη και 2,391,473 μηνύματα σε 74,174 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 445 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Η γνώμη σας για την ομοφυλοφιλία

Είστε θετικός ή αρνητικός απέναντι σε ομοφυλόφιλα άτομα?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 420)
Είμαι άντρας και δεν έχω πρόβλημα μαζί τους
157
37,38%
Είμαι γυναίκα και δεν έχω πρόβλημα μαζί τους
210
50,00%
Είμαι άντρας και έχω πρόβλημα μαζί τους
42
10,00%
Είμαι γυναίκα και έχω πρόβλημα μαζί τους
11
2,62%

Πουπουλίνα

Τιμώμενο Μέλος

H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Λουτράκι (Κόρινθος). Έχει γράψει 17,093 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 22:16, 09-11-17:

Αγαπητοί χρήστες καλησπέρα.
Με ομόφωνη απόφαση της ΟΔ,το θέμα κλειδώνεται.
Απο το 2005,έχουν αλλάξει πάρα πολλά.
Δεν είναι δυνατόν να ζητάμε γνώμη ,να κρίνουμε ανθρώπους και προσωπικότητες για μια καθαρά προσωπική επιλογή.Που δεν αφορά κανέναν.Εννοείται όταν δεν αφορά παράνομη πράξη.
Το παρών νήμα δεν έχει νόημα ύπαρξης,και εκτός των άλλων αποτελεί εκ των πραγμάτων βήμα προσβολής , ρατσισμού και ομοφοβικών σχολίων.Κάτι που όχι μόνο παραβιάζει την ευρωπαϊκή και ελληνική πλέον νομοθεσία,αλλά και τους όρους χρήσης και του πνεύμα του site μας.
Εχουν αλλάξει κατά πολύ τα πράγματα απο το 2005.
Θα μπορούσαμε ποτέ να αφήσουμε ένα θέμα με τίτλο:''Ποιά η γνώμη σας για τους μαύρους'';
Κάτι ανάλογο συμβαίνει και εδώ.Δεν είναι δυνατόν πλέον να παραμένει ένα θέμα που ζητάει την γνώμη για τους ομοφυλόφιλους.
Το παρών μήνυμα θα μπορούσε να είναι πολύ μεγάλο,αλλά όποιος δεν καταλαβαίνει τα αυτονόητα,σίγουρα δεν θα καταλάβει και τα περισσότερα λόγια.

Να είστε καλα.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    blueBlack, Cupid, pluton

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους