Δεν είναι σπαστικό....

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Τι σας την σπάει με μια κουβέντα, τώρα, μετά η οποιαδήποτε στιγμή.


......... να τρώς χθεσινό σπανακόριζο και ο διπλανός να τσακίζει σουβλάκια και να πίνει κοκα κόλα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Να ορκιστούν όλοι οι φίλοι μου τώρα και εγώ να τους κοιτάω, εξαιτίας ενός κομπλεξικού καθηγητή!!!!!:devil: :angry: :down: :wall: :rant: :mad17:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
...να έχω φτάσει ένα βήμα πριν τελειώσω τη διπλωματική και ξαφνικά να μην δουλεύει τίποτα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
να έχω πείραματική πτυχιακή που κατα 90% θα δημοσιευτεί αυτό το πείραμα και ο καθηγητής επόπτης με έχει γραμμένη ενώ άλλους τους κυνηγάνε απο πίσω οι καθηγητές οταν κάνουν πτυχιακή:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
να έχω πείραματική πτυχιακή που κατα 90% θα δημοσιευτεί αυτό το πείραμα και ο καθηγητής επόπτης με έχει γραμμένη ενώ άλλους τους κυνηγάνε απο πίσω οι καθηγητές οταν κάνουν πτυχιακή:mad:

Τελικά όταν ο άλλος έχει γεννηθεί μαλ**** είναι δύσκολο να αλλάξει. Να τον πάρω να τον αρχίσω στα σιχτίρια ρε κουνελίνο? Άντε μην τα πάρω μεσημεριάτικα με κάπιους σκατο-καθηγητές που βαριούνται να δουλέψουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
να έχω πείραματική πτυχιακή που κατα 90% θα δημοσιευτεί αυτό το πείραμα και ο καθηγητής επόπτης με έχει γραμμένη ενώ άλλους τους κυνηγάνε απο πίσω οι καθηγητές οταν κάνουν πτυχιακή:mad:


Λίγο off topic αλλά... Εμείς τον ένα καθηγητή τον κυνηγάγαμε συνεχεια (για την διπλωματική) σε σημείο που έχουμε πλέον κάνει διορθώσεις σε τρεις διαφορετικές πόλεις!!!:P Εφιάλτης πρέπει να του γίναμε..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Να δουλεύεις σαν πουσ**ς απο το πρωί, να ονειρεύεσαι την ώρα που θα σχολάσεις και ξαφνικά να σου προκύπτει δουλειά στις 4 και 20 άστο δια***:mad17::mad17::mad17::mad17::kill::kill:
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Να έχω περισσότερες γνώσεις απ τον προϊστάμενο, να κάνω όλη του δουλειά του προϊστάμενου, να βάζω υπογραφές αντ αυτού, να μιλάω με τους πελάτες του, να κλείνω τις δουλειές του, να τρέχω για όλα, να τα κάνω όλα εγώ και αυτός να παίρνει γύρω στα 1000 ευρώ παραπάνω από μένα!:angry: :angry: :rant: :mad17: :rant: :mad17: :wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
..που δεν είμαι πρωθυπουργός??:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Να έχεις γράψει ένα ολόκληρο κατεβατό σε μήνυμα για το e-steki και μολίς πατήσεις το κουμπί "Υποβολή" να σε πετάει εκτός, και να πρέπει να ξαναγράψεις το ίδιο κατεβατό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
...Να δεις ελευθερη θέση στο λεωφορείο και αφού κάτσεις να σε ενημερώσουν ότι έχει χυθεί μπύρα και για αυτο δεν καθόταν κανένας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
...Να δεις ελευθερη θέση στο λεωφορείο και αφού κάτσεις να σε ενημερώσουν ότι έχει χυθεί μπύρα και για αυτο δεν καθόταν κανένας?

μου θύμησες...


....Να είσαι σε λεωφορείο τίγκα στον κόσμο, να είναι ντάλα μεσημέρι και εσύ να είσαι όρθιος δίπλα από κάποιον που πήρε διαζύγιο με την μπανιέρα του?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billthevampire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Να θέλεις να ακούσεις μουσική και ο $#$!$%^!@#@!%!# γείτονας να έχει βάλει τέρμα σκυλάδικα. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
ε συνδέεις τον διακοσάρι τον ενισχυτή και σου λέω γω μετά... :redface: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lila

Νεοφερμένος

Η lila αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
μου τι σπαει να με ξυπναει το πρωι το τηλεφωνο 'η το κουδουνι....
'η να μου διακοπτει τον μεσιμεριανο υπνο η βουλγαρα(που εχει παρει για γυναικα του ενας παρακμιακος γειτονας)με της φωνες της επιδη η ειναι πιομενη...'η τσακονεται με τον αντρα της...'η ακομα και οι φωνες του αντρα της απο την τουαλετα,που μωλις τον εχει κλειδωσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
..... όλη την εβδομάδα να έχει super καιρό και το Σαβ/κο να χαλάει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Να έχεις ντυθεί τέλεια για το πρώτο ραντεβού και στην ώρα σου κι εκείνη την στιγμή να σου χαλάσει-σπάσει νύχι,τακούνι....ψάχνεις για ταξί και να μην βρίσκεις 'η να πιάσει μια μπόρα και να σου χαλάσει μαλλί και μακιγιάζ 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Να κατευαζεις το βιντεο μιας συναυλιας και μετα απο 5-6 ωρες αγωνιας να βγαινει ο μλκ απο τον οπιον την κατευαζεις/να παιζει ο γιος ου υπευθινου τεχνικου στην ΔΕΗ/ να κανει διακοπη η ADSL/ να τα παξει το pc σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Να περάσεις ένα απόγευμα κατεβάζοντας ένα πρόγραμμα με psdn σύνδεση και να ανακαλύψεις ότι κατέβασες την έκδοση για linux!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zxr

Νεοφερμένος

Ο zxr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Το κορνάρισμα. :mad: Πάρτε το χαμπάρι βρε σεις. Τα ηχητκά κύματα δεν μπορούν να σπρώξουν τα αυτοκίνητα για να ξεκινήσουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top