Βίτσια και σεξουαλικές διαστροφές

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.


(δεν αντεξα)
Μου θύμισες αυτό

 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,968 μηνύματα.
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ Είναι αποδεδειγμένο!!! Η ανεπάρκεια οξυγόνου οξύνει τις αισθήσεις και αυξάνει την απόλαυση, το διάβασα σε επιστημονικό άρθρο!! Μπορεί και στο cosmopolitan αλλά δεν πειράζει, προχωράμε.


Η ανεπάρκεια οξυγόνου επίσης μπορεί να σε στείλει και στον άλλο κόσμο ενημερωτικά.Αρα όχι δεν το ρισκάρω.
 

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,062 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,968 μηνύματα.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,964 μηνύματα.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,871 μηνύματα.
Αρχικά πού είναι αυτή η λίστα τέλος πάντων?!?! Είπαμε, είμαι καινούργια, αλλά όχι και στραβάδι.

Στο θέμα μας... Το συγκεκριμένο βίτσιο το ανακάλυψα πολύ πρόσφατα ομολογώ αλλά... Όταν σου σφίγγει τον λαιμό επάνω στο καλό. ΠΝΙΞΕ ΜΕ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ :yahoo:
Καθόμουν και διάβαζα το θέμα ξανά και πέτυχα την απάντηση σου,νόμιζα είμαι η μόνη που της αρέσει αυτό χαχαχαχα.
Σε άλλα νέα,είμαι η μόνη που ξαναδιάβασε για την κοπρολαγνεία και πέθανε στα γέλια;:lol:
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Και το πρώτο μήνυμά του στο forum ήταν για να δηλώσει με το "Καλώς σας βρήκα" ότι είναι κοπρολάγνος:bleh:

Αυτό μπήκε ως ξεκάρφωμα. Εδώ ήθελε μια απάντηση της σκατολαγνείας:

Ως υποτιμητική πράξη διατροφής πχ: "Πάρε μια κουράδα!", "Γι' αυτό φάτε σκατά!",
"Να φας σκατά πούστη!"

Οι Έλληνες δείχνουν την ομοφοβία τους ακόμη και στη σκατοσυζήτηση. :hehe:
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,871 μηνύματα.
Μάλλον ο τύπος αντί για τσόντα βλέπει two girls one cup και ξεσαλώνει μόνος του.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Καθόμουν και διάβαζα το θέμα ξανά και πέτυχα την απάντηση σου,νόμιζα είμαι η μόνη που της αρέσει αυτό χαχαχαχα.
Σε άλλα νέα,είμαι η μόνη που ξαναδιάβασε για την κοπρολαγνεία και πέθανε στα γέλια;:lol:

ΟΧΙΙΙΙ ΤΙ ΚΑΘΕΣΑΙ ΚΑΙ ΞΕΘΑΒΕΙΣ ΓΙΩΤΑ ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ ΠΟΣΟ ΚΡΙΝΤΖ
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,871 μηνύματα.

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλά, προφανώς όλα αυτά είναι γούστα και μπορεί σε κάποιους να αρέσουν και δεν υπάρχει πρόβλημα με αυτό (αρκεί να γίνεται με αμοιβαία συγκατάθεση και μεταξύ ενηλίκων), όπως επίσης σε κάποιους να προκαλούν αηδία. Η κοπρολαγνεία (εμετός) είναι ένα χαρακτηριστικό παράδειγμα...
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top