Ας γίνουμε οι ίδιοι μικροί καλλιτέχνες...

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 480 μηνύματα.

mel999

Δραστήριο μέλος

Η Τζάνα η Μελι(τζά)να αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 556 μηνύματα.
Οι δυο πρώτοι πίνακες με λαδί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • P190411_14.19.jpg
    P190411_14.19.jpg
    237.9 KB · Εμφανίσεις: 142
  • P190411_14.20_[02].jpg
    P190411_14.20_[02].jpg
    233.5 KB · Εμφανίσεις: 154

mel999

Δραστήριο μέλος

Η Τζάνα η Μελι(τζά)να αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 556 μηνύματα.
Ρε παιδιά κρίμα είναι να ξεχαστεί το θέμα..:redface: ο πίνακας που μόλις τελείωσα :D και θα θελα να ακούσω σχόλια και παρατηρήσεις:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Φωτογραφία092 (800x600).jpg
    Φωτογραφία092 (800x600).jpg
    323.2 KB · Εμφανίσεις: 175

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
εξαιρετικα..:D
καποτε ειχα ζωγραφισει και εγω,αλλα τα εχω παρατησει..

ο τελευταιος με τι το εφτιαξες?

εχεις κανει κατι πιο βουνισιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mel999

Δραστήριο μέλος

Η Τζάνα η Μελι(τζά)να αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 556 μηνύματα.
εξαιρετικα..:D
καποτε ειχα ζωγραφισει και εγω,αλλα τα εχω παρατησει..

ο τελευταιος με τι το εφτιαξες?

εχεις κανει κατι πιο βουνισιο?

Ευχαριστώ!:D:redface: και ο τελευταίος με λάδι είναι (να σου πω ένα μυστικό?:redface: εκείνος με το άλογο δεν είναι μόνο με λάδι.. έχει και σπρέι:P) όταν λες βουνίσιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ

Νεοφερμένος

Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Ψηφιδωτό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • P1010081.JPG
    P1010081.JPG
    996.8 KB · Εμφανίσεις: 138
  • P1010084.JPG
    P1010084.JPG
    902.9 KB · Εμφανίσεις: 131

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
όταν λες βουνίσιο?
με πιο εντονα κοντα τα βουνα..

οχι με τοσο σπιτι μπροστα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mel999

Δραστήριο μέλος

Η Τζάνα η Μελι(τζά)να αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 556 μηνύματα.
με πιο εντονα κοντα τα βουνα..

οχι με τοσο σπιτι μπροστα.

Μπα... ότι βουνά έχω κάνει έχουν έντονα τα σπίτια μπροστά ( το συγκεκριμένο είναι κάστρο... της chillon :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
και εγω ειχα κολλημα με τα βουνα..

όλο αγροτοσπιτα σπιτια ,με βουνα απο πισω και κανα δενδρο πλαι εκανα..:D

και τον ηλιο παντα να βγαινει πορτοκαλής μεσ απο το βουνο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Veni, σου προτείνω να κάνεις τις φωτογραφίες Α/Μ.

Edit: (Να με συμπαθάς, δεν άντεξα :redface: Νομίζω αναδεικνύονται καλύτερα έτσι! :thumbup:)

VeniVidiVici-1.jpgVeniVidiVici-2.jpg

https://www.e-steki.gr/attachment.php?attachmentid=38840&d=1309333120
https://www.e-steki.gr/attachment.php?attachmentid=38841&d=1309333120
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Έφτιαξα αυτές τις ζωγραφιές το 1995, όταν ακόμη δεν είχα ούτε internet, ούτε photoshop, (ούτε καν τηλεόραση για μια μικρή ονειρεμένη περίοδο :inlove:) για ένα παραμύθι που είχε γράψει ο τότε σύζυγός μου. Ήμουν έγκυος στην κόρη μου. Όχι πως σας ενδιαφέρει, αλλά για μένα έχουν συνδεθεί τα δύο γεγονότα. :P

Story-I--5.jpgStory I -7.jpgStory-II--1.jpg

https://www.e-steki.gr/attachment.php?attachmentid=38844&d=1309333559
https://www.e-steki.gr/attachment.php?attachmentid=38842&d=1309333559
https://www.e-steki.gr/attachment.php?attachmentid=38843&d=1309333559
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Independent

Νεοφερμένος

Ο Θωμάς Σπιτιέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Έχω και εγώ κάτι αλλά θα το στείλω αύριο το πρωί που θα έχω και περισσότερο χρόνο :) Αναμένετε λάδι σε καμβά :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Έφτιαξα αυτές τις ζωγραφιές το 1995, όταν ακόμη δεν είχα ούτε internet, ούτε photoshop, (ούτε καν τηλεόραση για μια μικρή ονειρεμένη περίοδο :inlove:) για ένα παραμύθι που είχε γράψει ο τότε σύζυγός μου. Ήμουν έγκυος στην κόρη μου. Όχι πως σας ενδιαφέρει, αλλά για μένα έχουν συνδεθεί τα δύο γεγονότα. :P

View attachment 38842View attachment 38843View attachment 38844

https://www.e-steki.gr/attachment.php?attachmentid=38844&d=1309333559
https://www.e-steki.gr/attachment.php?attachmentid=38842&d=1309333559
https://www.e-steki.gr/attachment.php?attachmentid=38843&d=1309333559
Γ Α Μ Α Τ Ο ΤΑ Τ Ε Σ. :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Γ Α Μ Α Τ Ο ΤΑ Τ Ε Σ. :clapup::clapup::clapup:
Αλήθεια σ' αρέσουν! :worry: Ευχαριστώ! :redface: Αφού είναι έτσι, θα σας βάλω κι άλλες. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pennylane

Τιμώμενο Μέλος

Η Σταυρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Ντάξει, δεν είναι τέλειο, αλλά κάπου το είδα, μου άρεσε και είπα να δοκιμάσω να το σχεδιάσω!:P


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Είχα ένα άχρηστο τζην παντελόνι και σκέφτηκα πριν το πετάξω να δω τι θα μπορούσα να το κάνω.
Βρήκα λοιπόν αυτό:



laptop δεν χωράει μέσα, αλλά είναι μια συμπαθητική τζην τσάντα.

Να και η δική μου:
View attachment 34475
Ενδέχεται να αντικαταστήσω το μαντίλι και μάλλον θα βρω τρόπο να αφαιρέσω τα κρόσσια, διότι δεν μου πολυαρέσουν.
Την έκανα. :D
Τη διακόσμησα και με χάντρες, χα!
Δε μπορώ όμως να ταιριάσω το φουλάρι. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pennylane

Τιμώμενο Μέλος

Η Σταυρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 396 μηνύματα.




:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Την έκανα. :D
Τη διακόσμησα και με χάντρες, χα!
Δε μπορώ όμως να ταιριάσω το φουλάρι. :/:
Ε κι εγώ το φουλάρι το αλλάζω. Δοκίμασε και με ζώνη. :D
Μπορώ να πω πως είναι πολύ εύχρηστη πάντως! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top