Η απόλυτη ξενέρα στο κρεβάτι...

Metalhead_4_life

Νεοφερμένος

Ο Metalhead_4_life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Αθλητής. Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Απόλυτες ξενέρες:

1) κουδούνια, τηλέφωνα, θυροτηλεφωνα

2) out of armor (condoms)

3) 10 ώρες προκαταρκτικά (αποτέλεσμα... Τελειώνεις σε ένα λεπτό :stunned:)
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η μαμά μου λέει ότι γελάνε από χαρά για το πόσο τυχερές είναι που βρίσκονται μαζί μου, αλλά εμένα δεν μου φαίνονται γέλια χαράς.

Αλλά έχω μια ερμηνεία. Όλοι είμαστε ξεχωριστές προσωπικότητες. Εγώ είμαι χιουμοράκι, όλοι ξεκαρδίζονται και η μαμά και η γιαγιά και τα ξαδερφάκια μου, οπότε ερωτικά φαίνεται, ότι καταλήγω με γυναίκες που έχουν και αυτές αίσθηση του χιούμορ.


Αχ, αυτές οι μαμάδες! Είδες τι ωραία που σου το παρουσίασε; Αυτό να δεχτείς ως εξήγηση!
Κοίτα αφού λες ότι είσαι άνθρωπος με χιούμορ και κάνεις τους άλλους να ευθυμούν τότε απλά μεταφέρεται όλη αυτή η κατάσταση και στο κρεβάτι. Κάτι αστείο θα είχατε πει πριν, θα την είχες κάνει να γελάσει, η κατάσταση που ακολουθεί είναι έτσι κι αλλιώς ευχάριστη οπότε οι κοπελιές βρίσκονται in a good mood! Δεν είναι κακό! Μην ανησυχείς!
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Όταν η εκάστοτε παρτενέρ τυχαίνει και θυμάται κάτι από τη δουλειά ή τη σχολή και αρχίζει να γελάει. Και συμβαίνει και σε όλες, κάθε φορά. Σε κάποια φάση, άρχισα να θεωρώ ότι εγώ ίσως φταίω κάπου που δεν ξέρω. Οπότε άρχισα τη στιγμή που μπαίνουμε στο mood, να είμαι εγώ αυτός που θα γελάει πρώτος να τις σκαλώσω. Αλλά δεν έβγαλε πουθενά. Μετά από λίγο πάλι κάτι γίνεται και γελάνε. Δεν μπορώ να καταλάβω παιδιά. Η μαμά μου λέει ότι γελάνε από χαρά για το πόσο τυχερές είναι που βρίσκονται μαζί μου, αλλά εμένα δεν μου φαίνονται γέλια χαράς.

Αλλά έχω μια ερμηνεία. Όλοι είμαστε ξεχωριστές προσωπικότητες. Εγώ είμαι χιουμοράκι, όλοι ξεκαρδίζονται και η μαμά και η γιαγιά και τα ξαδερφάκια μου, οπότε ερωτικά φαίνεται, ότι καταλήγω με γυναίκες που έχουν και αυτές αίσθηση του χιούμορ. Άρα είναι λογικό κάποια που της αρέσει το χιούμορ, να άκουσε ή να διάβασε κάτι αστείο στη δουλειά ή στη σχολή και να το θυμηθεί μετά που πάει να γίνει η πράξη. Βγάζει λογική, έτσι δεν είναι ρε παιδιά?

Για όλα υπάρχει λύση

Χεχε. :cool:
 

Dreamweaver

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dreamweaver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Όταν η εκάστοτε παρτενέρ τυχαίνει και θυμάται κάτι από τη δουλειά ή τη σχολή και αρχίζει να γελάει. Και συμβαίνει και σε όλες, κάθε φορά. Σε κάποια φάση, άρχισα να θεωρώ ότι εγώ ίσως φταίω κάπου που δεν ξέρω. Οπότε άρχισα τη στιγμή που μπαίνουμε στο mood, να είμαι εγώ αυτός που θα γελάει πρώτος να τις σκαλώσω. Αλλά δεν έβγαλε πουθενά. Μετά από λίγο πάλι κάτι γίνεται και γελάνε. Δεν μπορώ να καταλάβω παιδιά. Η μαμά μου λέει ότι γελάνε από χαρά για το πόσο τυχερές είναι που βρίσκονται μαζί μου, αλλά εμένα δεν μου φαίνονται γέλια χαράς.

Αλλά έχω μια ερμηνεία. Όλοι είμαστε ξεχωριστές προσωπικότητες. Εγώ είμαι χιουμοράκι, όλοι ξεκαρδίζονται και η μαμά και η γιαγιά και τα ξαδερφάκια μου, οπότε ερωτικά φαίνεται, ότι καταλήγω με γυναίκες που έχουν και αυτές αίσθηση του χιούμορ. Άρα είναι λογικό κάποια που της αρέσει το χιούμορ, να άκουσε ή να διάβασε κάτι αστείο στη δουλειά ή στη σχολή και να το θυμηθεί μετά που πάει να γίνει η πράξη. Βγάζει λογική, έτσι δεν είναι ρε παιδιά?
Ακομα και η παλαμη σου γελαει μ'εσενα?

Για όλα υπάρχει λύση
Χεχε. :cool:
*Laughs nervously*
 

Guest 092312

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Aν σας κάνει να νιώθετε καλύτερα, φίλη μου τα είχε με τύπο που έμενε με την γιαγιά του, δεν κλείδωνε την πόρτα στο δωμάτιο ποτέ και η γιαγιά μπούκαρε μέσα και αυτός δεν της έλεγε ποτέ τίποτα για να μην την στεναχωρέσει. 30 χρονών μαντράχαλος.
 

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Aν σας κάνει να νιώθετε καλύτερα, φίλη μου τα είχε με τύπο που έμενε με την γιαγιά του, δεν κλείδωνε την πόρτα στο δωμάτιο ποτέ και η γιαγιά μπούκαρε μέσα και αυτός δεν της έλεγε ποτέ τίποτα για να μην την στεναχωρέσει. 30 χρονών μαντράχαλος.


Εσείς τους επιλέγετε.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.

ioannaion

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioannaion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 288 μηνύματα.
Εμένα πάλι με ξενερώνουν οι βρισιές στο κρεβάτι....
 

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Απόλυτη ξενέρα είναι όταν πέφτω να κοιμηθώ και κάνει παγωνιά οπότε μένω κρύος για αρκετή ώρα μέχρι να ζεσταθεί το πάπλωμα.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Απόλυτη ξενέρα είναι όταν πέφτω να κοιμηθώ και κάνει παγωνιά οπότε μένω κρύος για αρκετή ώρα μέχρι να ζεσταθεί το πάπλωμα.


Beurer ηλεκτρικές κουβέρτες (υποστρώματα). Γιάννη εμένα με έχει σώσει κι ας είναι άλλης μάρκας. Το ανάβεις μιση ώρα με σκεπασμένο το κρεβάτι και μπαίνεις μετά σε ζεστά σεντονάκια.
 

Agnwsth

Δραστήριο μέλος

Η Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 486 μηνύματα.
Η απόλυτη ξενέρα στο κρεβάτι είναι όταν ο άλλος είναι καθαρός δεν μυρίζει - έστω και λίγο - ιδρωτίλα! Αν δεν νιώθεις τη βαρβατίλα, συγγνώμη αλλά πώς να λειτουργήσεις; Εννοείται πως ξενερώνω και με το ύψος του... Αν δεν είναι πάνω από 1.85 ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ!
 

Indiana Jones

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάκωβος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 456 μηνύματα.
Η απόλυτη ξενέρα στο κρεβάτι είναι όταν ο άλλος είναι καθαρός δεν μυρίζει - έστω και λίγο - ιδρωτίλα! Αν δεν νιώθεις τη βαρβατίλα, συγγνώμη αλλά πώς να λειτουργήσεις; Εννοείται πως ξενερώνω και με το ύψος του... Αν δεν είναι πάνω από 1.85 ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ!


Πωπω κρίμα, τώρα με πλήγωσες. Δεν θα μπορέσω να κοιμηθώ απόψε...
 

Agnwsth

Δραστήριο μέλος

Η Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 486 μηνύματα.
Εγώ λέω απλά τι με ξενερώνει..... Αυτό είναι και το θέμα άλλωστε!!! Ελπίζω να βρεις τον ύπνο σου , Ιντιάνα Τζόουνς.
 

efiger

Νεοφερμένος

Η efiger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Ε, ενταξει αν είναι 1.50 οκ δεν λέει γιατί μου έχει τύχει να με φλερτάρει τύπος ίσα με μένα στο ύψος...Και όχι και πολύ πετυχημένα! Αλλά γενικότερα όσον αφορά το συγκεκριμένο θέμα, θέματα τύπου τρύπια εσώρουχα,κάλτσες κτλ οκ, μπορεί να τα κοιτάξεις λίγο τυπου χμμ τι είναι αυτο; αλλά στην τελική αν σου αρέσει αυτός με τον οποίο είσαι μαζί του δεν θα δώσεις σημασία σε αυτά. Η καθαριότητα για μένα παίζει ρόλο και πάνω απ΄'ολα να έχει καλή συμπεριφορά ο άλλος. Να μην κοιτάει μόνο τον εαυτό του.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Ε, ενταξει αν είναι 1.50 οκ δεν λέει γιατί μου έχει τύχει να με φλερτάρει τύπος ίσα με μένα στο ύψος...Και όχι και πολύ πετυχημένα! Αλλά γενικότερα όσον αφορά το συγκεκριμένο θέμα, θέματα τύπου τρύπια εσώρουχα,κάλτσες κτλ οκ, μπορεί να τα κοιτάξεις λίγο τυπου χμμ τι είναι αυτο; αλλά στην τελική αν σου αρέσει αυτός με τον οποίο είσαι μαζί του δεν θα δώσεις σημασία σε αυτά. Η καθαριότητα για μένα παίζει ρόλο και πάνω απ΄'ολα να έχει καλή συμπεριφορά ο άλλος. Να μην κοιτάει μόνο τον εαυτό του.


Δηλαδή εσείς μπορείτε να είσθε ελεύθερα πινέζα, αλλά ο άλλος πρέπει να είναι ατσαλόκαρφο ψηλό;
 

GoddamnRight

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GoddamnRight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 339 μηνύματα.

efiger

Νεοφερμένος

Η efiger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Δηλαδή εσείς μπορείτε να είσθε ελεύθερα πινέζα, αλλά ο άλλος πρέπει να είναι ατσαλόκαρφο ψηλό;
χαχα!όχι δεν είναι απαραίτητο να είναι και 1,80 .Αλλά φυσικά παίζει ρόλο και ο τρόπος προσέγγισης .
 

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Τι σημαίνει ατσαλοκαρφο;
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:
Top