Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Guest 092312

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ @methexys θέλω να μου πεις που τσίμπησες το παραπάνω τζακετάκι γιατί είναι υπέροχο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Εγώ @methexys θέλω να μου πεις που τσίμπησες το παραπάνω τζακετάκι γιατί είναι υπέροχο. :P


Zara και αυτο, κλασικα :hehe: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Επανέρχομαι στο τόπικ και θέλω να ρωτήσω αν έχετε ψωνίσει από το asos και αν μείνατε ευχαριστημένες από την ποιότητα. Επίσης, να εμπιστευτώ το fit assistant και να παραγγείλω το μέγεθος που μου λέει; Ή υπάρχει περίπτωση το ρούχο να μου είναι μικρότερο/μεγαλύτερο; Ενδιαφέρομαι για τοπακια κυριως και για ένα φόρεμα :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,203 μηνύματα.
Επανέρχομαι στο τόπικ και θέλω να ρωτήσω αν έχετε ψωνίσει από το asos και αν μείνατε ευχαριστημένες από την ποιότητα. Επίσης, να εμπιστευτώ το fit assistant και να παραγγείλω το μέγεθος που μου λέει; Ή υπάρχει περίπτωση το ρούχο να μου είναι μικρότερο/μεγαλύτερο; Ενδιαφέρομαι για τοπακια κυριως και για ένα φόρεμα :hmm:


Navy green εγώ (είμαι μέλος)!
Το τελευταίο καιρό όλο πουκάμισα φοράω (λευκά,μπλε και μωβ)!Μπορει να είναι ο καιρός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 092312

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Επανέρχομαι στο τόπικ και θέλω να ρωτήσω αν έχετε ψωνίσει από το asos και αν μείνατε ευχαριστημένες από την ποιότητα. Επίσης, να εμπιστευτώ το fit assistant και να παραγγείλω το μέγεθος που μου λέει; Ή υπάρχει περίπτωση το ρούχο να μου είναι μικρότερο/μεγαλύτερο; Ενδιαφέρομαι για τοπακια κυριως και για ένα φόρεμα :hmm:

Εγώ είχα ψωνίσει μερικές φορές παλιότερα, κυρίως από τη κατηγορία "Λονγκ". Είχα μείνει πολύ ευχαριστημένη και δεν το περίμενα. Κι εγώ βάσει fitassistant τα είχα πάρει και είχαν βγει true to size. Στο προτείνω. Μου αρέσει που έχει και διάφορες κατηγορίες που τα περισσότερα μαγαζιά δεν έχουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Εγώ είχα ψωνίσει μερικές φορές παλιότερα, κυρίως από τη κατηγορία "Λονγκ". Είχα μείνει πολύ ευχαριστημένη και δεν το περίμενα. Κι εγώ βάσει fitassistant τα είχα πάρει και είχαν βγει true to size. Στο προτείνω. Μου αρέσει που έχει και διάφορες κατηγορίες που τα περισσότερα μαγαζιά δεν έχουν.
Τελεια! Όποτε θα το τολμήσω μαλλον! Μου άρεσαν πολύ τα παρακάτω τοπ,ειδικά το πρώτο :happy:
(Ζήτω συγνώμη αν οι φωτος είναι τεράστιες αλλά ειμαι από κινητό και είναι λίγο δύσκολο να το τσεκαρω!)



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 092312

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τελεια! Όποτε θα το τολμήσω μαλλον! Μου άρεσαν πολύ τα παρακάτω τοπ,ειδικά το πρώτο :happy:
(Ζήτω συγνώμη αν οι φωτος είναι τεράστιες αλλά ειμαι από κινητό και είναι λίγο δύσκολο να το τσεκαρω!)





Το πρώτο πολύ μου αρέσει. Πώς σκέφτεσαι να το συνδυάσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Το πρώτο πολύ μου αρέσει. Πώς σκέφτεσαι να το συνδυάσεις;

Για το δευτερο δεν ειμαι και 100% σίγουρη γιατι δεν ξερω αν θα μ'αρεσει επειδη στο τελειωμα του, στην κοιλια, φαινεται σαν να πεταει λιγο. Θα μ'αρεσε πιο πολυ αν ηταν κολλητο. Επιστροφες δεχονται παντως,ε? :P
Θα τα φορεσω με ψηλομεσο σορτσακι ή τζην. Έχω ήδη κανα δυο τετοια μπλουζακια και ετσι τα φοραω, μου αρεσουν που ειναι ετσι, με φουσκωτα μανικια και κοντουλικα :hehe: Για καλοκαιρι ειναι ο,τι πρεπει. Εχω μπει σε καλοκαιρινο mood απ'ο,τι καταλαβατε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 092312

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Για το δευτερο δεν ειμαι και 100% σίγουρη γιατι δεν ξερω αν θα μ'αρεσει επειδη στο τελειωμα του, στην κοιλια, φαινεται σαν να πεταει λιγο. Θα μ'αρεσε πιο πολυ αν ηταν κολλητο. Επιστροφες δεχονται παντως,ε? :P
Θα τα φορεσω με ψηλομεσο σορτσακι ή τζην. Έχω ήδη κανα δυο τετοια μπλουζακια και ετσι τα φοραω, μου αρεσουν που ειναι ετσι, με φουσκωτα μανικια και κοντουλικα :hehe: Για καλοκαιρι ειναι ο,τι πρεπει. Εχω μπει σε καλοκαιρινο mood απ'ο,τι καταλαβατε :P


ναι η αλήθεια είναι ότι το 2ο δεν μου άρεσε τόσο ούτε εμένα. Δεν είχα προσέξει τη λεπτομερεια που λες εσύ αλλά δεν είμαι σίγουρη και για το πατερν.
Δέχονται επιστροφές ναι! (ρίξε μια ματιά βέβαια μην έχει αλλάξει κάτι αλλά δεν νομίζω...)
Θα πήγαινε και με ψηλομεση φούστα πολύ, για πιο "καλό". Και εμένα μου αρέσει πολύ το πρώτο, αυτά τα μανίκια μου θυμίζουν το φόρεμα της Σταχτοπούτας που μου άρεσε πολύ όταν ήμουν μικρή :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,203 μηνύματα.
Αγόρασα παπούτσια Timberland από 119€ 90€!Καλη αγορά νομίζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,203 μηνύματα.
Πολύ καλή. Ποια πήρες;


Timberland killington chukka A1IM6 καφέ.Ειναι μικρό μποτάκι βασικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Κορίτσια, σας αρέσει το φορεμα αυτό;
Αν για κάποιο λόγο το σκέφτομαι αν θα το πάρω η όχι είναι επειδή κοστίζει 60€ και είναι ένα καθημερινό φορεμα :/

Αλλά μαρεσει πολύ, το έχω ερωτευτεί.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Κορίτσια, σας αρέσει το φορεμα αυτό;
Αν για κάποιο λόγο το σκέφτομαι αν θα το πάρω η όχι είναι επειδή κοστίζει 60€ και είναι ένα καθημερινό φορεμα :/

Αλλά μαρεσει πολύ, το έχω ερωτευτεί.

Δεν είναι άσχημο αλλά δεν είμαι σίγουρη ότι αξίζει τα 60 ευρώ :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Δεν είναι άσχημο αλλά δεν είμαι σίγουρη ότι αξίζει τα 60 ευρώ :/:

Ναι, άλλαξα γνώμη τλκ και δεν θα το πάρω...

Να ήταν κάποια επίσημη περίσταση πχ γάμος που θα έψαχνα για κάτι καλύτερο ποιοτικά, ύφασμα κτλ οκ αλλά τώρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Έχει κανένας σας doctor martens? Αν ναι, πως τις κάνατε break in?

Εγώ τις έχω εδώ και 3 μήνες και δεν έχω καταφέρει να τις κάνω ακόμη τελείως, έχουν μαλακώσει κάπως και δεν με πονάνε πλέον πολύ, αλλά δεν έχουν μαλακώσει τελείως και ανησυχώ. :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Έχει κανένας σας doctor martens? Αν ναι, πως τις κάνατε break in?

Εγώ τις έχω εδώ και 3 μήνες και δεν έχω καταφέρει να τις κάνω ακόμη τελείως, έχουν μαλακώσει κάπως και δεν με πονάνε πλέον πολύ, αλλά δεν έχουν μαλακώσει τελείως και ανησυχώ. :look:

Ρε ηθελα να παρω κι εγω το προηγουμενο διααστημα μεχρι που ειδα οτι με τα ιδια ισως και λιγοτερα χρηματα μπορουσα να παρω και καλες δερματινες αρβυλες και καλα ορειβατικα . Γενικα αξιζουν; Πηρες μεσω ιντερνετ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Επανέρχομαι στο τόπικ και θέλω να ρωτήσω αν έχετε ψωνίσει από το asos και αν μείνατε ευχαριστημένες από την ποιότητα. Επίσης, να εμπιστευτώ το fit assistant και να παραγγείλω το μέγεθος που μου λέει; Ή υπάρχει περίπτωση το ρούχο να μου είναι μικρότερο/μεγαλύτερο; Ενδιαφέρομαι για τοπακια κυριως και για ένα φόρεμα :hmm:
Μία φορά πριν χρόνια είχα πάρει ένα φόρεμα. Αποδείχτηκε ελαφρώς σι-θρου και γενικά πάρε 1-2 μεγαλύτερο νούμερο σίγουρα γιατί είναι μικροσκοπικά. Αυτό που πήρα φαινόταν να φτάνει μέχρι τη μέση του μηρού και μου έρχεται δύο δάχτυλα κάτω απ τον κώλο :P Αλλά κι έτσι δεν είναι κακό, το φοράω εν τέλει με μαύρο οπακ καλσόν. Η ποιότητα προφανως οχι πολυ καλη αλλα οχι και αθλια. Θα ξανάπαιρνα γενικά!

Δεν ξέρω όμως αν έχει αλλάξει κάτι με νουμερα και ποιοτητα γιατί το πήρα στο λύκειο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Μία φορά πριν χρόνια είχα πάρει ένα φόρεμα. Αποδείχτηκε ελαφρώς σι-θρου και γενικά πάρε 1-2 μεγαλύτερο νούμερο σίγουρα γιατί είναι μικροσκοπικά. Αυτό που πήρα φαινόταν να φτάνει μέχρι τη μέση του μηρού και μου έρχεται δύο δάχτυλα κάτω απ τον κώλο :P Αλλά κι έτσι δεν είναι κακό, το φοράω εν τέλει με μαύρο οπακ καλσόν. Η ποιότητα προφανως οχι πολυ καλη αλλα οχι και αθλια. Θα ξανάπαιρνα γενικά!

Δεν ξέρω όμως αν έχει αλλάξει κάτι με νουμερα και ποιοτητα γιατί το πήρα στο λύκειο.

Παρήγγειλα μερικά ρούχα και τελικά τα νούμερα ήταν οκ και όπως τα περίμενα :happy: Το υλικό ήταν επίσης αρκετά καλό, ετσι και αλλιως αναγράφεται από τι είναι φτιαγμένο το κάθε ρούχο όποτε δεν περίμενα κάτι διαφορετικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top