Είχατε/θα κάνατε ποτέ μια σχέση μόνο για το σεξ;

James Playboy

Νεοφερμένος

Ο James Playboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Νέα Φιλαδέλφεια (Αττική). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
γιατι να κανεις σεξ για το σεξ?? προτιμω να εχει καποιος 4 συντροφους και να εχει συνασθηματα για ολες ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Εδώ δε μπορείτε να τα βγάλετε πέρα με 1 καημένοι, θα τη βγάλετε και με 4;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νεογέννητος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νεογέννητος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 848 μηνύματα.
Εδώ δε μπορείτε να τα βγάλετε πέρα με 1 καημένοι, θα τη βγάλετε και με 4;

Νομίζω πως κάθε άντρας θα προσφέρονταν για τη δοκιμασία κι ας αποτύγχανε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia.94

Δραστήριο μέλος

Η georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 559 μηνύματα.
οχι..δεν θα εκανα τετοιου ειδους σχεση...για μενα το να κανεις σεξ με καποιον ειναι σημαντικη υποθεση,δεν γινεται με τον οποιονδηποτε αλλα με καποιον που να πιστευεις πως αξιζει...με καποιον που να υπαρχει αισθημα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma_Libre

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Alma_Libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Είχα κάνει στο παρελθόν αλλά κράτησε λίγο...στην αρχή με ενθουσίασε σαν ιδέα αλλά ως πράξη δε με γέμισε...ίσως τελικά να ήταν απλά περιέργεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elepan

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Αναλυτής συστημάτων και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Είχα κάνει στο παρελθόν αλλά κράτησε λίγο...στην αρχή με ενθουσίασε σαν ιδέα αλλά ως πράξη δε με γέμισε...ίσως τελικά να ήταν απλά περιέργεια.
H περιέργεια δεν σκότωσε την γάτα. :D

Έχω κάνει πολλές φορές και λυπάμαι για αυτό. Τώρα όχι πια σεξ, μόνο φίλοι. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma_Libre

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Alma_Libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
H περιέργεια δεν σκότωσε την γάτα. :D

Έχω κάνει πολλές φορές και λυπάμαι για αυτό. Τώρα όχι πια σεξ, μόνο φίλοι. :)

Αν με είχε σκοτώσει, δε θα σας έγραφα τώρα ... θα ήμουν αλλού. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elepan

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Αναλυτής συστημάτων και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 736 μηνύματα.

Alma_Libre

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Alma_Libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 120 μηνύματα.

Wanda

Νεοφερμένος

Η Wanda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Όχι, για να έχω σχέση με κάποιον θα πρέπει να πληροί και κάποια βασικά συναισθηματικά κριτήρια. Είμαι άνθρωπος που μέσα στη σχέση λαχταρά το δέσιμο, την αγάπη, τη ζεστασιά και όλα αυτά που σε κάνουν να νιώθεις όμορφα όταν τα λαμβάνεις και όταν τα προσφέρεις στον άνθρωπο που έχεις δίπλα σου.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top