Ποια πρωινή εκπομπή προτιμάτε για την ενημέρωσή σας;

trelokotsidou

Νεοφερμένος

Η trelokotsidou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Τον τελευταίο καιρό έχω εντοπίσει μια εκπομπή στο seven που την παρουσιάζουν τρεις αγουροξυπνημένοι....κάπως έτσι πρέπει να λέγεται και η εκπομπή :hehe:
Εκτός από το κλασικό διάβασμα των πρωινών εφημερίδων, έχουν αρκετά ενδιαφέροντα θεματάκια :rofl:
Γέλιο έχει ο τρόπος που τα παρουσιάζουν... είναι σαν να βλέπετε την παρέα σας να κάνει εκπομπή :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Καμμία. :thumbsdown:

Παλιά έβλεπα Παπαδάκη. Πλάκα είχε. Τώρα δε βλέπω γενικά TV.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Εγώ κάνω ζαπινγκ και όταν δω κάποιο θέμα που μου αρέσει σταμάταω και παρακολουθώ.γενικά πιστεύω πως η τηλεόραση έχει χάσει την ποιότητα της
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Δεν βλέπω TV
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Τέτοιες ώρες κοιμάμαι ή έπινα γρήγορα τον καφέ γιατί θα πήγαινα αργά για την πρακτική μου στο σχολείο :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
καμία... Συνήθως ή σχολή θα είμαι ή θα κοιμάμαι! Τώρα τελευταία χαζεύω καμιά φορά στις βραδινές του επαναλήψεις το πρωινάδικο του alpha και σπάω πολύ πλάκα με τις "εξομολογήσεις" των τηλεθεατών και τις φάτσες των παρουσιαστών! :jumpy: :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcelain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 173 μηνύματα.
Συνήθως εκείνες τις ώρες τρέχω να κρυφτώ από τον ήλιο οπότε δεν βλέπω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Κααααμια! Ξυπναω μεσημερι :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Συνήθως παρακολουθώ τον Παπαδάκη, μέχρι την στιγμή που διαβάζει τους τίτλους των αθλητικών εφημερίδων. Μετά το κλείνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

loudovika

Νεοφερμένος

Ο loudovika αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Σου αρέσει κάτι στον Παπαδάκη μέχρι την ώρα της ανάγνωσης του πρωινού τύπου; :thumbsdown: Εγώ προσωπικά πιστεύω πως και αυτός το έχει γυρίσει και τώρα πια ασχολείτε με πιο κίτρινα θέματα :hmm: Αλλα και από την άλλη να μου πείς υπάρχει και κάποιος που δεν ασχολείτε!!! 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Κι εγώ τις πρωινές εκπομπές για τις εφημερίδες πιο πολύ θα τις κοιτάξω αν με ενδιφέρει τίποτα να αγοράσω αλλιώς.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
δεν βλεπω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psixotis

Νεοφερμένος

Ο Psixotis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Αν εξαιρέσεις τον Αυτιά που ειναι κολλημενος δεξιος, ολες οι αλλες πανω κατω πιστευω πως ειναι αξιολογες.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,874 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Psixotis:
Αν εξαιρέσεις τον Αυτιά που ειναι κολλημενος δεξιος, ολες οι αλλες πανω κατω πιστευω πως ειναι αξιολογες.:)

Νομίζω πως θα ήταν πιο φρόνιμο να μην εκφραζόμαστε έτσι για κοινωνικές ομάδες με κάποιο συγκεκριμένο χαρακτηριστικό όπως εδω πχ η ψήφος. Ο κάθε ενας έχει δικαίωμα στη διαφορά και στην επιλογή.:)

Πάντα φιλικά!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Δεν βλέπω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top