[Καπνιστές] Όσοι κάνετε στριφτά...

Τι καπνό χρησιμοποιείτε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 92)
  • Van Nelle

    Ψήφοι: 3 3.3%
  • Camel

    Ψήφοι: 1 1.1%
  • Drum

    Ψήφοι: 3 3.3%
  • Marlboro

    Ψήφοι: 7 7.6%
  • Craven

    Ψήφοι: 13 14.1%
  • George Karelias and Sons

    Ψήφοι: 16 17.4%
  • Pall Mall

    Ψήφοι: 1 1.1%
  • Old Holborn

    Ψήφοι: 30 32.6%
  • Golden Virginia

    Ψήφοι: 12 13.0%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 3 3.3%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 3 3.3%

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Μόνο εγώ καπνίζω σε γλυκόριζα; :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,138 μηνύματα.
Μόνο εγώ καπνίζω σε γλυκόριζα; :/:
Όπα..για πες..τι γεύση έχει;Το θέμα είναι..έχει πίσσα;Θα μου πεις...κάνεις τον καπνό,η πίσσα σε πείραξε;:hehe:..αλλά ότι γλυτώνουμε,καλό είναι..:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bopajgo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bopajgo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.
Το κάπνισμα, ίσως να μην διαφέρει ιδιαίτερα από την απόλαυση ενός κρασιού, όποτε το κατατάσσω σε προσωπικό και υποκειμενικό επίπεδο. Θέλω να πω ότι μην διστάζεις να δοκιμάσεις μόνη σου ότι σου κάνει κλικ.

ναι, αλλωστε απο αυτα που διαβαζω βλεπω ποσο διαφορετικη εντυπωση εχει ο καθενας για τον καθε καπνο.. και αυτο ειναι αλλωστε το ωραιο, να ψαξεις και να βρεις τι ταιριαζει σε σενα προσωπικα... :) απλα επειδη εγω δεν αγοραζω συχνα, δεν εχω την ευκαιρια να δοκιμασω πολλους καπνους... οποτε ειπα μηπως σχηματισω μια πρωτη εντυπωση, τουλαχιστον οσον αφορα την ποιοτητα (κοψιμο, χημικα) και το "βαρος" (δεν μπορω να σκεφτω αλλο ουσιαστικο :P) για να μην ξοδεψω τζαμπα τα λεφτακια μου!!...:D

Μόνο εγώ καπνίζω σε γλυκόριζα;

Αααα και εγω θελω να δοκιμασω καποια στιγμη!!!... :D δεν ειναι ομως λιγο βαρυ για συνεχεια? (απο ο,τι ακουω τουλαχιστον :hmm: )
αν και καπνιζω περιστασιακα μονο, δεν θα ειναι προβλημα για μενα..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Όπα..για πες..τι γεύση έχει;
Ενδιαφέρουσα, δοκίμασε κοστίζουν το αστρονομικό πόσο των 50λεπτών
Το θέμα είναι..έχει πίσσα;Θα μου πεις...κάνεις τον καπνό,η πίσσα σε πείραξε;:hehe:..αλλά ότι γλυτώνουμε,καλό είναι..:redface:
Σε συνδυασμό με βαρύ καπνό μπορεί να σου "κάψουν το λαιμό"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εαν σε καποιον αρεσει στο τσιγαρο το "αρωμα", θα του αρεσει και η γλυκοριζα...
Αρκει να μην ειναι αλλεργικος... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εαν σε καποιον αρεσει στο τσιγαρο το "αρωμα", θα του αρεσει και η γλυκοριζα...
Αρκει να μην ειναι αλλεργικος... :P


Εξαρτατε και απο τον καπνο αυτο... Κατα την γνωμη μου, απο τις λιγες εμπειριες που εχω με γλικοριζα, με craven δεν γινετε να το καπνισεις, ενω με πιο ουδετερους στην γευση καπνους (πχ camel, κιτρινο old holborn) "παει" πιο πολυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εξαρτατε και απο τον καπνο αυτο... Κατα την γνωμη μου, απο τις λιγες εμπειριες που εχω με γλικοριζα, με craven δεν γινετε να το καπνισεις, ενω με πιο ουδετερους στην γευση καπνους (πχ camel, κιτρινο old holborn) "παει" πιο πολυ.

Kοιτα να δεις, το χαρτακι γλυκοριζα απλα δινει ενα αρωμα το "τσι".
Εγω το κανω με old holborn aromatic και μου αρεσει. Αλλα οκ με μενα, γιατι το τσιγαρο μου ειναι το More Μenthol και ξερω οτι μου αρεσει το τσι με αρωμα, οποτε θεωρω πως με οποιονδηποτε καπνο και να το εκανα, οτι θα μου αρεσε το ιδιο..

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,138 μηνύματα.
Έλα να εκδηλώνονται όλα τα χαρμάνια..:hehe::hehe::hehe:
χμ..πάντως ο αρωματικός του old holborn..δεν μου αρέσει..γενικά οι πολύ αρωματικοί καπνοί..οπότε όντως θεωρώ ότι με έναν πιο ουδέτερο καπνό,θα μου αρέσει καλύτερα.Πάντως..θα τα δοκιμάσω αυτά τα χαρτάκια.. ..μου αρέσουν οι καινούργιες εμπειρίες..:rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Δοκιμασε το, απλα θα χασεις 50 λεπτα, σε περιπτωση που δεν... :P
Αλλα εαν γενικα δε σου αρεσει το "αρωμα", δε θα σου αρεσουν και αυτα τα χαρτακια, διοτι αφηνουν εντονη γευση στο στομα... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,138 μηνύματα.
Δοκιμασε το, απλα θα χασεις 50 λεπτα, σε περιπτωση που δεν... :P
Αλλα εαν γενικα δε σου αρεσει το "αρωμα", δε θα σου αρεσουν και αυτα τα χαρτακια, διοτι αφηνουν εντονη γευση στο στομα... :)
Σώπα καλέ...εδώ χάνουμε τόσα λεφτά απο την περικοπή των μισθών..τα 50 λεπτά δοκιμής για χαρτάκια θα με πειράξουν;;:hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GoodDayToDie

Νεοφερμένος

Η GoodDayToDie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
εγω, παρ'οτι εχω δοκιμασει πολλα, εχω σταθεροποιηθει σε καπνο craven, χαρτακια rizla ασημενια και φιλτρακια rizla (μ αρεσει να ειναι ασορτι !)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Old Holborn κίτρινο, rizla χαρτάκια πράσινα (τα ασημί δεν παλεύονται:P) και φιλτράκια swan slim κόκκινα 6mm
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Old Holborn κίτρινο, rizzla πράσινα και Swan. Τί κερδίζω ; :redface:

τα στριφτά είναι τα μόνα τσιγάρα που δεν με κάνουν να ξερνάω από την βρώμα και που δεν κάνουν τα μάτια μου να τσούζουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Εντόπισα στην αγορά ένα ωραίο σετάκι από χαρτάκια (μάλιστα σε διάφορα μεγέθη :whistle:) και φλιτράκια. Διαφημίζονται ως ελληνικά και οικολογικά προϊόντα, και ειδικότερα στα φιλτράκια το αποτέλεσμα είναι πολύ καλό αφού δεν είναι αυτή η πλαστικούρα του swan. Δυστυχώς στο διαδίκτυο δεν έχουν παρουσία, το μόνο που κατάφερα να βρω είναι αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Εντόπισα στην αγορά ένα ωραίο σετάκι από χαρτάκια (μάλιστα σε διάφορα μεγέθη :whistle:) και φλιτράκια. Διαφημίζονται ως ελληνικά και οικολογικά προϊόντα, και ειδικότερα στα φιλτράκια το αποτέλεσμα είναι πολύ καλό αφού δεν είναι αυτή η πλαστικούρα του swan. Δυστυχώς στο διαδίκτυο δεν έχουν παρουσία, το μόνο που κατάφερα να βρω είναι αυτό.
Δεν θα καπνίζουμε ΚΑΙ χαρτί δηλαδή?:P
Ξέρεις αν είναι εύκολο να τα βρούμε σε περίπτερο ή υπάρχουν μόνο σε επιλεγμένα σημεία?:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ξέρεις αν είναι εύκολο να τα βρούμε σε περίπτερο ή υπάρχουν μόνο σε επιλεγμένα σημεία?:redface:

Εγω εχω πετυχει τα χαρτακια σε περιπτερο οποτε φανταζομαι πως κυκλοφορουν γενικοτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Όντως, στην περιοχή μου τα βρίσκω πολύ εύκολα και τα χαρτάκια και τα φλιτράκια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Οκ, θα τα δοκιμάσω τότε:clapup:, να δω τι καπνό φουμάρουν!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Να σημειώσω επίσης ότι τώρα τελευταία έχω κολλήσει με τον Van Nelle, ναι μεν έχει λίγα "σκουπιδάκια" μέσα αλλά ωραία γεύση και ψιλό αρωματικός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top