Τι σας κάνει να δείτε κάποιον/α ερωτικά;

Τι πρέπει να έχει κάποιος οπωσδήποτε για να τον/την θεωρείτε sexy;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 317)
  • Πολύ καλή εξωτερική εμφάνιση

    Ψήφοι: 94 29.7%
  • Προκλητική εμφάνιση

    Ψήφοι: 21 6.6%
  • Δυναμισμός/Αυτοπεποίθηση

    Ψήφοι: 115 36.3%
  • Γλυκύτητα/Ευγένεια

    Ψήφοι: 163 51.4%
  • Ρομαντισμός

    Ψήφοι: 82 25.9%
  • Χιούμορ

    Ψήφοι: 156 49.2%
  • Εξυπνάδα

    Ψήφοι: 161 50.8%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 4 1.3%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 2 0.6%

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Τι πρέπει να έχει κάποιος για να τον επιλέξετε σαν σύντροφο και να σας κάνει "κλικ"? :inlove:
Δεν αναφέρομιαι μόνο σε εμφάνιση αλλά σε οτιδήποτε πρεπει να διαθέτει καποιος για νας κανει να ενδιαφερθείτε ερωτικά γι'αυτον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
ενοείς τι είναι αυτό που προσέχεις οταν βλέπεις πρώτη φορά κάποιο άτομο ή ποιά είναι τα χαρακτηριστικά που πρέπει να έχει κάποια για να μπορω να την φανταστώ ώς ταίρι μου ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes :
ενοείς τι είναι αυτό που προσέχεις οταν βλέπεις πρώτη φορά κάποιο άτομο ή ποιά είναι τα χαρακτηριστικά που πρέπει να έχει κάποια για να μπορω να την φανταστώ ώς ταίρι μου ?

Και τα 2!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
χμμ εγώ θέλω 4 πραγματάκια: τρυφερή, γλυκεία , αθώα , ρομαντική τα άλλα για έμενα δεν παίζουν τοσο καθοριστικό ρόλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,499 μηνύματα.
Ειλικρίνεια και πάλι ειλικρίνεια! Επίσης καλό χαρακτήρα να χει και να έχει σοβαρές προοπτικές για τη σχέση κι οχι να σε παίξει μπαλάκι :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Ειλικρίνα και γλυκύτητα πάνω απ' όλα. Μετά εξυπνάδα και αφοσίωση :inlove:

//edit: εννοείται πως δεν είναι στανταρ... Αλλά ο τωρινός μου έρωτας εκεί υπάγεται :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Εγώ πάντως δεν ξέρω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Εγώ επειδή ποτέ δεν έδινα σημασία κοίταγα κυρίως εμφάνιση :whistle:
το 70% αυτών που λένε οτι δεν δίνουν σημασία στην εμφάνιση είναι... :rolleyes: :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Κοίτα. Εννοείται πως μια κάποια εμφάνιση τη θεωρούμε δεδομένη (εγώ τουλάχιστον) 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tReLoPeDo!!!

Νεοφερμένος

Ο tReLoPeDo!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Το σύνολο of cource!!!
* :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,499 μηνύματα.
ifrit[ ]
το 70% αυτών που λένε οτι δεν δίνουν σημασία στην εμφάνιση είναι... :rolleyes: :bleh:

....απλά υποκριτές τους χαρακτηρίζω εγω :devil: Όλοι και όλες κοιτάνε εμφάνιση :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
ifrit[ ]
Εγώ επειδή ποτέ δεν έδινα σημασία κοίταγα κυρίως εμφάνιση :whistle:
το 70% αυτών που λένε οτι δεν δίνουν σημασία στην εμφάνιση είναι... :rolleyes: :bleh:

Σύμφωνοι, κανεις δεν μπορεί να μην κοιτάει εμφάνιση αλλά λίγοι κοιτάνε μόνο αυτό! Πώς θα κάνεις σχέση με κάποιον αν σου τη σπάει ο χαρακτήρας του? Αν ειναι ανειλικρινής? Αν ειναι χαζός? Δεν ειναι μόνο σεξ, φιλιά κλπ οι σχέσεις. Σε μια σωστή σχέση πρεπει ο άλλος εκτος απο ερωτικός σου συντροφος να ειναι ταυτόχρονα και φίλος σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Σίγουρα η εμφάνιση παίζει το ρόλο της στην πρώτη εντύπωση που θα σου σχηματιστεί! Μ'αρέσει να παρατυρώ το βλέμα της, το πώς φέρετε στο χώρο και το πώς μιλάει! Θα ήθελα να ειναι θηλυκό! γυναίκα!!! και οταν έχει κάποιο πρόβλημα να το λέει (...ο καμμένος μιλάει τωρα...) ααα και φυσικά κατανόηση! Δεν γίνετε αγάπη μου ότι αρέσει σε εμένα να αρέσει και σε εσένα. Και για ότι αρέσει σε εμένα και όχι σε εσένα δεν συμαίνει οτι επειδή σπαταλάω κάποιες ώρες εκεί δεν σε αγαπάω!!! (... ξανά ο καμμένος μιλάει... ) Τελικά είναι θέμα καθαρά τύχης και χειμίας φίλοι μου!!! έκανες το mix... άν είσαι τυχερός και δεν κάνει μπάμ, είμαστε καλά! άν όχι... άντε γειά!!! (...και ξανά ο καμμένος μίλησε...) :wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gothics

Νεοφερμένος

Ο gothics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Η καρδιά και η ψυχή του. Τι άλλο; Όλα τα υπόλοιπα είναι απλά προσωρινά. Μόνο η καρδιά ενός ανθρώπου με απασχολεί. Τι σκέφτεται, τι νιώθει, πως αντιδρά, ποιον αγαπά και γιατί, τι ονειρεύεται... αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

gianakin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Σε πρωτη ματια,δηλαδη σε θεμα εμφανισης,να ειναι μη-χοντρη( ;)) και να εχει ωραιο προσωπο.
Σε θεμα χαρακτηρα τωρα,οπωσδηποτε χιουμορ(κ πολυ μαλιστα),να εχει αποψη(δηλαδη να ειναι ενεργη σε μια συζητηση) και να ειναι σπιρτο(αν καταλαβαινετε τι εννοω,αν οχι,πειτε μου και εξηγουμαι).Τωρα γλυκυτητες κτλ,δεν τα πολυχρειαζομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tReLoPeDo!!!

Νεοφερμένος

Ο tReLoPeDo!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Ε, πρέπει να είναι και λίγο "γούτσου-γούτσου" η κοπελιά :inlove:!!!

:bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

gianakin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Μπα,αν ανοιξει ποτε thread "Τι ΔΕΝ σας αρεσει στον αλλον" θα εβαζα το γουτσου γουτσου.Δεν ειπα να ειναι σοβαροφανης ή καρριεριστα,αλλα το πολυ ναζι και η υπερβολικη θηλυκοτητα(κ τωραπ ου το σκεφτομαι κ το λιγο γουτσου γουτσου,αν το καταλαβα ωστα) με εκνευριζουν αφανταστα σε μια κοπελα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Σύμφωνοι, κανεις δεν μπορεί να μην κοιτάει εμφάνιση αλλά λίγοι κοιτάνε μόνο αυτό! Πώς θα κάνεις σχέση με κάποιον αν σου τη σπάει ο χαρακτήρας του? Αν ειναι ανειλικρινής? Αν ειναι χαζός? Δεν ειναι μόνο σεξ, φιλιά κλπ οι σχέσεις. Σε μια σωστή σχέση πρεπει ο άλλος εκτος απο ερωτικός σου συντροφος να ειναι ταυτόχρονα και φίλος σου...

[font=Verdana]Πιστεύω οτι υπάρχουν άτομα και γνωρίζω τετοιου είδους άτομα τα οποία τους ενδιαφέρει μόνο η εμφάνιση.
Αυτό γίνεται διότι τους αρέσει να επιδεικνύονται στους υπόλοιπους φίλους και γνωστούς πως έριξαν την καλύτερη.
Εννοείται πως τέτοια άτομα δεν μπορείς να τα πάρεις σοβαρά.
[/font]


σε μία σχέση με ενδιαφέρει να υπάρχει ειλικρίνεια
εμπιστοσύνη.
Να νιώθω ασφάλεια μαζί του,να ξέρω πως θα είναι δίπλα μου και στα δύσκολα να με βοηθήσει και δεν θα την κοπανίσει :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Porcelain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 173 μηνύματα.
I like boobies.. *giggle* :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angel236

Νεοφερμένος

Ο Angel236 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
τον εχω βρει γι'αυτο κι εχω καιρο να κανω στον εαυτο μου αυτη την ερωτηση!!
:thumbsup: :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top