Ας γίνουμε οι ίδιοι μικροί καλλιτέχνες...

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Εχουμε καλλιτεχνες πραγματικούς στη σελιδα...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Veni.....
ζωγραφιζεις παρα πολυ ωραια....

παρα πολυ ωραια.....

Μπραβο Βενι!!! ♥♥♥

Αν γνωριζομασταν απο κοντα, θα σου ζητουσα ενα μικρο πινακακι να το διακοσμησω...
Εχω απο ανθρωπους μου που ζωγραφιζουν... οπως και παιδικες ζωγραφιες απο παιδια...
Αυτα ειναι κειμηλια...

με την πρώτη ευκαιρία που θα έχω εμπνευση θα σου ζωγραφίσω κάτι και θα στο στείλω με e mail ............. πες μου απλώς τι θα ήθελες ως ζωγραφιά........ή με courier:P:P..... σε ευχαρστώ για τα καλά σου λόγια.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Με κουριερ θελω για να ειναι σε καμβα κι οχι απλως μια φωτογραφια.
Χμμμμ ο,τι θελεις φτιαξε μου! Αρκει να χει ονομα κι αφιερωση απο πισω η απο κατω.:):)
Την ωρα που θα ζωγραφιζεις... να σκεφτεσαι e-steki, veni, mind.. κοσμο... κι οποια χρωματα σου ερθουν αυτοσχεδιασε...
Θα μπορω ετσι...ναχω και κατι χειροπιαστο σαν αναμνηση... κι απο τη διαμονη μου εδω...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
αφιερωμένο σε mindcircus.... έτσι στα πρόχειρα το έφτιαξα χι χι χι
steki.jpg

οκ κούκλα mindcircus όταν το ετοιμάσω θα σε ενημερώσω να το παραλάβεις.. κάτι με ήλιο πεταλούδες και ανθρώπους σκέφτομαι......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
δοκιμή στα σχήματα και τα χρώματα
με κηρομπογιά
σάρωση0004.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
View attachment 33670
DSC00006.jpg

mindcircus..... κου κου!!!!!!!!!!!!!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
2 από τα έργα μου , ελπίζω να σας άρεσαν :redface::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • DSC01326.JPG
    DSC01326.JPG
    1.1 MB · Εμφανίσεις: 186
  • DSC01328.JPG
    DSC01328.JPG
    1.1 MB · Εμφανίσεις: 200

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Βρε συ, ξαναβγάλε φωτογραφίες μέρα και σε εξωτερικό χώρο. Αδικείται το έργο σου από τις φλασιές. :/:

Υπάρχουν κανόνες για σωστές αντιγραφές, αλλά επειδή συνήθως δεν υπάρχει ο κατάλληλος εξοπλισμός, το φως του ήλιου είναι η καλύτερη εναλλακτική λύση.

Μπορείς να πάρεις μερικά tips από τον κυριούλη εδώ:


Ή αν μπορείς να βρεις δύο προβολείς, δες κι εδώ:
https://mgreerphoto.blogspot.com/2008/06/how-to-photograph-artwork.html



Το έργο σου είναι πολύ όμορφο!
Μπράβο Veni που μας ξεσηκώνεις να καλλιτεχνίζουμε! :clapup:

Νεφέλη το ίδιο ισχύει και για τα δικά σου!
Το καράβι σου είναι εξαιρετικό!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
σάρωση0009.jpg

παιδικές απόπειρες σχεδίασης προσώπου με βάση τις ευθείες και τα σχήματα κύκλο, τρίγωνα, τετράγωνα........;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr Positive

Δραστήριο μέλος

Ο Mr Positive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
Καλά, της καθημερινότητας αν συλλέξω μόνο, θα γεμίσω μια λίστα μέχρι το πάτωμα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
περιμένουμε να τα δούμε......;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
zografiki.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
21092008118.jpg

21092008107.jpg

υποτυπώδης σκηνογραφία
για ένα παιδικό θεατρικό σκετσάκι,
σχετικά με την παράδοση του τόπου μας όταν ήμουν φοιτητριούλα....:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
εγώ έχω ένα αεροπλάνο ξύλινο..., αλλά λείπει το πίσω φτερό....
μάλλον το πέταξαν καταλάθος οι δικοί μου με κάτι σκουπίδια....
το είχα φτιάξει πριν 10+χρόνια, όταν ήμουν στην τεχνολογική....
αν ενδιαφέρεται κανείς, κάνει συλλογή, να του το δώσω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
περιμένουμε να το δούμε σε φωτογραφία.....χωρίς τη λέξη αβάδιστα μπροστά.... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
θα προσπαθήσω να το κάνω....
αφού με προτρέπεις.... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.



Η 1η μ' αρέσει πολύ.:redface:
Η 2η είναι κάπως άθλια, ειδικά τα μάτια, αλλά δεν βαριέσαι.:pfff:



SORRY για το μέγεθος.
/me arxisti.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
μπράβο ...τα μάτια είναι πολύ ωραία!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Όχι ρε τα μάτια είνια fail. :/:
Πολύ πρόχειρα.

Άλλα ευχαριστώ.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top