Apple

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,779 μηνύματα.
Δεν νομίζω. Θα περιμένουν όλοι του χρονου που αλλάζει design.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,973 μηνύματα.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,779 μηνύματα.
Δημοσιεύτηκε η λίστα παιχνίδιων για το Apple Arcade
Assemble With Care (usTwo)
Shantae and the Seven Sirens (WayForward Technologies)
Grindstone (Capybara Games)
WHAT THE GOLF? (The Label)
Card of Darkness (Zach Gage)
LEGO Brawls (LEGO)
Patterned (Borderleap)
Stellar Commanders (Blindflug Studios)
Where Cards Fall (Snowman)
Overland (Finji)
Exit the Gungeon (Devolver Digital)
Rayman Mini (Ubisoft)
Spaceland (Tortuga Team)
Agent Intercept (PikPok)
Punch Planet (Block Zero Games)
Sneaky Sasquatch (Rac7 Games)
Operator 41 (Shifty Eye Games)
Frogger in Toy Town (Konami)
Red Reign (Ninja Kiwi)
Various Daylife (Square Enix)
Mini Motorways (Dinosaur Polo Club)
Don't Bug Me! (Frosty Pop)
Oceanhorn 2 (Cornfox & Bros)
King's League II (Kurechii)
Explottens (Werplay Priv.)
Spelldrifter (Free Range Games)
The Get Out Kids (Frosty Pop)
Spek. (Rac7 Games)
Way of the Turtle (Illusion Labs)
Lifeslide (Block Zero Games)
Neo Cab (Surprise Attack Games)
Skate City (Snowman)
Tint. (Lykke Studios)
The Enchanted World (Noodlecake Studios)
Over the Alps (Stave Studios)
Hot Lava (Klei Entertainment)
The Pinball Wizard (Frosty Pop)
Shinsekai Into the Depths (Capcom)
Word Laces (Minimega)
Dear Reader (Local No. 12)
Projection: First Light (Blowfish Studios)
ATONE: Heart of the Elder Tree (Wildboy Studios)
Big Time Sports (Frosty Pop)
Tangle Tower (SFB Games)
Dread Nautical (Zen Studios)
Mutazione (Die Gute Fabrik)
Bleak Sword (Devolver Digital)
Sayonara Wild Hearts (Annapurna)
Dead End Job (Headup)
Cat Quest II (The Gentlebros)
Dodo Peak (Moving Pieces)
Cricket Through the Ages (Devolver Digital)
Speed Demons (Radiangames)

https://www.macrumors.com


Ενδεικτικά:
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,973 μηνύματα.
Σήμερα 19/9/2019 και ώρα 20.00 θα είναι διαθέσιμο στην Ελλάδα το IOS 13.Η αναβάθμιση αφορά από iPhone 6s και μετά.
 

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,973 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,973 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Γιατί δεν παίρνεις ένα καινούριο πχ XR?


Επειδή με βολεύει το μέγεθος. Είμαι ιατρός και μεσα στην πόδια μου έχω ένα σωρό πρσγμστα, ιδανική επιλογή για με α είμαι το se αλλά το του χρόνου θα στσμστησει να υποστηρίζεται.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,973 μηνύματα.
Επειδή με βολεύει το μέγεθος. Είμαι ιατρός και μεσα στην πόδια μου έχω ένα σωρό πρσγμστα, ιδανική επιλογή για με α είμαι το se αλλά το του χρόνου θα στσμστησει να υποστηρίζεται.

Το iPhone X,XS και 11pro είναι οκ σε μέγεθος.
 

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,973 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,973 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,973 μηνύματα.

vxrc

Νεοφερμένος

Ο vxrc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Σκεφτομαι το απλό 11 το Pro με τις 3 κάμερες με ξενίζει λιγο στον σχεδιασμό, φυσικά αν οι κάμερες του γ..... τότε αξίζει η αγορά του



Μπέσα σκέφτεσαι να πάρεις 1μιση χιλιάρικο κινητό με 720p LCD οθόνη?


Μπράβο στην apple ειλικρινά, θέλει μαγκιά να πουλάς προπέρσινη τεχνολογία σε αυτή την τιμή χαχαχαχαχαχα
I aspire to reach that level of confidence
 

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.


Μπέσα σκέφτεσαι να πάρεις 1μιση χιλιάρικο κινητό με 720p LCD οθόνη?


Μπράβο στην apple ειλικρινά, θέλει μαγκιά να πουλάς προπέρσινη τεχνολογία σε αυτή την τιμή χαχαχαχαχαχα
I aspire to reach that level of confidence
μαν το κινητό μου δε το θέλω για να παίζω παιχνίδια...
πoia lcd μαν το pro έχει led... αλλά και lcd να είχε ποιο το πρόβλημα δε κατάλαβα.
είπα πριν στο vwfan για iphone se 2

μαν το iphone 5s κυκλοφόρησε το 2013 και το έχω εώς τώρα. Χρησιμοποιώ κινητά apple γιατί με βοηθάνε στην δουλειά μου...
νομίζω έχει βγάλει τα λεφτά του και έχει ζωή ακόμα.

Με το γιατί βολεύομαι με το iphone δε μπορείς να καταλάβεις ότι και να πω..... τι να πω δηλαδή.... ότι είχα 3d ανατομία όταν στο android παίζατε με τα μελισσάκια.

επίσης ανέφερα για το iphone 11 το απλό .. που είναι πολυ value θεωρώ.

επίσης σύμφωνα με το bugdet μου μπορώ να σηκώσω το iphone 11 pro άνετα αλλά δε το κάνω αλλά δικαίωμα του και μαγκιά του για όποιο το κάνει. Ο λόγος που δε το κάνω είναι ότι δε ενδιαφέρομαι για φωτογραφιες ....αν ενδιαφερόμουν σίγουρα θα το έπαιρνα.

Προσωπικά να ξοδεύεις λεφτά για android τα θεωρώ πεταμένα είτε είναι η ναυαρχίδα είτε το κινέζικο των 50 ευρώ αντιθέτως το iphone και το ipad είναι επένδυση ζωής.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,973 μηνύματα.


Μπέσα σκέφτεσαι να πάρεις 1μιση χιλιάρικο κινητό με 720p LCD οθόνη?


Μπράβο στην apple ειλικρινά, θέλει μαγκιά να πουλάς προπέρσινη τεχνολογία σε αυτή την τιμή χαχαχαχαχαχα
I aspire to reach that level of confidence


Φίλε τα προϊόντα της Apple είναι value for money.Δεν θα ξόδευα τα χρήματα μου σε Android ποτέ.
 

vxrc

Νεοφερμένος

Ο vxrc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Έχω το s7 πάνω από 3 χρόνια, το πήρα στα 400 ευρώ τότε που πρωτοβγήκε. Δεν έχει πάθε τπτ, δεν έχει κρασάρει ποτέ. Που έχασα σε value?
Έφτιαξα ένα gaming pc κάτι λιγότερο από χιλιάρικο. Δεν έχει κολλώσει σε κανένα παιχνίδι. (Ο μόνος λόγος που το αναφέρω είναι πως με τα ίδια λεφτά στην apple τι παίρνεις? Το air?)

Δεν λέω ότι τα προϊόντα της apple είναι για τα μπάζα, αλλά δεν μπορείς να με πείσεις ότι δεν είναι overpriced. Άμα αυτό είναι κομπλέ από σας τότε πάσο.
Όπως και το νερό στην ακρόπολη 5 ευρώ για άλλους αισχροκέρδεια για άλλους μπιζνα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top