Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ναι.. .το ΝΟΥΜΕΡΟ 2 ΣΤΟ ΠΟΣΤ ΠΟΥ ΠΑΡΕ8ΕΤΕΙΣ ΤΟ ΕΙΔΕΣ Η' ΞΑΦΝΙΚΑ ΤΥΦΛΩΘΗΚΕΣ ΜΕΤΑ ΤΟ 1?

[ΚΡΟΣΣΙΑ ΛΕΜΕ!]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Τελικά Neraida για πες μας την άποψη σου για την Rez. Θεωρείς ότι είναι αθώα και εγώ ένοχος; Για να ξέρουμε δηλαδή έπειτα. ;)

Επίσης ευελπιστώ ότι κάποιος θα καταλάβει αυτά που λέω και θα ψηφίσει ανάμεσα σε Rez και Neraida για να δούμε ποιοι θα προσπαθήσουν να τις σώσουν και αν όντως η Rez δεν θα αλλάξει ψήφο :)

Οχι δεν τη θεωρω υποπτη...βεβαια μου ηρθε και ενα τρελλο σεναριο να κοντραριζεστε συνδολοφονακια, αλλα οκ εχω τρελλη φαντασια και μαλλον ειναι βλακεια....
Εσενα ομως σε θεωρω πολυ υποπτο...η ολη σταση σου, το αδικο πεσιμο πανω μου, τα σιγονταρισματα με την Ηρω κ.ο.κ εκει με οδηγουν..
Και μην ανησυχεις θα ρθει η Νιγια και θα ψηφισει σιγουρα μια απο τις δυο μας...αυτη εσενα δε θα σε ψηφισει! :)
Τωρα ο υπολοιποι τι θα κανουν ο Διας και ψυχη τους!

Και εσυ Ρες μην εχεις εμπιστοσυνη για φερ πλει σε σχεση με το Φαν...οι δολοφονοι δε ρισκαρουν να βγουν!;) Εαν ενας σε ψηφισει θα παραμεινουν ως εχουν...εγω θελω να δω το τσιρακι τι θα κανει και εαν θα γυρισει την ψηφο του...!;)
Το σιγουρο ειναι οτι οι δολοφονοι θελουν να βγαλουν ή εμενα ή την Αθηνα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Τα πήρα για άλλη μια φορά από την αρχή.... Ειδικά μετά από τα τελευταία η Ρεζ μου κάνει πιο ύποπτη από τους άλλους δύο.. Αλλάζω και ψηφίζω την Resident Evil.
Παιδιά σορρυ τρέχω και δε φτάνω με τη διπλωματική... δε βρίσκω πολύ χρόνο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Δε νομίζω Neraida, το σενάριο κατά το οποίο είσαι αθώα μια χαρά βλέπω να λειτούργησε. Τσίμπησαν αυτοί που έπρεπε να τσιμπήσουν.

Αστο Ηρω δεν πιανει το να προσπαθεις να γυρισεις εις βαρος μου και αυτο....δεν πειθεις ..και πολυ το χαιρομαι...και εαν αποδειχτεις πολιτης ειναι η πρωτη φορα που πραγματικα το χειριστηκες για μενα πολυ λαθος, κοντραριζοντας λαθος ατομα....αυτο μονο...

Ασε που σκεφτομαι οτι εσυ θα αλλαξεις την ψηφο σου και θα τη ριξεις σε μενα...βλεπεις τη Ρες τη φοβαστε περισσοτερο, διοτι εμενα ΠΟΙΟΣ θα με παρει στα σοβαρα...το βλεπω να ερχεται;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη 16 Δεκεμβρίου

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα


  1. Ηρώ >> Resident Evil
  2. Angie_Ann >> Youki
  3. Bill >> Kakerlak
  4. Bill_Slayer >> Resident Evil
  5. Corpse Bride >> fandago
  6. fandago >> Neraida
  7. jrot6 >> Resident Evil
  8. Kakerlak >> Neraida
  9. Lorelai >>
  10. Neraida >> fandago
  11. Niyia >>
  12. Phoebe >> Ηρώ
  13. pitg21 >>
  14. Resident Evil >> Kakerlak
  15. Vendetta >> Resident Evil
  16. Vkey >>
  17. xanp >> fandago
  18. Youki >> Angie_Ann
Ψήφοι
3 fandago
2 Neraida
4 Resident Evil
2 Kakerlak
1 Ηρώ
1 Angie_Ann
1 Youki



Αποχωρήσεις
1. Lorien >> ψηφοφορία #132 (κρυφή ιδιότητα)
2. V.ice >> δολοφονία #238 (κρυφή ιδιότητα)
3. doοo >> ψηφοφορία #370 (πολίτης)

4. Η νοσοκόμα έσωσε την κατάσταση #486


Απουσίες
1 Angie_Ann
1 Niyia


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Αύριο Τετάρτη 17/12 μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
bravo vendetta...ευγε...


οκ...3 στα 3 δεν το περίμενα ομολογώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Το 3 στα 3 δεν ειναι παρατραβηγμενο ομως ρε συ Αθηνα?!
Δλδ εαν το εχουν κανει, η ΣΕ θελει σκοτωμα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Αστο Ηρω δεν πιανει το να προσπαθεις να γυρισεις εις βαρος μου και αυτο....δεν πειθεις ..και πολυ το χαιρομαι...και εαν αποδειχτεις πολιτης ειναι η πρωτη φορα που πραγματικα το χειριστηκες για μενα πολυ λαθος, κοντραριζοντας λαθος ατομα....αυτο μονο...
Εις βάρος σου; Θα με τρελάνεις; Έχω γράψει εδώ και πόσα ποστ πριν ότι θα πάρω το σενάριο να σε πιστέψω και να δω που θα με πάει αυτό.. και ναι με οδήγησε στη Resident και στην xanp και συ μου λες ότι το γυρνάωεις βάρος σου;

Είμαι που φωνάζω ότι είσαι πολίτης εδώ και τόσα ποστ, έλεος ρε Neraida.
Eμένα λες ότι είμαι αλλού για αλλού, αλλά πρόσεξε γιατί εγώ ξύπνησα και την είδα αλλιώς.

Έλεγε στην προηγούμενη ψηφοφορία πως είμαστε και οι 3 αθώες το θυμάσαι; Θυμάσαι που είχα γράψει ότι το έκανε επίτηδες; Για μένα μέχρι χτες εσύ ήσουν η κακιά και η Αθηνά η καλή αλλά τακτική της ήταν να καλοπιάσει 3-4 πολίτες για να είναι με το πλευρό της.
Kαι εσύ και η Αθηνά να είστε πολίτες αποκλείεται, Κάποια από τις 2 σας εκμεταλλεύτεται την άλλη και αυτή είναι η Αθηνά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
εγώ πάντως το fair play θα το τηρήσω... Έτσι για να δουν οι πόλίτες ποιός σώζεται και ποιός όχι από τους ... εχμμμ φίλους του :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
bravo vendetta...ευγε...


οκ...3 στα 3 δεν το περίμενα ομολογώ :P

Καλά Αθηνά έλεος.. απορώ που υπάρχουν ακόμα άτομα και το σκέφτονται!

Ήταν η πρώτη φορά μετά από καιρό που έλεγα πως θα είμαι πολίτης και δε θα έχιε κανείς αμφιβολία και πως τώρα με τη νοσοκόμα θα μπορώ να μείνω και περισσότερο μέσα. Ότι θα λέγες τέτοιο πράγμα δεν το περίμενα.
Δεν έχειςτι άλλο να πεις μου φαίνεται!

Hellloooo!!

Θα αρχίσω πάλι τα δραματικά, δε γίνεται αλλιώς θα θυμηθείτε την Ηρώ που ξέρατε να πετιέται από την οθόνη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ηρω πας να με μπερδεψεις επειδη εχεις δει οτι ευκολα πιστευω καποιον?!
Μεχρι τωρα δε σε εχω ψηφισει οπως εχεις δει, αλλα οτι σε θεωρω ιδιαιτερως υποπτη ή οτι ησουν τρομερα αποπροσαναλοτισμενη το εχω πει...
Απορω ομως που ενω σου φαινεται υποπτη η συμπεριφορα της Αθηνας, του Φανταγκο σου φανταζει καθολα νορμαλ...Σορρυ αλλα ετσι ο φαν επαιζε οταν ειτε δολοφονος ειτε τσιρακι...και ειναι και απο τα ατομα που δυσκολα κανεις μπορει να εμπιστευτει στο παιχνιδι...ευκολα μπορει να πιαστει απο το ο,τιδηποτε και επειδη διαβαζει ολα τα ποστ και ιεναι και πονηρος να το γυρισει τουμπα...
Δλδ εαν εισαι πολιτης πως μπορεις να μην υποπτευεσαι καθολου εκεινον και να εισαι σιγουρη για την Αθηνα 'η/και εμενα?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Αλλάζω την ψήφο μου σε fandago.
Πλέον κύριοι ύποπτοι για μένα είναι fandago,vendetta και Ηρώ(τσιράκι πιθανότατα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
εγώ πάντως το fair play θα το τηρήσω... Έτσι για να δουν οι πόλίτες ποιός σώζεται και ποιός όχι από τους ... εχμμμ φίλους του :whistle:
Υπάρχει ακόμα χρόνος για να σωθείς, μην ανησυχείς, τα έχεις όλα κανονισμένα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ρε συ Φαν μηπως ειναι και ο Σλειερ τσιρακι, εφοσον λεει τα ιδια με την Αθηνα?!

(κριμα που εχω μαθημα και θα πρεπει να κλεισω και δε θα ειμαι μεσα να δω τι τα φτιαξετε!γκρρρρρρρρ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Σορρυ αλλα ετσι ο φαν επαιζε οταν ειτε δολοφονος ειτε τσιρακι...και ειναι και απο τα ατομα που δυσκολα κανεις μπορει να εμπιστευτει στο παιχνιδι...ευκολα μπορει να πιαστει απο το ο,τιδηποτε και επειδη διαβαζει ολα τα ποστ και ιεναι και πονηρος να το γυρισει τουμπα...
Ξέρεις που κάνεις το λάθος (εσκεμμένα μάλλον); Ότι η Αθηνά έχει κάνει πολύ πιο πετυχημένα από μένα δολοφόνα, γιατί κανείς δεν την καταλάβαινε και κανείς δεν το θυμάται κιόλας γιατί όλα γινόντουσαν αθόρυβα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Ηρώ... Τώρα που είσαι αποδεδειγμένα ωραία κοπέλα [:P] νομίζω πολλοί θα χαρούν να βγεις με sting στο Σύνταγμα!

Το πας? ΑΝ αποδειχτεί ότι ΔΕΝ είμαι δολοφόνος ΤΟΤΕ δεσμεύεσαι να βγεις με sting στο Σύνταγμα (πλάι στο χριστουγεννιάτικο δέντρο κατά προτίμηση! :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη 16 Δεκεμβρίου

Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα έντονα γράμματα


  1. Ηρώ >> Resident Evil
  2. Angie_Ann >> Youki
  3. Bill >> Kakerlak
  4. Bill_Slayer >> fandago
  5. Corpse Bride >> fandago
  6. fandago >> Neraida
  7. jrot6 >> Resident Evil
  8. Kakerlak >> Neraida
  9. Lorelai >>
  10. Neraida >> fandago
  11. Niyia >>
  12. Phoebe >> Ηρώ
  13. pitg21 >>
  14. Resident Evil >> Kakerlak
  15. Vendetta >> Resident Evil
  16. Vkey >>
  17. xanp >> fandago
  18. Youki >> Angie_Ann
Ψήφοι
4 fandago
2 Neraida
3 Resident Evil
2 Kakerlak
1 Ηρώ
1 Angie_Ann
1 Youki



Αποχωρήσεις
1. Lorien >> ψηφοφορία #132 (κρυφή ιδιότητα)
2. V.ice >> δολοφονία #238 (κρυφή ιδιότητα)
3. doοo >> ψηφοφορία #370 (πολίτης)

4. Η νοσοκόμα έσωσε την κατάσταση #486


Απουσίες
1 Angie_Ann
1 Niyia


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Αύριο Τετάρτη 17/12 μαθαίνετε την ιδιότητα του MVP.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ηρω πας να με μπερδεψεις επειδη εχεις δει οτι ευκολα πιστευω καποιον?!
Μεχρι τωρα δε σε εχω ψηφισει οπως εχεις δει, αλλα οτι σε θεωρω ιδιαιτερως υποπτη ή οτι ησουν τρομερα αποπροσαναλοτισμενη το εχω πει...
Απορω ομως που ενω σου φαινεται υποπτη η συμπεριφορα της Αθηνας, του Φανταγκο σου φανταζει καθολα νορμαλ...Σορρυ αλλα ετσι ο φαν επαιζε οταν ειτε δολοφονος ειτε τσιρακι...και ειναι και απο τα ατομα που δυσκολα κανεις μπορει να εμπιστευτει στο παιχνιδι...ευκολα μπορει να πιαστει απο το ο,τιδηποτε και επειδη διαβαζει ολα τα ποστ και ιεναι και πονηρος να το γυρισει τουμπα...
Δλδ εαν εισαι πολιτης πως μπορεις να μην υποπτευεσαι καθολου εκεινον και να εισαι σιγουρη για την Αθηνα 'η/και εμενα?!

Νeraida στο λόγο της τιμής μου δεν έχω κακό ρόλο.
Η Αθηνά κρύβεται σε όλο το παιχνίδι πίσω από ψήφους άλλων. Δε θέλει να δώσει στόχο καλοπιάνει πολίτες και δεν ψηφίζει για δολοφόνο αλλά άτομα που την κατηγορούν.
Είναι τόσο προφανές ρε πουλάκι μου!

Ο fandago από την άλλη έχει την ίδια στάση με μένα. Ξέρω τι είμαι, πως να μην τον εμπιστευτώ;
Δε φοβάται να την πέσει σε κάποιον που θεωρεί δολοφόνο και όλα όσα λέει βασίζονται στη λογική. Στο προηγούμενο παιχνίδι ήταν σενάρια επιστημονικής φαντασίας ό,τι έλεγε. Μέσα να ήσουν δε θα τον πίστευες..

Μα τι ακούω από την αρχή από συγκεκριμένα άτομα.. ότι είμαστε πάλι οι ίδιοι δολοφόνοι, μα αν έχετε τον θεό σας τι άλλο θα ακούσω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ξέρεις που κάνεις το λάθος (εσκεμμένα μάλλον); Ότι η Αθηνά έχει κάνει πολύ πιο πετυχημένα από μένα δολοφόνα, γιατί κανείς δεν την καταλάβαινε και κανείς δεν το θυμάται κιόλας γιατί όλα γινόντουσαν αθόρυβα. :)

Ασε τα εσκεμμενα....δεν παιζουν...
Λεπον..ξερω οτι η Αθηνα ειναι ισως η καλυτερη παιχτρια παζι με τον φαντασμενο, ειδικα οταν εχουν κακο ρολο, διοτι ακριβως παιζουν το ιδιο και δυσκολα ψυχολογουνται...
Αλλα εσυ και η Ηρω κανατε τοσα στις προηγουμενες σελιδες, που ενω καποιες στιγμες την υποπτευομουν την Αθηνα, την αθωωσατε στα ματια μου...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ηρώ... Τώρα που είσαι αποδεδειγμένα ωραία κοπέλα [:P] νομίζω πολλοί θα χαρούν να βγεις με sting στο Σύνταγμα!

Το πας? ΑΝ αποδειχτεί ότι ΔΕΝ είμαι δολοφόνος ΤΟΤΕ δεσμεύεσαι να βγεις με sting στο Σύνταγμα (πλάι στο χριστουγεννιάτικο δέντρο κατά προτίμηση! :P)

Τότε το είχα κάνει για τον Θοδωρή. Και τώρα πάλι για κείνον θα θυσιαστώ.:P
Αν λοιπόν είναι ο Θοδωρής δολοφόνος τότε εγώ θα βγω ναι με string στο Σύνταγμα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top