Ας γίνουμε οι ίδιοι μικροί καλλιτέχνες...

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ε κι εγώ το φουλάρι το αλλάζω. Δοκίμασε και με ζώνη. :D
Μπορώ να πω πως είναι πολύ εύχρηστη πάντως! ;)
Tης έβαλα και χριτσ-χρατσς για να κλείνει και τα ''χερουλάκια'' (εχμ, δε μου έρχεται η λέξη τώρα :P) είναι με γαζί άρα δεν έχει τα κορδονάκια εκείνα.

(λολ, αν έβγαλες άκρη πες μου:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Tης έβαλα και χριτσ-χρατσς για να κλείνει και τα ''χερουλάκια'' (εχμ, δε μου έρχεται η λέξη τώρα :P) είναι με γαζί άρα δεν έχει τα κορδονάκια εκείνα.

(λολ, αν έβγαλες άκρη πες μου:P)

Έβγαλα! :) Πολύ καλή ιδέα το σκριτς-σκρατς. Εγώ έβαλα φερμουάρ αλλά αναγκάστηκα να την πάω στην μοδίστρα της γειτονιάς μας επειδή δεν έχω μηχανή. Τα γαζιά πώς τα έκανες; Αν μπορείς ανέβασε φώτο κάποια στιγμή. :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Μπράβοοο!!! :clapup: Πάααρα πολύ ωραία. :inlove: Οι χάντρες είναι ΤΕΛΕΙΕΣ!!!! ...και το μαντίλι ταιριάζει αρκετά!
Μπράβο και πάλι μπράβο! :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Οι χάνδρες είναι από Σλοβακία και κάποιες χειροποίητες με fimo (παρδαλές, κλειδί του σολ, πεταλούδα[πίσω])
Χαίρομαι που σου άρεσε γιατί νόμιζα ότι βγήκε λίιιιιγο μπεμπέ. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
By Maria-Emma K.
"Και το ημιτελες εχει τη χαρη του..."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • SNC03741.jpg
    SNC03741.jpg
    331.4 KB · Εμφανίσεις: 236

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Veni, σου προτείνω να κάνεις τις φωτογραφίες Α/Μ.

Edit: (Να με συμπαθάς, δεν άντεξα :redface: Νομίζω αναδεικνύονται καλύτερα έτσι! :thumbup:)

View attachment 38840View attachment 38841

https://www.e-steki.gr/attachment.php?attachmentid=38840&d=1309333120
https://www.e-steki.gr/attachment.php?attachmentid=38841&d=1309333120

Η μοναδικη ομορφια του ασπρομαυρου... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Είχα ένα άχρηστο τζην παντελόνι και σκέφτηκα πριν το πετάξω να δω τι θα μπορούσα να το κάνω.
Βρήκα λοιπόν αυτό:
Πω πω τέλειο αλλά για μένα δεν θα γινόταν :( το καταραμένο τζην τρύπησε σε ...καίριο σημείο :mad:



υγ. πεννηλέην, πόσο χρονών είναι το παιδάκι σου; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
υπεροχα τα σχεδια σας, πραγματικα ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.


Από διαγώνισμα!!!:P:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Είμαι και εγώ μια μικρή καλλιτέχνιδα!! :redface:
View attachment 43568
View attachment 43569
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mel999

Δραστήριο μέλος

Η Τζάνα η Μελι(τζά)να αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 556 μηνύματα.
Χάλια φωτογραφία αλλά τέλος πάντων:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Φωτογραφία091.jpg
    Φωτογραφία091.jpg
    105.8 KB · Εμφανίσεις: 169

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.

Yπερβολικά ωραίo και όμορφο...σε αυτό το σημείο που ήρθαμε δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο απο το να αναγνωρίσω το ταλέντο σου Μελιτζάνα.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mel999

Δραστήριο μέλος

Η Τζάνα η Μελι(τζά)να αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 556 μηνύματα.

Yπερβολικά ωραίo και όμορφο...σε αυτό το σημείο που ήρθαμε δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο απο το να αναγνωρίσω το ταλέντο σου Μελιτζάνα.. :D

Άντε καλέ με κάνεις και κοκκινίζω:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Φωτογραφία070.jpg
    Φωτογραφία070.jpg
    3 MB · Εμφανίσεις: 171

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Βρήκα φωτος από 2 σκίτσα μου. Το ένα δεν το έχω τελειώσει (ακόμα :P)


Το πρώτο με μολύβι το δεύτερο με κάρβουνο. Not my best.


Edit: Και ο χάρτης της Azeroth που είχα φτιάξει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leuki kataigida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 368 μηνύματα.
Vampi..βασικά ουαου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τίτης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
Βρήκα φωτος από 2 σκίτσα μου. Το ένα δεν το έχω τελειώσει (ακόμα :P)


Το πρώτο με μολύβι το δεύτερο με κάρβουνο. Not my best.


Edit: Και ο χάρτης της Azeroth που είχα φτιάξει

Τι λες ρε θηρίο? :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sunday(atlie)

Νεοφερμένος

Η sunday(atlie) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Αν και πέρασε καιρός που το έχω κάνει. :happy::happy: Την φώτισα κιόλας την drawing. ( καλά λίγο χάλια βγήκε. αλλά ανυγαυ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • SL371470tik.jpg
    SL371470tik.jpg
    2.1 MB · Εμφανίσεις: 222

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.


Here you go. Μόλις τον τελείωσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top