Greece's Next Top Model 2018

Ποια είναι το Greece's Next Top Model;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 17)

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,586 μηνύματα.
aleksa οταν λες κακιασμένη μουρη εννοεις την Μέγκυ; :D

συμφωνω σε αυτο που έγραψες ουτε εγω θα έδιωχνα καποια επειδη εχει υψοφοβια.
Να ειμαστε και λιγο ανθρωπινοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ας μην είμαστε τόσο αυστηροί. Πολύς κόσμος πάσχει από υψοφοβία (μεταξύ των οποίων κι εγώ), οπότε λογικό να υπάρχει κι ένα αρκετά σχετικά μεγάλο ποσοστό μεταξύ των υποψηφίων μοντέλων. Δεν νομίζω να είναι λόγος να της διώξουν γι αυτό, αφού η αναρρίχηση δεν είναι το ζητούμενο σε τόσο συχνό βαθμό αργότερα αν υποθέσουμε οτι δουλεύουν επαγγελματικά.

Χθες είδα με λύπη και περισσότερη αγανάκτηση την αποχώρηση της Έλντας Λάσκα, που αφού την κούρεψαν σαν Εβραία σε στρατόπεδο συγκέντρωσης (με την ψιλή) την απέπεμψαν με δικαιολογίες που δεν πείθουν.
Ενώ κρατάνε την εντελώς αντι-θηλυκή, ατσούμπαλη και με προγναθισμό (ξέρετε σε ποια αναφέρομαι), εκθειάζοντάς την διαρκώς. Και την άλλη την κακιασμένη με την αντιπαθητική μούρη και χαρακτήρα.
Η μόνη πιθανή εξήγηση σ'αυτό είναι για να γίνεται τζέρτζελο και να ανεβαίνουν οι δείκτες της τηλεθέασης.
Ήταν το χειρότερο κούρεμα που έκαναν αυτό της Έλντα. Και καλά μαλλί μοντέλου. :P Η Κάρα από την οποία το εμπνεύστηκαν το είχε κάνει για έναν ρόλο σε ταινία και μετά άρχισε να τα αφήνει να μακραίνουν δεν δούλευε με τέτοια μαλλιά ως μοντέλο. Άσε που δεν της πήγαινε της κοπέλας γιατί η Κάρα οκ έχει ένα πολύ ιδιαίτερο στιλ και φάτσα που μπορούσε να το υποστηρίξει.
Τη Μέγκι θα την διώξουν όταν αρχίσει να κουράζει, που συμβαίνει ήδη. :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
aleksa οταν λες κακιασμένη μουρη εννοεις την Μέγκυ; :D

συμφωνω σε αυτο που έγραψες ουτε εγω θα έδιωχνα καποια επειδη εχει υψοφοβια.
Να ειμαστε και λιγο ανθρωπινοι!

Ήταν το χειρότερο κούρεμα που έκαναν αυτό της Έλντα. Και καλά μαλλί μοντέλου. :P Η Κάρα από την οποία το εμπνεύστηκαν το είχε κάνει για έναν ρόλο σε ταινία και μετά άρχισε να τα αφήνει να μακραίνουν δεν δούλευε με τέτοια μαλλιά ως μοντέλο. Άσε που δεν της πήγαινε της κοπέλας γιατί η Κάρα οκ έχει ένα πολύ ιδιαίτερο στιλ και φάτσα που μπορούσε να το υποστηρίξει.
Τη Μέγκι θα την διώξουν όταν αρχίσει να κουράζει, που συμβαίνει ήδη. :look:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr Nick

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σήμερα οι υποψήφιες τοπ μοντελ μας έδειξαν τι ειναι υψοφοβια εγώ θεωρώ πως ειναι κακομαθημένες και αυτή που έπαθε κρίση (λέμε τώρα) πανικού θα την έδιωχνα αμέσως απο το παιχνίδι

Η αλλη είχε μικρή ναυτία.....


Η κρίσεις πανικού έχουν γίνει μόδα τώρα τελευταία. Ιδίως δε, κάτι νεαρά κοράσια είναι ευαισθητοποιημένα με τέτοια θέματα μη ξέροντας πως είναι η πραγματική κρίση πανικού και υπονομεύοντας με την στάση τους αυτούς που πραγματικά έχουν τέτοιο πρόβλημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.

Ας μην είμαστε τόσο αυστηροί.


Ενώ κρατάνε την εντελώς αντι-θηλυκή, ατσούμπαλη και με προγναθισμό (ξέρετε σε ποια αναφέρομαι), εκθειάζοντάς την διαρκώς.

εεεεεμ....
απο ποτε τα μοντελα πρεπει να ειναι θηλυκα ντε και καλα? ενα τονο ανδρογυνα μοντελα εκει εξω που κανουν τρελες καριερες και παιρνουν τη μια δουλεια μετα την αλλη
και για την Lesley Lawson/aka Twiggy τα ιδια λεγανε και οχι απλα εγινε απο τα γνωστοτερα μοντελα στα 60s αλλα πλεον θεωρειται icon
και για αλλη μια φορα, αλλο ωραια γυναικα αλλο ωραιο μοντελο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
εεεεεμ....
απο ποτε τα μοντελα πρεπει να ειναι θηλυκα ντε και καλα? ενα τονο ανδρογυνα μοντελα εκει εξω που κανουν τρελες καριερες και παιρνουν τη μια δουλεια μετα την αλλη
και για την Lesley Lawson/aka Twiggy τα ιδια λεγανε και οχι απλα εγινε απο τα γνωστοτερα μοντελα στα 60s αλλα πλεον θεωρειται icon
και για αλλη μια φορα, αλλο ωραια γυναικα αλλο ωραιο μοντελο...


Δεν θα διαφωνίσω, όμως δεν είναι μόνο θέμα θηλυκότητας. Καμιά σχέση με Lesley Lawson.
Η συγκεκριμένη που αναφέρω απλά "δεν το'χει", από κάθε άποψη.
Ναι στο στιλ, ναι στο διαφορετικό, όχι στην καρικατούρα.
Μη συγκρίνουμε τώρα τις βούρτσες με τις..λούτσες!:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Το άλλο τεράστιο φάουλ της Καγιά επίσης που ήθελε να κάνει και την καθηγήτρια. Πάει σε πιο σύγχρονα μοντέλα και αντί να αναφέρει κάτι σε Αντριάνα/Καρολίνα/Ζιζέλ/Νατάσα (και η λίστα συνεχίζει) αναφέρει την Μπέλα Χάντιντ η οποία λέει έχει κάνει αρμονικά τις πλαστικές. Που έχει κάνει στόμα, μάγουλα, πιγούνι, μύτη και στήθος. Αλλά το φετινό ntm ήταν κατά των πλαστικών. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Στο τελευταίο επεισόδιο, έφυγαν δυο κοπέλες, που τυγχάνει να είναι οι ομορφότερες. Συγκεκριμένα τη μια την έδιωξαν, η άλλη αποχώρησε, έτσι ξαφνικά, επικαλούμενη προσωπικούς λόγους.
Πανέμορφες και στο πρόσωπο, που σημαίνει οτι θα μπορούσαν (αντίθετα από τις περισσότερες συμμετέχουσες) να κάνουν καριέρα όχι μόνο σε πασαρέλες, αλλά και ως φωτομοντέλα (διαφήμιση αρωμάτων, καλλυντικών π.χ.).
Τυχαίο; Ή κάτι σάπιο που "βρωμάει" πολύ από τα... "παρασκήνια";
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Κατ'αρχάς θα ήθελα να κερδίσει η Ηλιάννα, αλλά υπάρχουν κι άλλες ισάξιές της, που καθόλου δεν θα με χάλαγε να κερδίσουν. Καθώς υπάρχουν και μπαζόλες που αν ήμουν στη θέση των κριτών (ευτυχώς για κείνες και δυστυχώς για μένα, που δεν είμαι) δεν θα περνούσαν καν απέξω από τις εγκαταστάσεις του ριάλιτι.
Κατά δεύτερον, δεν το βλέπουμε μόνο για το φινάλε. Μάλλον το φινάλε είναι ο τελευταίος λόγος. Το βλέπουμε κυρίως για το ξεκατίνιασμα(ας το παραδεχτούμε ορισμένοι που το παίζουμε "υπεράνω"), να θαυμάσουμε ορισμένα πραγματικά ωραία κορίτσια και να ακούσουμε κάποιο τιπ για στάιλινγκ (έστω κι αν δεν πρόκειται να το εφαρμόσουμε).



Δικιά μου είσαι εσύ.:hehe:



Εσύ δε κατάλαβες τι λέω :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,243 μηνύματα.
Στο τελευταίο επεισόδιο, έφυγαν δυο κοπέλες, που τυγχάνει να είναι οι ομορφότερες. Συγκεκριμένα τη μια την έδιωξαν, η άλλη αποχώρησε, έτσι ξαφνικά, επικαλούμενη προσωπικούς λόγους.
Πανέμορφες και στο πρόσωπο, που σημαίνει οτι θα μπορούσαν (αντίθετα από τις περισσότερες συμμετέχουσες) να κάνουν καριέρα όχι μόνο σε πασαρέλες, αλλά και ως φωτομοντέλα (διαφήμιση αρωμάτων, καλλυντικών π.χ.).
Τυχαίο; Ή κάτι σάπιο που "βρωμάει" πολύ από τα... "παρασκήνια";
Για τη Γαρυφαλλιά συμφωνώ. Εντυπωσιακή ομορφιά και νομίζω ότι το makeover την έκανε ακόμα καλύτερη. Θεωρώ ότι πήρε τη σωστή απόφαση, αφού για προσωπικούς λόγους δεν αισθανόταν καλά. Και το σκέφτηκε σωστά ότι είναι ένα reality και, εάν αξίζει, θα τα καταφέρει έξω ούτως ή άλλως.

Όσον αφορά την αποχώρηση της Έλενας, τάσσομαι απόλυτα υπέρ της επιτροπής και δηλώνω ότι συμφωνώ για πρώτη φορά με την αυστηρότητα της Καγιά. Στη φωτογράφιση, εάν κατάλαβα καλά, διαφημιζόταν το κραγιόν της εταιρείας που θα δώσει το τελικό έπαθλο. Θα μπορούσε να προσποιηθεί έστω ότι πάει να φιλήσει τον άντρα στο μάγουλο, σιγά το πράγμα. Ήταν απαράδεκτη η συμπεριφορά της και συμπεριφέρθηκε σαν μωρό. Είτε της το επέβαλε ο γκόμενός της, είτε ήθελε να το παίξει μυξοπαρθένα μπροστά στην κάμερα, είναι εξίσου τραγική.

Αυτή που έχω αρχίσει να αντιπαθώ τελευταία είναι η Αμανατίδου. Από την αρχή μου εξέπεμπε κάτι "φθηνό" ως άτομο και μου έκανε εντύπωση η εμφανής αντιπάθεια της Καγιά προς το πρόσωπό της. Το γεγονός ότι αναιρεί πράγματα που λέει και η τριάδα φωτιά έχει τέτοιο μένος εναντίον της με οδηγεί στο συμπέρασμα ότι είναι "μουσίτσα" αλλά το κρύβει τεχνηέντως. Απλά επειδή τα φώτα έχουν πέσει πάνω στην τριάδα της φωτιάς και η ίδια μιλάει λιγότερο στην κάμερα, δεν είναι τόσο αντιπαθής στο κοινό. Ποια είναι η δική σας γνώμη; Τι έχετε να πείτε για την τριάδα της φωτιάς και την ανάμειξη της Αμανατίδου; :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,586 μηνύματα.
πΑΙΔΙΑ σε τέτοιες ιστοριες τα πράγματα ειναι πολυ πιο βαθεια .... απο ενα φιλι στο μάγουλο. Γυρευε τι θα πηρε χαμπάρι η καθε κοπέλα εκει μέσα και προφανως δεν θα ήθελε να συνεχισει ή μπορει και οχι. Αν δεν βγεις με εναν καφέ και δεν εισαι φιλος της να στα πει off the record δεν μπορεις να ξέρεις.


Πάντως σε γενικές γραμμές οι εχοντες τα φράγκα και τις διασυνδεσεις αρα και την έπαρση δεν αφηνουν ησυχες τέτοιες πιτσιρικες. Ειναι σιγουρο αυτο και αν κάποιοι ειναι σοβαροι στη δουλειά τους και δεν μπλέκονται με τέτοια εχω ένα καρο αλλους μη σοβαρους υποψη μου που θα το έκαναν χαλαρά. Εδω ένας γνωστος ειχαμε μάθει οτι συμμετείχε σε σεξουαλικά πάρτι που γινονταν στο σπιτι ενος γνωστου του που τις φωνάζε για γευματα λέει. Και δεν θα τα κάνουν οι πλουσιοι αυτά. Καλα κρασιά.


Και μετα κυνηγάτε τον αθωο εμενα που κάνω απλα καμια γνωριμια :D
ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ δεν πιστευω οτι μια κοπελα θα έφευγε απο ενα τέτοιο παιχνιδι με τοσες δυνατοτητες και οταν της δινεται μια τοσο μεγάλη ευκαιρια για ενα απλο φιλι στο μάγουλο.

Ο Παναγιώτης που ηταν με τις άλλες και μιλουσε ακατάπαυστα μου φάνηκε αλητάμπουρας. Και χώστης-πονηρος. Η Μέγκυ μαζι με τις άλλες που ρωτησε ο Libertus ειναι γυναικες που δεν έχουν αναστολές- επικίνδυνες. Η Ξανθή βεντετούλα την ειδε. Την ψώνισε. Η Ειρήνη ειναι κρυφή πληγή.

Ο Φρέντι ο φωτογράφος .... τι ονομα ειναι αυτο;;; έτσι ελεγα το κουτάβι μου ακου φρέντι χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Αυτή που έχω αρχίσει να αντιπαθώ τελευταία είναι η Αμανατίδου. Από την αρχή μου εξέπεμπε κάτι "φθηνό" ως άτομο και μου έκανε εντύπωση η εμφανής αντιπάθεια της Καγιά προς το πρόσωπό της. Το γεγονός ότι αναιρεί πράγματα που λέει και η τριάδα φωτιά έχει τέτοιο μένος εναντίον της με οδηγεί στο συμπέρασμα ότι είναι "μουσίτσα" αλλά το κρύβει τεχνηέντως. Απλά επειδή τα φώτα έχουν πέσει πάνω στην τριάδα της φωτιάς και η ίδια μιλάει λιγότερο στην κάμερα, δεν είναι τόσο αντιπαθής στο κοινό. Ποια είναι η δική σας γνώμη; Τι έχετε να πείτε για την τριάδα της φωτιάς και την ανάμειξη της Αμανατίδου; :popcorn:
Η αμανατιδου κάνει μπαμ ότι είναι παρόμοιου χαρακτήρα με τις άλλες τρεις. Απλώς η Μεγκυ και η Μικαελα λένε πολλά περισσότερα οπότε φαίνονται ότι είναι πιο κακές. Μη σε πω αυτές οι δύο έχουν καλύτερες φωτογραφίες από την αμανατιδου. Επίσης η ιδια όταν είναι στις φωτογραφήσεις γκρινιάζει, όλα τις φταίνε, πάει και δηλώνει ότι οι κριτές δεν την βοηθάνε αλλά μπροστά τους απαντάει "δεν ήμουν ευχαριστημένη με τον εαυτό μου". Αν είναι να τα λέει μπροστά τους, όχι έτσι. Επίσης καλύτερα να έφευγε αυτή παρά η Έλενα. Έχει να βγάλει καλή φωτογραφία από την υποβρύχια. :look:

Εβελίνα ftw.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Το point του Devil πιστεύω έχει βάση.
Η συμπεριφορά της Έλενας δεν μου φάνηκε απλώς μιας καλομαθημένης, ανεύθυνης κοπελίτσας που έβαλε τα κλάματα επειδή ο φίλος της απαγόρευσε να φιλάει (έστω και εικονικά) άντρες-μοντέλα για τις ανάγκες κάποιου διαφημιστικού.
Το concept άλλωστε, λίγο-πολύ το γνώριζαν οι συμμετέχουσες, καθότι το σχετικό ριάλιτι δεν είναι η πρώτη φορά που βγαίνει στο γυαλί, οπότε ήταν και αναμενόμενη αυτή η "δοκιμασία".
Αντίθετα, το ξέσπασμά της μου φάνηκε σαν αποτέλεσμα συσσωρευμένης έντασης από το (τρέχα-γύρευε) τι έγινε στα αμαρτωλά παρασκήνια.
Όσο γι αυτές που έμειναν, λίγο-πολύ θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες, αν και είναι νωρίς ακόμα για οριστικά συμπεράσματα. Παραμένει η άποψή μου για την απεχθή Μέγκι, την αντιπαθή (αν και ταλαντούχα) Μικαέλα και την εντελώς άχαρη (αν και συμπαθή) Ειρήνη.
Πάντως με την αποχώρηση των δυο, θεωρώ οτι το GNTM έχασε πολύ από τη λάμψη του. Και λίγο-λίγο όλο και θα χάνει, αφού μέχρι τώρα όλα δείχνουν οτι θα παραμείνουν οι "δεύτερες". Και τα ξεκατινιάσματα, βεβαίως βεβαίως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,586 μηνύματα.
Στο παιχνιδι μένουν σιγα σιγα αυτές που δεν έχουν αναστολές και ειναι έτοιμες για το οτιδηποτε. Με οτι αυτο συνεπάγεται και καταλαβαινουμε ολοι. Αλλωστε οι μεγαλο καρχαριες που πλησιάζουνε ολες αυτες τις κοπελες δεν ειναι και οι πιο αθώοι η βρωμιά και η πονηριά πάει συννεφο. Αλλα εντάξει οι συνεσταλμενες κοπελες και οι πιο ευαισθητες δεν το αντέχουν ολο αυτο οπως και η αλλη που εφυγε στην αρχη η μελαχροινη απο το ορφανοτροφειο και η γαρυφαλιά. Εντάξει για Μέγκες ειναι οκ.

Η άλλη (γαρυφαλια) το έπιασε το κονσεπτ σου λεει απο το να μπλεξω με εξαρτησεις εδω μεσα και με παραγοντες και βλακειες τέτοιες και να χάσω και τον άνθρωπο που με αγαπάει απεξω (οπως και το δηλωσε) καλυτερα φευγω και αν ειμαι καλή θα δουλεψω μονη μου απέξω. Δεν σας κανει εντυπωση η αντιδραση της;;; που κολλουσε τωρα το αγορι της που την αγαπάει να το αναφέρει μηπως ηθελε να προστατέψει αυτη την αγάπη απο το να αμαυρωθει απο αυτα που γινονται εκει μέσα για αυτο και αυτη η αμυντικη αντιδραση;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Όσον αφορά την αποχώρηση της Έλενας, τάσσομαι απόλυτα υπέρ της επιτροπής και δηλώνω ότι συμφωνώ για πρώτη φορά με την αυστηρότητα της Καγιά. Στη φωτογράφιση, εάν κατάλαβα καλά, διαφημιζόταν το κραγιόν της εταιρείας που θα δώσει το τελικό έπαθλο. Θα μπορούσε να προσποιηθεί έστω ότι πάει να φιλήσει τον άντρα στο μάγουλο, σιγά το πράγμα. Ήταν απαράδεκτη η συμπεριφορά της και συμπεριφέρθηκε σαν μωρό. Είτε της το επέβαλε ο γκόμενός της, είτε ήθελε να το παίξει μυξοπαρθένα μπροστά στην κάμερα, είναι εξίσου τραγική.

Αυτή που έχω αρχίσει να αντιπαθώ τελευταία είναι η Αμανατίδου.

αφού δεν ήθελε να τον φιλήσει, με το ζόρι δηλαδή? άνθρωποι παίζουν στο ριάλιτι, όχι ρομπότ. όποιος κι αν ήταν ο λόγος που ήθελε να αποφύγει το φιλί, έπρεπε να γίνει σεβαστός (όπως αντίστοιχα θα έπρεπε να είχε γίνει σεβαστή η αδυναμία της κοπέλας να μπει μέσα στην πισίνα και να φωτογραφηθεί κάτω από το νερό σε μια από τις πρώτες δοκιμασίες). βέβαια είναι προφανές ότι όλη αυτή η πίεση ασκείται για να χαιρόμαστε εμείς. αυτό βέβαια είναι αλλουνού παπά ευαγγέλιο :P

εγώ πάλι την Αμανατίδου αρχίζω να την συμπαθώ. δεν την θεωρώ όμορφη με την κλασσική έννοια (το χαμόγελό της είναι απαράδεκτο, αλλοιώνει πολύ τα χαρακτηριστικά της), ωστόσο σαν φωτομοντέλο και με τις κατάλληλες πόζες μπορεί να πουλήσει πολύ.


edit: δεν μπορώ να πιστέψω ότι η Μικαέλα είναι μόνο 24. ας μας δείξει και την ταυτότητά της αν θέλει, 24 δεν είναι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Εμένα δεν μου πέρασε απαρατήρητο και το σχόλιο της Καγιά, όταν πια κατάλαβε οτι η απόφαση της κοπέλας για αποχώρηση, ήταν οριστική. Λίγο-πολύ, είπε να μη νομίζει οτι την περιμένουν εκεί έξω με ανοιχτές αγκάλες κι ότι θα τα βρει πολύ πιο δύσκολα απ'ότι φαντάζεται.
Κάτι που το πονηρό μου το μυαλό μετέφρασε περισσότερο σαν απειλή παρά σαν προειδοποίηση. Οτι "έξω" θα πέσει "απευθείας στα βαθιά" (με κλίκες, διαπλεκόμενους, κλπ), αφού αρνήθηκε την ευκαιρία της... σταδιακής προσαρμογής που της δόθηκε από την εκπομπή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,586 μηνύματα.
Εμένα δεν μου πέρασε απαρατήρητο και το σχόλιο της Καγιά, όταν πια κατάλαβε οτι η απόφαση της κοπέλας για αποχώρηση, ήταν οριστική. Λίγο-πολύ, είπε να μη νομίζει οτι την περιμένουν εκεί έξω με ανοιχτές αγκάλες κι ότι θα τα βρει πολύ πιο δύσκολα απ'ότι φαντάζεται.
Κάτι που το πονηρό μου το μυαλό μετέφρασε περισσότερο σαν απειλή παρά σαν προειδοποίηση. Οτι "έξω" θα πέσει "απευθείας στα βαθιά" (με κλίκες, διαπλεκόμενους, κλπ), αφού αρνήθηκε την ευκαιρία της... σταδιακής προσαρμογής που της δόθηκε από την εκπομπή.


Ε τι να πει και η Καγια κάτι έπρεπε να πει για να καλυψει την χυλοπιτα που τους σέρβιρε :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Όντως, ο εκνευρισμός της ήταν εμφανής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Όντως, ο εκνευρισμός της ήταν εμφανής.


μόνο εμένα μου φάνηκε στημένη η αντίδραση της Καγιά? σιγά που δεν θα το ήξεραν νωρίτερα ότι η κοπέλα ήθελε να αποχωρήσει. τουλάχιστον οι κριτές, για τις υπόλοιπες διαγωνιζόμενες μου φαίνεται δύσκολο να το ήξεραν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Στημένος ο εκνευρισμός, δεν θα το έλεγα.. Παραταύτα, έχεις δίκιο οτι πιθανότατα το γνώριζε εκ των προτέρων.
Πόσες ώρες πριν, δεν μπορούμε να ξέρουμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top