Ποιους θεωρείτε ταλαντούχους ηθοποιούς;

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
johnny depp ΔΑ-ΓΚΩ-ΤΟ!!!!

Ως εδώ θα συμφωνήσω! Τρομερός ηθοποιός... Από τους αγαπημένους μου. Ο άνθρωπος είναι τρομερό ταλέντο. Μπορεί να παίξει κάθε ρόλο και να γίνει πραγματικά αγνώριστος ανάλογα με το σενάριο. Σκεφτείτε τον ως ψαλιδοχέρη, ως συγγραφέα στο secret window, ως πειρατή Sparrow, ως ιδιοκτήτη του σοκολατοεργοστασίου στο Charlie and the Chocolate Factory αλλά και ως sir Barrie στο Finding Neverland! :clapup:

Αλλά θα συμφωνήσω σχεδόν με όλα τα ονόματα που αναφέρθηκαν σε ξένους...

Από Έλληνες μου αρέσει ο Μπέζος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Από έλληνες η Λυδία Κονιόρδου.
Και από ξένους ο Σον Κόνερι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Απο την παλιά γενιά μου αρέσουν πάρα πολλοί Έλληνες αλλά και ξένοι χρειάζομαι σελίδες να σου γράφω και σίγουρα θα ξεχάσω κάποιον.Απο τη νέα φουρνιά ξεχωρίζω την Π.Τρικαλιώτη την οποία έχω δει και στο θέατρο και είναι συγκλονιστική!

Η Τρικαλιωτη δεν επαιζε στην Αντιγονη πριν 4 χρονια νομιζω? Μου ειχε φανει αθλια... (γενικα η παρασταση επασχε:whistle:)

Και για να απαντησω και στο θεμα, συμφωνω για τον Depp, ειναι απιστευτος! Ο Tom Hanks ενω γενικα μου αρεσει πολυ, με απογοητευσε πολυ στο Da Vinci Code!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Aπο ξενους ηθοποιους Johnny Depp.
Μοναδικος για εμενα.Τρομερα "πλαστικος" στους ρολους που μπορει να υποδηθει ειτε προκειτε για το σκληρο κι ατιθασο παιδι του "21 Jump Street", ειτε για τον ντεντεκτιβ που ηταν μεσα στη "μασουρα" στο from Hell,ειτε για τον psycho με την διχασμενη προσωπικοτητα στο Secret window,ειτε σαν ενας φευγατος πειρατης, ειτε σαν ενα φοβισμενο πλασμα στο Edward Scissorhands .
Ειδικα η ερμηνεια του στο τελευταιο ηταν απο τις καλυτερες που εχω δει ποτε σε ταινια!;)



Απο Ελληνες τρομερος ηθοποιος ο οποιος εχει αφησει το στιγμα του ειναι ο Μπεζος.Τρομερος ειδικα σε κωμικους ρολους απο τοτε που ηταν στου απαραδεκτους.Αλλα και σε θεατρο που το ειχα δει ηταν απιστευτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Sean Penn
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
Για τον johny depp πιστευω οτι επαιξε φοβερα οπως λεει και ο exposed στην 9η πυλη αλλα και στον ψαλιδοχερη.επισης μου αρεσει και στους πειρατες.κλασσικα μου αρεσει ο robert de niro αν και πιστευω οτι δεν εχει γκαμα και οτι παιζει τον εαυτο του(εννοωντας το στυλακι που εχει και στη ζωη του το βγαζει).τον γουσταρω να τον βλεπω απλα.ο al pacino ο οποιος ειναι της ιδιας σχολης επισης μου αρεσει πολυ(ειδικα στον δικηγορο ηταν απιστευτος και στο αρωμα γυναικας)..το μαφιοζικο δεν του παει τοσο κατα τη γνωμη μου.γενικα βγαζει ευαισθησια και μου αρεσει.μου αρεσε ο ματ ντιλον στην ''παρακμη'' επαιξε φοβερα τον καμμενο:D.αλλα προσωπικα και επειδη μου θυμιζει εμενα και τον νιωθω τον τυπο ,θα ψηφισω ως favorite τον kevin costner.απο γυναικες απλα θαυμαζω την cathrin zeta jones:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Πολλοί ηθοποιοί μου αρέσουν. Αλλά έχω πόρωση με τη Natalie Portman. Αν και νέα παίζει απίστευτα και συχνά σε πολύ ψαγμένες ταινίες. Κυριώς τα "Closer" και "Garden State" με έχουν σφραγίσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Ιωάννα Παππά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Edward Nortoooon!!!! :inlove: :clapping: :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
ζατι καλε???

μηπως την ξανθια ναρα που επαιζε στις βιντεοταινιες τη λεγανε χριστινα παπα?:worry: μαλλον τα μπερδεψα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
καλε ελεος, οχι τη χριστινα παππα!!!
η ιωαννα παππα ειναι αυτη που επαιζε περσι με τον παπακαλιατη, η στη 10η εντολη, η στο φευγα... καστανα μαλλακια, ματακια, κουκλιτσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristinaki

Δραστήριο μέλος

Η xristinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Παιδαγωγός. Έχει γράψει 709 μηνύματα.
Δπο ξενους ο depp σε όλες του τις ταινιες.Παρόλο που είναι 40 κατι βγαζει μια παιδικότητα κι ευαισθησια.Η Sarliz theron ειδικα στο monster που επαιζε κι πολυ δυσκολο ρολο ηταν φανταστικη ,είναι κι κουκλα.Επισης μου αρεσε κι ο brad pit στο συνεντευξη με εναν βρικολακα.Απο Ελληνες μου αρεσουν η Καραμπετη κι η συζυγος του Παπακωνσταντινου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
αχ καλε την uma therman ξεχασα!!!!!! :thumbsup: :bounce: :bounce: :bounce:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
My Respects
ED O'NEILL
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smart

Πολύ δραστήριο μέλος

Η smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,139 μηνύματα.
Johnny Depp φυσικά!(και κούκλος και ταλαντούχος!)
Ακόμα: Tom Welling,Daniel Radcliffe,Kevin Bacon...
Από γυναίκες τη Charlize Theron ειδικά στις τανίες Trapped κ Sweet November!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Johnny Depp,Nicolas Cage,Uma Therman,Harisson Ford και πολλούς άλλους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Edward Nortoooon!!!! :inlove: :clapping: :inlove:

:redface: Ο καλύτερος ηθοποιός της γενιάς του, με διαφορά, κατά τη γνώμη μου
Αχ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazy lover

Δραστήριο μέλος

Η crazy lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 521 μηνύματα.
Ρένος Χαραλαμπιδης,Κevin Bacon,johnny Depp κ Κατια Δανδουλακη(την έχω δει στο θέατρο κ ήταν πολύ καλή)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top