Βίτσια και σεξουαλικές διαστροφές

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,972 μηνύματα.

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,972 μηνύματα.

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,972 μηνύματα.

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,871 μηνύματα.
Και γιατί να μην έχει αν το γουστάρουν και οι δύο;
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Όλοι μας έχουμε κάτι που μας ερεθίζει κάτι παραπάνω από το φυσιολογικό.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,972 μηνύματα.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Ναι μόνο που αυτά εδώ μέσα δεν είναι και τόσο φυσιολογικά.

Για σένα για εμένα και για κάποιους άλλους στο αισκουλ δε είναι για άλλους μπορεί να είναι μπορεί να είναι και τρολ δε μπορείς να ξέρεις...
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,871 μηνύματα.
Εκτός της κοπρολαγνείας που λογικά είναι τρολ,τι δεν σου φαίνεται φυσιολογικό Φώτη; :P
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,969 μηνύματα.
golden shower :alljumpy:
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,972 μηνύματα.

Nihilist

Τιμώμενο Μέλος

Ο Nihilist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,355 μηνύματα.
Ἄλαλα τὰ χείλη τῶν ἀσεβῶν.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,969 μηνύματα.
Αλήθεια τώρα;


Φώτη άσχετα με το χιουμοριστικο του πράγματος στο χω ξαναπει. Αυτη τη περιοδο δεν εισαι σε φάση για να μπλέκεσαι με τέτοια οποτε ειναι λογικο να μην αντιλαμβάνεσαι 100% το υφος αυτων των συζητήσεων. :P

Προφανως και οταν κάποιος ειναι καυλωμένος εγκεφαλικα (διοτι απο εκει ξεκινάνε ολα) θα κάνει πολλα πράγματα ... σιγουρα οχι κοπρολαγνιες κτλπ αλλα μπορει να κανει πολλά. Μαστιγια - αμφιέσεις , δερμάτινα κτλπ. εντάξει τωρα εσενα σου φαινονται περιεργα ολα αυτα.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Αρχικά πού είναι αυτή η λίστα τέλος πάντων?!?! Είπαμε, είμαι καινούργια, αλλά όχι και στραβάδι.

Στο θέμα μας... Το συγκεκριμένο βίτσιο το ανακάλυψα πολύ πρόσφατα ομολογώ αλλά... Όταν σου σφίγγει τον λαιμό επάνω στο καλό. ΠΝΙΞΕ ΜΕ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ :yahoo:
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.


(δεν αντεξα)
 

grtt

Δραστήριο μέλος

Ο grtt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 425 μηνύματα.
Εκτός της κοπρολαγνείας που λογικά είναι τρολ,τι δεν σου φαίνεται φυσιολογικό Φώτη; :P


Τι τρολ παιδί μου; Εδώ έμαθα πρόσφατα ότι ο γείτονας μου, στέλνει delivery μέσα σε σακουλάκι τα κακάκια του σε έναν τύπο και πληρώνεται γι αυτό!! (και ναι δεν κάνω πλάκα!!)...
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,871 μηνύματα.
Τι τρολ παιδί μου; Εδώ έμαθα πρόσφατα ότι ο γείτονας μου, στέλνει delivery μέσα σε σακουλάκι τα κακάκια του σε έναν τύπο και πληρώνεται γι αυτό!! (και ναι δεν κάνω πλάκα!!)...


Στην αρχή έμεινα..μετά σκέφτηκα τη μαλακία που δέρνει το κόσμο,οπότε δε μου φαίνεται καθόλου περίεργο :P
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.


(δεν αντεξα)


ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ Είναι αποδεδειγμένο!!! Η ανεπάρκεια οξυγόνου οξύνει τις αισθήσεις και αυξάνει την απόλαυση, το διάβασα σε επιστημονικό άρθρο!! Μπορεί και στο cosmopolitan αλλά δεν πειράζει, προχωράμε.
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top