Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Πολύ κλασσικό για μένα.
Το όλο look είναι πολύ underwater σε κυριλέ μέρα.

Πολύ στυλάτες.
Πάλι underwater style αν εξαιρέσω την τσάντα που είναι χάλια!

Αδιάφορες.

Νο 1. Για καθημερινές με τζινάκι
Δεν μου φαίνονται πολύ καλής ποιότητας.

Νο 2 Με τζινάκι επίσης καθημερινές
Όχι.

Νο3 Καθημερινές

Δεν με χαλάνε σε άλλη, δεν θα τις φορούσα πάντως!

Νο4 Για ποιο....




κοριτσούδια ψηθείτε... victoria secret όλες :P
Χάλια.

Τέλειες, μου αρέσει να λανσάρω αυτό το στυλ.
I give up.:P
Όχι.
Όχι.
Αδιάφορο νομίζω.
Συνεχίζω να παραδίδω τα όπλα.
Σε παραδέχομαι σε αυτές, ΣΕΞΥ.
Μας το χαλάς πάλι.
Αδιάφορες!
Το πλατφορμέ δεν μου ταιριάζει σε αυτά!



είμαι aσοβαρή, yeah
Τέλειες.

Αλλες 2 μποτες χαμηλες, οχι κοινοτυπες :



για πειτε πως σας φαινονται..
I'm begging you for mercy!


Οι μπότες μου αρέσουν και συμπαθητικά in general. Τα αθλητικά τι τα έβαλες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Eλάχιστες μου άρεσαν από όσες είδα... Παραδέχομαι βέβαια ότι είμαι λίγο δύσκολη :redface: Δε μου αρέσουν καθόλου οι καουμπόικες και οι ιππασίας. Μόνο ένα ζευγάρι έχω δει (ιππασίας) το οποίο δε θα φορούσα μεν αλλά το έλεγα ανεκτό :redface:

Μάλλον εγώ είμαι η περίεργη της παρέας γιατί μου αρέσουν πολύ τα μποτάκια μέχρι τον αστράγαλο και με τακούνι :redface: Σήμερα κοιτούσα κιόλας μήπως βρω τίποτα αλλά δεν τα κατάφερα... Αν βρω κάποια φωτογραφία θα βάλω να δείτε τι εννοώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Ε-λε-ος Isi! Χίλιες φορές καλύτερα τα σπιρούνια από αυτό το γαλάζιο κατασκεύασμα!:mad:

Κι εμένα καλή μου, αλλά δε με αφήνει το σύστημα να βάλω -1 στον εαυτό μου! :lol:
Το σχέδιο πάντως μου αρέσει (αν και όχι για τα δικά μου πόδια). Οι πεταλούδες είναι για την Ηρούκα! :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
01.
(that is... if u r serena from gossip girl!)

02.

(aν και απαιτεί 7 μέτρα πόδι περίπου για να δείξει όμορφο)


03.
(ο φιόγκος με χαλάει αλλά λατρεύω το κόψιμο)


04.
(για κάθε μέρα στη δουλειά)



ιδριλ... κάτι τέτοιο είχες στο νου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Χμμμ, όι ακριβώς, είναι λίγο αντρικές... Πιο πολύ κάτι σαν τις παρακάτω:





 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Πολύ λίγα από τα παραπάνω πέδιλα/ μπότες/ γόβες/ αθλητικά μου άρεσαν. Επειδή βαριέμαι να τα σχολιάζω θα σχολιάσω μόνο τα τελευταία στο ποστ της Ρες: Οι μπότες στη 1η και στη 2η φώτο πολύ ωραίες, σε γυναίκα με μακριά πόδια θα φαίνονταν πολύ όμορφές, τα άλλα όχι και τόσο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Συμφωνω με τις προτασεις Idril , εκτος απο την 3η.

Και με Resident Evil, εκτος απο τη 2η.

Underwater, απλα θελω να επισημανω οτι δε σαρεσε σχεδον τιποτα, και σαρεσαν οι ροζ, και εκεινες οι τραγικες που εβαλε η Εδαδ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Simel

Νεοφερμένος

Η Simel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
xmmm... Ναι στη 2η, όχι στα υπόλοιπα... δεν μου αρέσει το "λουστρινέ"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Μετά από πολύωρη και επίπονη έρευνα στο νετ,
και αφού επισκέφθηκα σελίδες επί σελίδων

... να φανταστείτε ξεκίνησα με αναζήτηση το shoes και κατέληξα στο Jimmy Choo και Manolo Blahnik :confused:

κατέληξα στα παρακάτω ζευγάρια, τα οποία ενδεχομένως να προσεγγίζουν στο ελάχιστο το γούστο μου :redface: (είμαι και δύσκολη σ' αυτά τρομάρα μου :D...)

Ορίστε λοιπόν ένα δείγμα του τι θα μου άρεσε και ίιιιιισως και να φορούσα




Σε αυτά δε με ξετρέλανε τόσο το χρώμα ούτε το σχέδιο, αλλά η γραμμή... Λατρεύω την καμπύλη του τακουνιού τους :inlove:



Αυτά τα βρήκα άκρως γλυκούλικα, ζουζουνιάρικα και καλοκαιρινά- θα ήταν παπούτσια για να σου φτιάξουν τη διάθεση :D (αν και θα είχα ένα άγχος μη γκρεμιστώ από κει πάνω :P)



Αυτά πάλι είναι για να ταρακουνήσεις το σύμπαν- θα τα έβαζα με black dress για πολύ stylish εμφανίσεις ;)



Αν ήμουν παπούτσι, θα ήμουν αυτά... There are shoes and then, there are Manolos... :inlove:


Τι; Περιμένατε κάτι πιο κλασικό; Από εμένα;; :confused: λολζ


Τέλος πάντων, αυτό που κατάλαβα από όλο αυτό το χαμό που έκανα είναι ή ότι έχω πολύ υψηλές απαιτήσεις ή ότι τα περισσότερα από τα παπούτσια που κυκλοφορούν στο νετ είναι αισχοζ... :redface:

πς. Όχι σε μπότα δε βρήκα κάτι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Ρε κορίτσια πείτε μου ότι κάνετε πλάκα μ'αυτά τα τακούνια που ποστάρετε! Ο πύργος του Αιφελ πιο κοντός είναι @#$!##%^%! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sunshine_9

Νεοφερμένος

Η sunshine_9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Εμενα μου αρεσουν αυτα..
Ειχα παρει τα λευκα αλλα τα πρασινακια .. :clapup:


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
01.
(that is... if u r serena from gossip girl!)

02.

(aν και απαιτεί 7 μέτρα πόδι περίπου για να δείξει όμορφο)


03.
(ο φιόγκος με χαλάει αλλά λατρεύω το κόψιμο)


04.
(για κάθε μέρα στη δουλειά)



ιδριλ... κάτι τέτοιο είχες στο νου?

Μου αρέσουν οι 3 πρώτες, οι 2ες περισσότερο.

Χμμμ, όι ακριβώς, είναι λίγο αντρικές... Πιο πολύ κάτι σαν τις παρακάτω:






:rofl: Idrill δεν θα πω κάτι περισσότερο επειδή έχεις γενέθλια!

Τα 2α μου άρεσαν, τα 4α είναι απαίσια, τα άλλα βλέπονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Προσωπικά το δικό μου στυλ είναι κάπως σαααν τα παρακάτω! δλδ πιο κλασικές γραμμές κ να εφαρμόζουν ωραία στο πόδι...ειδικά αν πρόκειται για μπότες!


τέτοια γραμμή κ τακούνι αν πρόκειται για μπότα....


και για γόβα κάτι σαν το παραπάνω...βέβαια με μικρότερο τακούνι...
το ιδανικό τακούνι σε γόβα είναι αυτό (αν κ η συγκεκριμένη δε με ενθουσιάζει...:redface:)

αυτά είναι πολύ ωραία! κυρίως μ'αρέσει το χρώμα τους...
αυτά επίσης ωραία (αν κ με το τακούνι έχω ένα πρόβλημα...!)

Σορρυ αλλα αυτά μου φαίνονται λίγο αίσχος...:redface: ειδικά η τρύπα στην στην άκρη....
Γενικά δεν μου αρέσουν καθόλου τα παπούτσια με τη τρύπα που εξέχουν τα δυο δάχτυλα...(δε θυμάμαι πως λέγονται!:redface:)
και αυτές μ'αρέσουν!

Όλα τα άλλα που ποστάρατε σορρυ παιδιά όμως μου φαίνονται χάλια!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Το 1ο της Δαναης ειναι οκ, τα άλλα δε μαρεσουν.

Εκεινα τα αγελαδινα του Γιδιου, ναι οκ, cute concept αλλά θυμιζουν τα πλαστικα πεδιλακια που βαζουν οι γιαγιαδες στη θαλασσα για να μη γλιστρανε στα βραχακια ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Εμένα η αδυναμία μου είναι οι καουμπόικες μπότες αλλά εικόνα δεν παίζει να βάλω γιατί ό,τι search και να κάνω με keywords "cowboy boots" μου βγάζουν τις παλιές μπότες του Buffalo Bill, του Billy the Kid και του John Wayne, όπου τα σπιρούνια είναι πιο μεγάλα από την ίδια τη μπότα και τα φοβάται το μάτι σου και δεν είναι ακριβώς αυτό που έχω κατά νου...

Εγώ έχω καουμπόικες μπότες (ανδρικές φυσικά), και τις λατρεύω. Και δεν με νοιάζει αν σας αρέσουν εσας. :pfff::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Λάτρεψα τις ασπρόμαυρες γόβες που έβαλε η Καλυψώ και τις Μανόλο μπότες που έβαλε η roumana.
Της Νεραίδας κινούνται ανάμεσα σε "γουάου, το θέλω" και "too much", αναλόγως το ζευγάρι.
Τα χειρότερα μου φαίνονται της Εδάδ και της Idril :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Εγώ ένα ξέρω: Η roumana έχει το καλύτερο γούστο.:P

Ήταν το μόνο ποστ που μου άρεσαν όλα τα γυναικεία παπούτσια που πόσταρε.Και μερικά ακόμα μου άρεσαν.Έχω βάλει +1 στα αντίστοιχα ποστ.
Για τα υπόλοιπα δε θα πω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.








Σας υπενθυμίζω ότι τις γυναίκες τις πετροβολούν μόνο με πολίτιμους λίθους! :lol: :pfff:
(αχχχχ καλοκαιράκι....)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Αλήθεια, τι γνώμη έχετε γι' αυτό το παπουτσάκι που το είδα να φοριέται αρκετά φέτος το καλοκαίρι:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top