Ποια η γνώμη σας για τον στοματικό έρωτα;

Ποια η γνώμη σας για τον στοματικό έρωτα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 266)
  • Τρελαίνομαι, μ' αρέσει περισσότερο κι από το παγωτό! :redface:

    Ψήφοι: 139 52.3%
  • Ωραίο είναι, αλλά το αντάλλαζα ευχαρίστως με μια βάφλα :P

    Ψήφοι: 68 25.6%
  • Δεν μ' αρέσει βασικά, αλλά το κάνω για να τον/την ικανοποιώ :look:

    Ψήφοι: 22 8.3%
  • Προτιμώ να φάω χαλασμένη φέτα, παρά να το δοκιμάσω! :sick:

    Ψήφοι: 37 13.9%

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Παιδια να ρωτισω που και εχει και δεν εχει να κανει με το θεμα;
Αυτος/αυτη που κανει στοματικο (οχι αυτο/αυτη που απολαμβανει, αυτος/αυτη που κανει την δουλεια) τι χαιρετε στο ολο θεμα; Η γευση σε αυτα τα σημεια δεν ειναι χαλια; Δεν αιδιαζουν απο τα διαφορα υγρα που βγαινουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Krone στο σεξ για εμενα υπαρχει και εγκεφαλικη απολαυση. Το στοματικο σιγουρα τουλαχιστον καλυπτει αυτο τον τομεα. Και λεω τουλαχιστον γιατι πολλοι ειναι εκεινοι ή εκκεινες που θεωρουν τα υγρα αυτα "νεκταρ" ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Αυτος/αυτη που κανει στοματικο (οχι αυτο/αυτη που απολαμβανει, αυτος/αυτη που κανει την δουλεια) τι χαιρετε στο ολο θεμα;
Φυσικα και το χαιρεται αν και απο την στιγμη που το κανει επειδη θελει.:)
Η γευση σε αυτα τα σημεια δεν ειναι χαλια; Δεν αιδιαζουν απο τα διαφορα υγρα που βγαινουν;
Αν ο αλλος-αλλη ειναι καθαρος (με ολες τις εννοιες) δεν εχει τιποτα "μολυνσεις" κτλ κτλ, μια χαρα ειναι η "γευση".Φυσικα και δεν ειναι χαλια η γευση εκει.Τωρα αν πετυχεις κανεναν απλυτο ή απλυτη...ε!Μην περιμενεις και τριανταφυλλα!:P
Και ο σοματικος ερωτας ειναι απο τα βασικοτερα προκαταρκτικα παιχνιδια στο sex.Πολυ μεγαλη ευχαριστηση σου προσφερει και το γεγονος οτι ξερεις οτι κανοντας στοματικο ερωτα στον παρτενερ σου, του προσφερεις πολυ μεγαλη ηδονη!(Εαν φυσικα ξερεις να κανεις καλο!)
Αυτα με λιγα λογια γιατι δεν μπορω να γραφω πολλα πολλα.Στα εγραψα μπακαλικα.:P
Οποιος θελει να το αναλυσει πολυυυ σε βαθος, θα με βγαλει απο μεγαλο κοπο και θα του χαρισω και διακοπες στην Ιταλια.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δλδ δεν προσφερει σωματικη απολαυση αλλα μονο την "εντυπωση" και το να βλεπεις την χαρα στον/στην αλλο/αλλη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Προσφερει και σωματικη απολαυση!:)
Η οποια σωματικη απολαυση ειναι πολλες φορες μεγαλυτερη οταν εσυ εισαι ο "δεκτης"!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,795 μηνύματα.
Στοματικός rulezz!!! :clapup:


Να απαντήσω και εγώ σχετικά με το ερώτημα του Dark,
όντως όπως σου είπαν, στο sex όλα ξεχνιούνται [γεύσεις- οσμές (φυσικά ως ένα βαθμό :) )].
Όταν αισθάνεσαι σεξουαλική έλξη για τον άλλων δεν υπάρχει τέτοιο θέμα. Το απολαμβάνουν και οι 2 ;)
Επίσης να σημειώσω πως οι άντρες φαντάζονται περισσότερο το πέος τους στο στόμα μιας γυναίκας καθώς το περιβάλλον είναι πιο υγρό εκεί και λόγο των συχνών κινήσεων προκαλεί περισσότερη ηδονή.



Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Παιδια να ρωτισω που και εχει και δεν εχει να κανει με το θεμα;
Αυτος/αυτη που κανει στοματικο (οχι αυτο/αυτη που απολαμβανει, αυτος/αυτη που κανει την δουλεια) τι χαιρετε στο ολο θεμα; Η γευση σε αυτα τα σημεια δεν ειναι χαλια; Δεν αιδιαζουν απο τα διαφορα υγρα που βγαινουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ρε παιδιά, δεν ξέρω τι λέτε εσείς περι δέκτη αλλά εγώ προτιμώ χίλιες φορές να κάνω παρά να μου κάνουν... :confused: :redface:
Το να μου κάνουν, ίσα ίσα που όσο καλά και να το κάνει ο άλλος, δεν μου αρέσει καθόλου "εγκεφαλικά".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,795 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Ρε παιδιά, δεν ξέρω τι λέτε εσείς περι δέκτη αλλά εγώ προτιμώ χίλιες φορές να κάνω παρά να μου κάνουν... :confused: :redface:
Το να μου κάνουν, ίσα ίσα που όσο καλά και να το κάνει ο άλλος, δεν μου αρέσει καθόλου "εγκεφαλικά".
me too :)
Γούστα είναι αυτά ;)
χμμ άρα αναιρώ τη τοποθέτησή μου ότι το απολαμβάνει περισσότερο ο δέκτης ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Οπως ειπαν και αλλα μελη ειναι καθαρα ''εγκεφαλικο'' το στοματικό.H πραξη ειναι αυτη που μετραει στο στοματικο οχι η.. ''γευση'' :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
μου αρέσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από theio_vrefos:
μου αρέσει.

Να το κανεις εσυ σε καποια ή το αντιθετο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Αν ο αλλος-αλλη ειναι καθαρος (με ολες τις εννοιες) δεν εχει τιποτα "μολυνσεις" κτλ κτλ, μια χαρα ειναι η "γευση".Φυσικα και δεν ειναι χαλια η γευση εκει.Τωρα αν πετυχεις κανεναν απλυτο ή απλυτη...ε!Μην περιμενεις και τριανταφυλλα!
Και ο σοματικος ερωτας ειναι απο τα βασικοτερα προκαταρκτικα παιχνιδια στο sex.Πολυ μεγαλη ευχαριστηση σου προσφερει και το γεγονος οτι ξερεις οτι κανοντας στοματικο ερωτα στον παρτενερ σου, του προσφερεις πολυ μεγαλη ηδονη!(Εαν φυσικα ξερεις να κανεις καλο!)
Αυτα με λιγα λογια γιατι δεν μπορω να γραφω πολλα πολλα.Στα εγραψα μπακαλικα.
Οποιος θελει να το αναλυσει πολυυυ σε βαθος, θα με βγαλει απο μεγαλο κοπο και θα του χαρισω και διακοπες στην Ιταλια.
Για να απαντήσω στον φίλο μου Μάριο,για το συγκεκριμένο θέμα που είναι πολύ βασικό σε κάθε υγιείς σχέση καθώς είναι η βάση του έρωτα ;)

Οι άντρες έχουν διαφορετική γεύση στο σπέρμα τους,αναλόγως τον άντρα και προσέξτε,αναλόγως τί έχουν φάει εκείνες τις μέρες!

Μην ακούσω καμία έξυπνη κοπελιά να μου πεί "Μα χτές φάγαμε φασολάδα" και μου πει :"Μα έχει γεύση πιο πολύ για παστίτσιο...." για τον απλό λόγο ότι ο άνδρας ΔΕΝ είναι αγελάδα και το σημερινό σπέρμα που μπορεί να γευτήκατε έχει ηλικία 1.5-2 μήνες.
Μπορεί να παράγουμε ασυστόλως σπερματοζωάρια κάθε δευτερόλεπτο,αλλά δεν σημαίνει ότι οι αλλαγές στην γεύση είναι στιγμιαίες.
Αυτά για εμάς τους άντρες.

Όσο αφορά τις γυναίκες η κατάσταση είναι κατά πολύ πιο σύνθετη από ότι σε εμάς τους άντρες,καθώς μιλάμε για εσωτερικό όργανο και όχι εξωτερικό.Είναι κοινώς γνωστό ότι ο γυναικείος κόλπος είναι δέκα φορές περίπου περισσότερο "κατοικημένος" από μία πλούσια ποικιλία μικροβίων/μικροοργανισμών από ότι το ανδρικό "πτηνό"(:P)
Δεν είναι κακό που έχουν στήσει camping μερικά μικρόβια,καθώς είναι απαραίτητα , σε μεγάλο ποσοστό ,για την φυσιολογική ισορροπία στον κόλπο.(ένα υγιές στόμα φέρει 1εκατ. μικρόβια)

Το "πτηνό" θεωρείται από τα πιο καθαρά μέρη του ανδρικού σώματος (μην γελάτε) όταν είναι κάποιος ανάλογα καθαρός σε όλο του το σώμα.Απλά κάνουν λιγότερα μικρόβια πάρτυ εκεί επειδή τα περισσότερα προτιμούν τις σπηλιές και όχι το "φαλακρό βουνό" καθώς μπάζει πολύ κρύο :P :lol:

Πάντα εξαρτάται από την γυναίκα κατά πώς θα μυρίζουν τα κολπικά υγρά της και τι ευασθησία δείχνει για την περιποίηση της ευαίσθητης περιοχής της.
Επειδή ένα μπανάκι δεν αρκεί για καθημερινή υγιεινή,ίσως να γνωρίζετε κάτι ειδικά δοχεία καθαρισμού του γυναικείου κόλπου,με το ανάλογο σχήμα για πλήρη καθαρισμό;)
Αυτό είναι καθημερινή υγιεινή και είναι βασικό να τηρείται,ιδίως σε έντονη σεξουαλική δραστηριότητα.

Προσωπικά φίλε μου Μάριε,που είμαι σίγουρος ότι σου έχει τύχει (αλλά προετοιμάζεις τον Κρόνακο μην πέσει από τα σύννεφα) να μυρίζουν ΤΟΣΟ υπέροχα μερικές γυναίκες εκεί κάτω και να έχουν τέτοια γεύση τα υγρά που να θέλεις να το φάς στην κυριολεξία.ΟΧΙ ΜΟΝΟ τριαντάφυλλο,αλλά ΟΛΑ τα λουλούδια του κόσμου μαζεμένα σε ένα πανέμορφο διαφορετικό "λουλουδάκι"...αχ τι κάθομαι κ γράφω νυχτιάτικα ο έρμος...:redface:

Μάριε...άσε τα σάπια κατά μέρους για ταξίδια και μπούρδες και πες μου αν θα μας γνωρίσεις καμία "καυτή" ιταλίδα!!!:clapup::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
To ηξερα οτι θα τα ελεγες αναλυτικα φιλε μου covenant....
Το ηξερα!!!!:D
Οσα λες ισχυουν και τα προσυπογραφω!!!(Αφου σε πιανω βρε!!!!:clapup: )
Και οσον αφορα την τελευταια σου παραγραφο...Ω ΝΑΙ ΑΔΕΡΦΕ!!!Ω ΝΑΙ ΑΔΕΦΕ!!!!:clapup: :inlove:
Και για να απντησω εμενα μου αρεσει τα μαλα (Α ρε Κατακουζινα!) ή αλλιως παααααρα πολυ και να κανω και να μου κανουν και αποτελει για εμενα αναποσπαστο κομματι των προκαταρκτικων!
Γιατι το εχουμε πει...Sex χωρις προκαταρκτικα και χωρις ερωτο-παιχνιδια ειναι ομελετα χωρις αυγα!!!:yes: :loveangel
ΟΕΟ

P.S.-Για εσενα το ξερεις!!!Οσε θες my man!Οσες θες! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Ρε παιδιά, δεν ξέρω τι λέτε εσείς περι δέκτη αλλά εγώ προτιμώ χίλιες φορές να κάνω παρά να μου κάνουν... :confused: :redface:
Το να μου κάνουν, ίσα ίσα που όσο καλά και να το κάνει ο άλλος, δεν μου αρέσει καθόλου "εγκεφαλικά".
Θα μπορούσες να μου το εξηγήσεις σε παρακαλώ λίγο πιο εκτενώς Michelle?

To έχω μεγάλη απορία γιατί δεν σου αρέσει κάτι τέτοιο (να στο κάνουν) γιατί το ίδιο είχα πάθει και εγώ με την πρώτη μου,ενώ αυτή είχε μεγάλη εμπειρία, και ενώ ήταν πολύ θερμή γυναίκα δεν ήθελε να της το κάνω ενώ η ίδια το απολάμβανε από την πλευρά της.

Δεν μου έδωσε ποτέ μία αναλυτική απάντηση και το έχω ακόμα,τόσα χρόνια μετά,τεράστια απορία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Άρα να υποθέσω αγαπητέ μου φίλε,ότι είσαι μεγάλος οπαδός του αγαπημένου μας αριθμού...aren't you? ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Κανονικου και πλαγιου φυσικα!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Covenant:
Θα μπορούσες να μου το εξηγήσεις σε παρακαλώ λίγο πιο εκτενώς Michelle?

To έχω μεγάλη απορία γιατί δεν σου αρέσει κάτι τέτοιο (να στο κάνουν) γιατί το ίδιο είχα πάθει και εγώ με την πρώτη μου,ενώ αυτή είχε μεγάλη εμπειρία, και ενώ ήταν πολύ θερμή γυναίκα δεν ήθελε να της το κάνω ενώ η ίδια το απολάμβανε από την πλευρά της.

Δεν μου έδωσε ποτέ μία αναλυτική απάντηση και το έχω ακόμα,τόσα χρόνια μετά,τεράστια απορία!

Eχμμ, θα μιλήσω για μένα, δεν ξέρω αν αυτό ισχύει και για τη δική σου περίπτωση.
Προσωπικά, πως να το πω, δεν μου αρέσει στο σεξ να είμαι "απο πάνω", δλδ να κάνω εγώ "κουμάντο", θέλω να έχει ο άλλος το πάνω χέρι αλλιώς ξενερώνω. Με το να μου κάνουν στοματικό νιώθω να έχω εγώ το πάνω χέρι και με ξενερώνει, ενώ το αντίθετο συνάδει απόλυτα με αυτά που μου αρέσουν. :redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Eχμμ, θα μιλήσω για μένα, δεν ξέρω αν αυτό ισχύει και για τη δική σου περίπτωση.
Προσωπικά, πως να το πω, δεν μου αρέσει στο σεξ να είμαι "απο πάνω", δλδ να κάνω εγώ "κουμάντο", θέλω να έχει ο άλλος το πάνω χέρι αλλιώς ξενερώνω. Με το να μου κάνουν στοματικό νιώθω να έχω εγώ το πάνω χέρι και με ξενερώνει, ενώ το αντίθετο συνάδει απόλυτα με αυτά που μου αρέσουν. :redface::redface:
Mετά από σκέψη από την διατύπωση σου (και σε ευχαριστώ πολύ που μου το μοιράστηκες) ίσως να συνέβαινε η ίδια ακριβώς περίπτωση με σένα.
Ίσως να ήθελε να μου δώσει την μέγιστη απόλαυση η ίδια καθώς ήμουν αδαής (στην πράξη :P) και στην τελική δεν το είχα ψάξει πολύ το θέμα,καθώς μου αρκούσε να ξέρω ότι περνάει καλά και χωρίς αυτό ;)

Υ.Γ.Εν ολίγις μου δίνεις να καταλάβω ότι σου αρέσει να είσαι η "σκλάβα" :D
naughty girl ;):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Covenant:
Υ.Γ.Εν ολίγις μου δίνεις να καταλάβω ότι σου αρέσει να είσαι η "σκλάβα" :D
naughty girl ;):D

Αμαν! Μας πιάσανε! :worry::redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Michelle...μου ελυσες κι εμενα μια μεγαλη απορια...:clapup:
Χμμμμμμ.....οντως!Παιζει κι αυτη εκδοχη την οποια δεν ειχα πολυ σκεφτει...:hmm:
Εγω νομιζα οτι απλως φοβοταν μηπως "δεν ηταν αρκετα καθαρη κατω" κτλ κτλ.(Ασχετα αν ειχε πλυθει και ηταν πεντακαθαρη.Απο ψυχολογικο "κολλημα"...καταλαβαινετε ε; )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top