Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 353 μηνύματα.
Για κλάσμα: frac{αριθμητής}{παρονομαστής}

(πχ: frac{1+x}{2} -> )

Για ρίζα: sqrt{x} ->

Τα συνδυάζεις και βγάζεις αυτό που θέλεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Πως μπορω να διαγραψω τα θεματα που παρακολουθω,τα οποια ειναι παλιά?
Να μην σου έρχονται e-mail δηλαδή??
άμα είναι αυτό τότε εκεί που σου έρχονται κάτω κάτω λέει πληροφορίες για την ακύρωση παρακολούθησης. Από εκεί πας και ακυρώνεις. Εγώ πάντως έχω μαζέψει 1000κάτι μνμτα και βαριέμαι να τα διαγράψω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,848 μηνύματα.
Να μην σου έρχονται e-mail δηλαδή??
άμα είναι αυτό τότε εκεί που σου έρχονται κάτω κάτω λέει πληροφορίες για την ακύρωση παρακολούθησης. Από εκεί πας και ακυρώνεις. Εγώ πάντως έχω μαζέψει 1000κάτι μνμτα και βαριέμαι να τα διαγράψω:P
https://ischool.e-steki.gr/showpost.php?p=1194881&postcount=50 :)



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
άντε να δούμε:D
Ευχαριστώ πολύ πάντως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgasf

Νεοφερμένος

Η Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλησπέρα!!!
είμαι νέο μέλος στο site σας και έχω χάσει λίγο την μπάλα:worry:
υπάρχει κάποιο ποστ που να συστηθώ και έγω ως νέο μέλος?:hmm:
φιλάκια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Καλησπέρα!!!
είμαι νέο μέλος στο site σας και έχω χάσει λίγο την μπάλα:worry:
υπάρχει κάποιο ποστ που να συστηθώ και έγω ως νέο μέλος?:hmm:
φιλάκια:)

ναι!!!!

πάτα εδώ

κερνάμε και μπισκοτάκια απο κεί! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μπαμπης5304

Νεοφερμένος

Ο μπαμπης5304 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
τι παταμε για να γραψουμε το ολοκληρωμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,848 μηνύματα.

zeta5238

Νεοφερμένος

Η zeta5238 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Underwater,

Τι είναι το pm? Sorry κιολας αλλά επείδη είμαι καινούρια είμαι λίγο άσχετη!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Underwater,

Τι είναι το pm? Sorry κιολας αλλά επείδη είμαι καινούρια είμαι λίγο άσχετη!:redface:

Προσωπικό μήνυμα :) (δες εδώ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Underwater,

Τι είναι το pm? Sorry κιολας αλλά επείδη είμαι καινούρια είμαι λίγο άσχετη!:redface:

click :)

underwater sorry για την παρεμβαση.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zeta5238

Νεοφερμένος

Η zeta5238 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Παιδιά ευχαριστώ αλλά μια ακόμη ερώτηση ποιος είναι ο πίνακας ελέγχου μου?? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Δες εδω:


Επίσης για πιο σύντομα μπορείς να αποστέλεις πμ οπως φαινεται παρακατω:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

agg99

Νεοφερμένος

Η agg99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
καλησπερα...
ψαχνω να βρω πως θα αλλαξω μια αγγελια που εχω βαλει στο χαριζονται....θελω να αλλαξω εικονα και κειμενο....(προεκυψαν νεα πραγματα...μπορω να κανω τις αλλαγες πανω στην αρχικη με καποιο τροπο η πρεπει να φτιαξω απο την αρχη νεα.η παλια σβηνει?
ευχαριστω...

:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ruko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ruko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 320 μηνύματα.
Δικαίωμα επεξεργασίας μηνύματός σου έχεις μόνο 24 ώρες μετά την ώρα καταχώρησης του ποστ.
Στη συγκεκριμένη περίπτωση, μπορείς να βάλεις νέο μήνυμα κάτω από την ήδη υπάρχουσα αγγελία. Ούτως ή άλλως δεν υπάρχουν απαντήσεις, οπότε δεν θα γίνει μπέρδεμα.
Εναλλακτικά, μπορείς να ανοίξεις νέο θέμα και να στείλεις πμ στις αρμόδιες moderators (Nota ή drusilia) για να σου σβήσουν την παλιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agg99

Νεοφερμένος

Η agg99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
ευχαριστω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shakespeare

Νεοφερμένος

Ο Shakespeare αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Graphic designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Eγω ακομα αναρωτιεμαι γιατι δεν φαινεται το φυλο των αντρων στα ποστ τους! αυτο ειναι ρατσισμος κυριοι! :P
πλακα πλακα καλο θα ειναι να φαινεται, για να ξερουμε πως θα απευθυνθουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RedCat

Νεοφερμένος

Η RedCat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
μήπως δεν έχεις επιλέξει να φαίνεται; για δοκίμασε μια επεξεργασία του προφίλ σου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shakespeare

Νεοφερμένος

Ο Shakespeare αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Graphic designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
μήπως δεν έχεις επιλέξει να φαίνεται; για δοκίμασε μια επεξεργασία του προφίλ σου:)

οχι, το εχω επιλεξει.
για κοιτα, σε κανεναν αντρα δε φαινεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RedCat

Νεοφερμένος

Η RedCat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
:blink::blink: θα το δώ.νομίζω ότι πριν απο μέρες φαινόταν..οντως φαινεται ρατσιστικο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top