Freya

Δραστήριο μέλος

Η Freya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 449 μηνύματα.
εγω τον φλεβαρη το πηρα 189 ευρω την κονσολα και περιπου 100 to φιτ
το τσιπαρα με 40 ευρω, πηρα κι ενα σκηληρο δισκο με 7ο και ειμαι κομπλε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Επειδή το πηρα μεταχειρισμένο δεν ξέρω αν το είχε το scart από την μάνα του. Ο τυπάς το κουτί που μου έδωσε είχε και το καλώδιο μέσα.



κάπως έτσι είναι.

Γενικά το γκολφ και το τένις δεν έχουν τόσο πλάκα (είναι αρκτετά παλιά παιχνίδια και δε σου δίνουν το απόλυτο έλεγχο.

Τα καλύτερα παιχνίδια για το wii είναι το nba jam πιστό αντίγραφο των παλιών :).


Και ίσως το καλύτερο παιχνίδι που έχει βγει για μένα για την κοσνόλα είναι το μίκυ.


To καλύτερο τεννις το grand slam tennis



To wii γυμνάζει πάρα πολύ καλά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Freya

Δραστήριο μέλος

Η Freya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 449 μηνύματα.
καλα εγω εχω φαει κολλημα με super mario, mario galaxy και zelda
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Πήγα και είδα τώρα το δικό μου και έχει ένα εξαρτηματάκι σαν αυτό:


Άρα έχει αναλογικά καλώδια (ελπίζω ότι το λέω σωστά) και μ' αυτό το κάνεις για scart αν χρειάζεται.

Rezi, δεν χρειάζεται να τα πάρεις όλα εξ' αρχής! Αγοράζεις την κονσόλα με τα αθλήματα, δοκιμάζεις αν "σου πάει" και με τον καιρό επενδύεις σε περισσότερα καλούδια. ;)
Εμείς τις πρώτες μέρες παίζαμε σαν τρελοί. Τώρα μόνο όταν έχουμε σπίτι και τα δύο παιδιά και αυτό αν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νατ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η νατ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Wii we sing ενας τροπος για καραοκε !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τελικά το Wii αρχίζει να μου αρέσει σαν ιδέα.






Θα ήθελα πάντως να δω κάποια παιχνιδάκια σαν αυτά:


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

worshipperjesus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο worshipperjesus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Με ανησυχεί το Wii.

Εκπαιδεύει τους ανθρώπους να χορεύουν ανερυθρίαστα, με αποτέλεσμα να εθίζονται στο clubbing.

Παγίδα ηδονής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Freya

Δραστήριο μέλος

Η Freya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 449 μηνύματα.
Γεια σας παιδια!!!!μπορει καποιος να με βοηθησει με το wii μου?
το ειχα δωσει καπου να μου το φορμαρουν ωστε να κατεβαζω παιχνιδια απο το ιντερνετ και μου ειχαν περασει τον wbfs manager και απο εκει τα φορτωνα στον εξωτερικο σκληρο, αλλα τωρα παω να περασω παιχνιδι στο σκληρο και μου χτυπαει error kai den mporv na perasv tipota.Yπαρχει καποιος με γνωσεις για να με βοηθησει????
Ευχαριστω εκ των προτερων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
:( δεν έχω γνώσεις αλλά είχα wii και έπαιζα με αυτά απλά εγώ τα φόρματα σε cd και έπαιζα

αυτό όμως αυτο το manager δε το έχω βάλει.
για δες εδώ

These are just 3 things to check which should make the error stop. This worked for me on 2 seperate computers and make work for you.
First we need to make sure your User Account for windows has Full Control of the file. As it is essentially a Partition manager you will need Administration Privledges to Format the Drive.
So make sure WBFS is closed, then Right-click the icon on the desktop and click Properties. From there click the Securities tab. Find the name in the list of User Names which you use to log into Windows. Select that User Account and make sure it has Full Control of the file.
If so, close the window, if not, search how to change user access permissions on the internet.
Next make sure you don't have any folders open like Windows explorer which list the drive as a link in the explorer bar. If you do not understand what I mean then close exerything except this internet page. If the drive is open anywhere by anything WBFS will not have suitable permissions for System to Format
Now Right-Click WBFS manager and click run as Administrator (very important in higher version of Windows when working with software which makes changes to your system). Once WBFS manager opens, Find the drive letter you want to format, select it in the drop down Menu, then click Format.
If it still does not work, make sure you have the right version for your system, IE 32-bit/64-bit. That should get everything running for you all.
Hope it helps some of you :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Freya

Δραστήριο μέλος

Η Freya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 449 μηνύματα.
το προσπαθησα και παλι τα ιδια...ουφ!ευχαριστω παντως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Κι εγω το είχα παλιά, αλλά μόνο γυμναστική έκανα, με το wii fit.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Βρε μπας δεν έχει θέμα το wii και έχει ο εξωτερικός σου; :hmm:
Μήπως έφαγε καμιά σαβούρτα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
ο αδερφός μου αλλά είναι μακριά να τον ρωτούσα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Freya

Δραστήριο μέλος

Η Freya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 449 μηνύματα.
δεν πιστευω οτι ειναι θεμα του σκληρου...πωπω τα νευρα μου...κανενας ρε παιδια που να εχει ιδεα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
του έχεις βάλει τσιπάκι ή μόνο software
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Freya

Δραστήριο μέλος

Η Freya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 449 μηνύματα.
οχι δεν υπαρχει τσιπακι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.


το αγαπημένο μου παιχνίδι! όχι βέβαια πως έχω και αρκετά άλλα ώστε να μπορώ να πω αλλά το συγκεκριμένο εμένα μου αρέσει υπερβολικά :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top